Wiek Duszy (Soul Age)
Autor Wiadomość
Verisa Offline
סמאל

Liczba postów: 48
Dołączył: Dec 2013
Reputacja: 4
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Post: #1
Wiek Duszy (Soul Age)
SŁOWEM WSTĘPU
Kiedy kontynuujemy podróż przez wcielenia, zbieramy w dużych ilościach doświadczenia, ucząc się lekcji, i wypełniając porozumienia, ukazuje się ewolucyjny proces i ten przebieg rozwoju jest nazywany Wiekiem Duszy.
Mamy pięć wieków duszy, w których posuwamy się naprzód podczas swojego cyklu na planie fizycznym. Dusze Noworodkowe zajmują się kwestiami przetrwania; Dziecięce dusze mają potrzebę struktury i mają skłonności do życia zgodnie z przekonaniami opartymi na dogmacie, takim jak np: religia; Młode dusze są ukierunkowane na sukces i ustalają wysokie standardy osobistych osiągnięć; Dojrzałe dusze są skierowane na utrwalanie związków i mają tendencje, aby skłaniać się ku emocjonalnemu dramatowi, Stare Dusze próbują szukać szerszej perspektywy życia, i są mniej zainteresowane graniem w materialną grę.

po więcej informacji(zródło)-
Zapraszam tutaj
Oraz tutaj
Mą pomocną dłoń wieńczą pazury bestii
Dziś zżera mnie męka,Bo przecież Ty miałeś mieć moc, co uwalnia od piętna syna סמאל
Nadrzędnym prawem każdego człowieka jest prawo do obrony. Jeśli ktoś wejdzie ci w drogę masz prawo zemścić się z całą bezwzględnością. Odpłać mu po stokroć, a nigdy więcej nie stanie ci na drodze! Nikt nie może ci tego zabronić, a każdy kto mówi inaczej jest kłamcą.
06-01-2014, 08:53
Znajdź Posty Reply


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB