Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Selenit
Autor Wiadomość
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 5,093
Reputacja: 85
Podziękowania: 869
Podziękowano 1375 razy w 681 postach
Selenit
Nigdy się tym kamieniem nie interesowałam... Ale, że ostatnio wilk1610 znalazł dwa wielkie selenity w stanie surowym to...
Selenit jest uważany za kamień księżyca, to co mnie zainteresowało to to, że nigdy nie czułam takiej mocy i energii od kamienia, jak się okazało Selenit jest jednym z najsilniejszych kamieni i zrobił nam nie lada niespodziankę. xD Włożony do gorącej kąpieli zsyła wizje i kontaktuje z bytami, dodaje mocy i siły, oddala zły nastrój, wszelkie kompleksy, pomaga nam zauważyć nasze mocne strony - skubaniec położony na trzecim oku aktywizuje je, włożony pod poduszkę sprowadza prorocze sny, poprawia energię w pokoju, w którym się znajduje, ochrania oraz oczyszcza. Jest bardzo delikatny, można go zarysować nawet paznokciem! I tutaj przestroga! Ten kamień nie nadaje się do oczyszczenia w soli! Ona go uszkadza. Więc oczyszczać go pod zimną wodą, pod ziemią, itp. Nadaje mu mocy oczywiście Księżyc! :D Więc jak go ładujecie to nie w promieniach słońca, bo traci swoje właściwości - przynajmniej tak myślę, nie jestem tego pewna, na wszelki wypadek ładować go tylko w pełnię Księżyca - tutaj jestem pewna, że to wzmocni działanie Selenitu.
Ma delikatną, łagodną energię i łata dziury w aurze. <3 Pomocny w medytacji, łatwo wbić się w trans, ma właściwości uzdrowicielskie.
W skrócie jest do rany przyłóż, kojarzy mi się z zodiakalną Wagą lub Rakiem. :D

No to chyba tyle z moich dotychczasowych spostrzeżeń, na temat kamienia - jak jeszcze coś zauważę to dopiszę. Uśmiech
23-09-2012, 20:58
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB