Jak komuś pomóc?
Autor Wiadomość
Iza6 Offline
Starszy użytkownik

Liczba postów: 79
Reputacja: 3
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Jak komuś pomóc?
Kilka dni temu spadła mi doniczka z półki i się zbiła, nie było żadnych przeciągów ni nic. Kilka dni wcześniej miałam wrażenie, że widzę kontur istoty/bytu. A jeszcze wczoraj słyszałam, jakby ktoś chodził po mieszkaniu (mieszkam w bloku, ale te odgłosy były dosyć wyraźne żeby nie myśleć że pochodzą z innego piętra). Próbowałam dogadać się z nim podczas medytacji, żeby ukazał mi się w śnie, żeby przekazał mi jakieś informacje, ale nic.. Nie wiem, czy po prostu mnie obserwuje, ale ogólnie chciałabym się dowiedzieć, jak można pomóc duchowi (jakie znacie sposoby)?
01-03-2014, 20:00
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 5,022
Reputacja: 86
Podziękowania: 904
Podziękowano 1250 razy w 612 postach
RE: Jak komuś pomóc?
Nie ma pewności, że jest duch... Równie dobrze może to być jakiś inny byt, poza tym skoro przyszedł i niczego od Ciebie nie chce, to obserwuje. Duchy nie pojawiają się na ogól w czyjeś chacie tylko siedzą w domach, w których mieszkali za życia albo w miejscu swojej śmierci. Poza tym takie sprawy mogą być niebezpieczne, dlatego nie powinnaś nic sama robić w związku z tym bytem. Prawdopodobnie sam się wyniesie za jakiś czas, tak jest na ogól.
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
01-03-2014, 20:09
Iza6 Offline
Starszy użytkownik

Liczba postów: 79
Reputacja: 3
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
RE: Jak komuś pomóc?
Ok, dzięki.
01-03-2014, 20:10

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości