Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Srebro
Autor Wiadomość
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 5,098
Reputacja: 85
Podziękowania: 922
Podziękowano 1315 razy w 650 postach
Srebro
Srebro to metal Księżyca. Są dobre dla osób interesujących się rozwojem duchowym bo srebro (jak i platyna) pobudzają naszą intuicję i zdolność jasnowidzenia, srebro uczy jak pokonać lęki i uprzedzenia, ma też zdolności uzdrowicielskie i ponoć chroni przed złymi duchami, przyciąga przyjaznych ludzi i pomaga zapanować nad nerwowymi sytuacjami.
Dobrze nosić srebro kiedy kobieta chce zajść w ciąże albo jak opiekujesz się innymi ludźmi/zwierzętami.
Mało tego w dawnych czasach srebro było eliksirem długowieczności...
Jak to się stało, i czy to prawda? Cytuję ze źródła http://www.paranormalium.pl/magia-srebra...tykul.html :

''Od niepamiętnych czasów wielcy mędrcy zajmowali się problemem wydłużenia życia człowieka. Poszukiwali substancji, która pozwoliłaby jak najdłużej utrzymać dobrą kondycję ciała i umysłu. Znalezienie eliksiru długowieczności nie było zadaniem łatwym, wymagało wiedzy i żmudnej pracy. Przetestowano działanie wielu tysięcy substancji. Nieliczni osiągnęli sukces. Eliksirem długowieczności okazało się nie tylko złoto, ale i srebro. Nieskazitelnie czyste, poddane specjalnemu procesowi przechodziło w stan, który umożliwiał wniknięcie do każdej komórki ludzkiego ciała. Mikrodrobinki metalicznego srebra działały jak eliksir zdrowia i długowieczności!''
23-09-2012, 20:44
Znajdź Posty Reply
Atria Offline
Luperkal

Liczba postów: 269
Reputacja: 7
Podziękowania: 1
Podziękowano 75 razy w 36 postach
RE: Srebro
Mam tylko wielką nadzieję, że nikt nie postanowi i dziś używać srebra w charakterze eliksiru długowieczności. Po konsultacji z chemikiem nauczającym u nas - tak, stosowanie srebra przez wprowadzenie go do organizmu na dłuższą metę jest zabójcze. Choć pomysły na takie eliksiry były różne, choćby rtęć z takim zapałem stosowana gdzie się dało.

Dodam, że ze srebra wykonuje się (zamiennie ze złotem) również Pentagram Salomona chroniący przed niebezpieczeństwami i służący do rozkazywania duchom.
- Kiedy stoisz na krawędzi wszystkiego, co znasz i rozumiesz, i masz zrobić krok w ciemność tego, co nieznane, wiara pozwala ci mieć pewność, że stanie się jedna z dwóch rzeczy.
- Jakich, panie? - zapytał Aksymand.
- Albo staniesz na stałym lądzie, albo nauczysz się latać - zaśmiał się Horus i skoczył.
Graham McNeill Fałszywi Bogowie
25-11-2014, 22:00
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Olimpia
tupajda Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 222
Reputacja: 7
Podziękowania: 196
Podziękowano 95 razy w 63 postach
(23-09-2012, 20:44)Olimpia napisał(a): Nieskazitelnie czyste, poddane specjalnemu procesowi przechodziło w stan, który umożliwiał wniknięcie do każdej komórki ludzkiego ciała. Mikrodrobinki metalicznego srebra działały jak eliksir zdrowia i długowieczności!

Nanosrebro? Na pewno działa leczniczo.
26-11-2014, 11:26
Znajdź Posty Reply
Olimpia Niedostępny
...

Jak się używa srebra to najpierw skóra się staje sie szara, a potem srebrna... a potem może prowadzić do śmierci.

Podobno jeśli używa się go rzadko to działa leczniczo, ale ja tam wole nie sprawdzać.

Pisałam o tym, ale jakimś cudem to znikło... pewnie modzi znowu namodzili. xD
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-11-2014, 11:40 {2} przez Olimpia.)
26-11-2014, 11:38
Znajdź Posty Reply
aim72 Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 131
Reputacja: 12
Podziękowania: 1
Podziękowano 4 razy w 2 postach
Srebro doskonale przewodzi energię i należy do minerałów "Aurycznych". W średniowieczu wierzono, że srebro i złoto posiadają aurę, przez co stały się minerałami sakralnymi. Wyrabiano ze srebra pierścienie i naszyjniki gdyż uważano, że taka biżuteria reguluje przepływ witalności przez ciało i duszę. Przekonania te miały swe podłoże w wierzeniach o sakralności krwi. Krew, srebro i złoto posiadają aurę co przez długie wieki było tematem tabu.
Tantum magica dat occasio. Uti mutat praeterito et universum aptare est ad commendatur virtus. Uti mutatio fatum futura immutatio. Aperite portas et uti magica ritualibus ad facite mutatio it tempus.
26-11-2014, 12:20
Znajdź Posty Reply
Shadow Niedostępny
Stały Bywalec

Liczba postów: 362
Reputacja: 4
Podziękowania: 57
Podziękowano 83 razy w 62 postach
Możecie się z tym nie zgodzić ale ja uważam, że srebro ściaga ze mnie ból. Nosze srebrny łańcuszek, taki jakby płaski, średniej wielkości bo waży 21g, ale działa znakomicie. Ból odczuwam w minimalm stopniu, kiedy go zdejme nasila sie, a po ponownym założeniu ustępuje. Ale ma to wade estetyczne, przejmując ból srebro ciemnieje/czarnieje i ciężko to wyczyścić. Barwa powraca jakiś czas po ustąpieniu bólu lub zdjęciu łańcuszka. Nie tylko mi pomaga tak srebro... jak myślicie to działanie samego srebra czy czegoś jeszcze do tego użyto. Łańcuszek dostałem w prezencie więc nie wiem czy ktoś go lekko nie zmodyfikował
15-07-2015, 16:41
Znajdź Posty Reply
Olimpia Niedostępny
...

Działanie srebra, też tak mam. Uśmiech
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
15-07-2015, 17:56
Znajdź Posty Reply
Shadow Niedostępny
Stały Bywalec

Dałoby sie jakoś wzmocnić taki łańcuszek. Naładować albo jakiś rytułał w miare nie groźny, coś co da mu dodatkowe możliwości. Skoro samo srebro dobrze działa, a i tak sie je nosi, można by wykorzystać je jeszcze do czegoś. Takie 2 w jednym
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-07-2015, 18:06 {2} przez Shadow.)
15-07-2015, 18:00
Znajdź Posty Reply
Olimpia Niedostępny
...

Można go naładować wystawiając na światło Księżycowe podczas Pełni.
Normalność to wymysł.
-----------
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-07-2015, 18:05 {2} przez Olimpia.)
15-07-2015, 18:05
Znajdź Posty Reply
Shadow Niedostępny
Stały Bywalec

Wystarczy tylko wystawić na promienie? Ma to być na zewnątrz czy wewnątrz przy oknie? Naładowanie zależy od pojemności łańcuszka czy ilości dostarczonych mu promieni?
15-07-2015, 18:12
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB