ZAKON LUCYFERA
Autor Wiadomość
~Viktor
Niezarejestrowany

Podziękowania:
Podziękowano razy w postach
ZAKON LUCYFERA
Zamieszczam ten temat na kolejnym forum, mając nadzieje, że ktoś mi w końcu pomoże!
Od 3 lat praktykuje sztuki wyzwolone, lecz dotychczasowe ścieżki nie w pełni do mnie przemawiały. Z czasem stworzyłem własne rozwiązanie tego problemu, ścieżka arymaniczna która została tu opisana, pokrywa się z moimi poglądami. Chciałbym zgłębić jej tajniki i za jej pomocą kontynuować rozwój.To tak w skrócie....
Na terenie naszego kraju (Polska:D jakby ktoś nie wiedział) znajduje się organizacja TOPH, rekrutująca nowicjuszy. Jeśli ktoś z was wie, lub może mi umożliwić kontakt z TOPH, serdecznie dziękuje.
01-03-2014, 14:44
~Nesse
Niezarejestrowany

Podziękowania:
RE: ZAKON LUCYFERA
Viktorku, skontaktuj się Lilith Black Moon, o ile Cię nie zje to Ci pomoże. :D
01-03-2014, 16:01
~fraternitasocculti
Niezarejestrowany

Podziękowania:
Lilith już nie jest przedstawicielem. Toph przestał oficjalnie działać, ale myślę, że Lilith jak mówiła Nesse jest dobrym rozwiązaniem.
A macką Tosu to Ty chyba sam jesteś Konidziu w erosnach swoich. To nie ma nic wspólnego z Tosem, jak Tosem nie ma z Kościołem Szatana na ten czas. Od czasu do czasu polecam coś poczytać.
01-03-2014, 17:03
Verisa Offline
סמאל

Liczba postów: 59
Reputacja: 4
Podziękowania: 1
Podziękowano 7 razy w 4 postach
Co masz do zaoferowania zakonowi?
Co możesz do niego wnieść, że tak to ujmę?

Nie stawiaj spacji przed pytajnikiem - Paradoks.
Mą pomocną dłoń wieńczą pazury bestii
Dziś zżera mnie męka,Bo przecież Ty miałeś mieć moc, co uwalnia od piętna syna סמאל
Nadrzędnym prawem każdego człowieka jest prawo do obrony. Jeśli ktoś wejdzie ci w drogę masz prawo zemścić się z całą bezwzględnością. Odpłać mu po stokroć, a nigdy więcej nie stanie ci na drodze! Nikt nie może ci tego zabronić, a każdy kto mówi inaczej jest kłamcą.
01-04-2014, 15:47
~fraternitasocculti
Niezarejestrowany

Podziękowania:
Więc to jakiś idiota nie kapłan Tosu i masz gówniane info, TOS nie ma nic wspólnego z tą marną sektą TOPH.
01-04-2014, 18:26
~fraternitasocculti
Niezarejestrowany

Podziękowania:
Tos to nie sekta, w sekcie z założenia się czci, co czynią poniekąd w TOPH, ale twierdzą, że jest inaczej.
01-04-2014, 19:31
~Viktor
Niezarejestrowany

Podziękowania:
To działają jeszcze w Polsce czy nie?
Verissa-hmm dobre pytanie,myśle że coś sie znajdzie

A Lilith ciężko złapać...albo ma mnie w du.....szy xD
01-08-2014, 15:30

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości