Leczenie
Autor Wiadomość
Razkael Offline
...

Liczba postów: 131
Reputacja: 4
Podziękowania: 2
Podziękowano 1 razy w 1 postach
Leczenie
Witam, od razu mówię, że to dopiero wersja bez dodatków, w najbliższym czasie postaram się to ulepszyć.
Ten amatorski sposób na leczenie wymyśliłem, gdy mój pies był osowiały i z niewiadomych przyczyn cały czas miał zamknięte jedno oko, spod powieki ciekła ropa.

Najpierw standardowo rozluźnienie, potem (ja to robiłem z otwartymi oczami) wizualizujemy zieloną (kolor trawy) energie wylatującą z nas w kierunku pacjenta. Niech ta energia będzie aż tętniła życiem, czuć od niej emanujące dobro. Energia wpływa w pacjenta i go obmywa, gdy część w energii w niego wpływa poczujcie, jak wraca mu energia życiowa i choroba nie ma szans w obliczu takiej siły. Poczujcie to! Gdy poczujecie delikatne zmęczenie przestańcie. Jeśli chcecie znowu spróbować, pobierzcie energie z psi-balla albo z jakiegoś żywiołu. Oczywiście pobierając energie z żywiołu, skupcie się na myśli, że chcecie jej użyć do leczenia i nie zapomnijcie podziękować. Oczko 2 dni z rzędu po jednej takiej próbie i mój pies zaczął się lepiej czuć, a trzeciego dnia objawy prawie ustąpiły, czwartego dnia nie było już śladu po niedogodnościach.

Jak już mówiłem postaram się ulepszyć tą metodę. Jeśli ktoś spróbuje, czekam na obserwacje.

Pozdrawiam!
01-10-2014, 14:53

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB