Biblia Szatana
Autor Wiadomość
VerumPL Offline
Starszy użytkownik

Liczba postów: 144
Reputacja: 4
Podziękowania: 10
Podziękowano 0 razy w 3 postach
Biblia Szatana
Według wielu jest to paradoksalne, gdyż niektóre formuły są w enochiańskim.

Jednak uważam to za nawet dobre dzieło, lecz strasznie niebezpieczne, tym bardziej dla kogoś kto uważa za niepotrzebne przeczytanie całej księgi, tylko wyszukuje sobie rytuały.

Czy działa? Gwarantuję wam że tak, z własnego doświadczenia.
Jedynak z tego co słyszałem od wielu ludzi jest to prosta droga do opętania, lecz ja myślę ze wystarczy troszkę BHP w magii i nie ma się czego lękać.

Milej zabawy i bezpiecznej : http://www.czarymary.pl/cienik/satanizm/satan.html

Zamiast świątyni wystarczy znaleźć głaz w lesie i go w ten sposób wykorzystać jak ołtarz.
Nie jesteś pięknym i niepowtarzalnym płatkiem śniegu Jesteś tą samą gnijącą organiczną materią jak wszystko inne
My wszyscy jesteśmy częścią tej samej kompostowej kupy
Jesteśmy całą śpiewającą, całą tańczącą tandetą tego świata
11-01-2014, 21:04
Znajdź Posty Reply
~Ismena
Gość

Podziękowania:
Podziękowano razy w postach
RE: Biblia Szatana
W końcu ktoś wypowiedział się konkretnie i obiektywnie. Dziękuje Rasphul. Uśmiech
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-08-2014, 12:32 {2} przez Dark Sorcerer of Will.)
04-08-2014, 12:13
Reply
VerumPL Offline
Starszy użytkownik

Ej czy ja czasem nie napisałem że ta książka jest podawana wątpliwością.
Czytanie z zrozumieniem.
Nie jesteś pięknym i niepowtarzalnym płatkiem śniegu Jesteś tą samą gnijącą organiczną materią jak wszystko inne
09-08-2014, 22:09
Znajdź Posty Reply
VerumPL Offline
Starszy użytkownik

Gdzieś w tym dziale już w usuniętym temacie pisałem o moich doświadczeniach z tym, powinienem opisać to chyba znowu, bo nie były pozytywne, ale cena uwaga. :D

A na co dzień magia słowiańska, energetyka, runy, lykanotropia.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-08-2014, 08:35 {2} przez Dark Sorcerer of Will.)
10-08-2014, 02:50
Znajdź Posty Reply
~Viktor
Gość

Podziękowania:
Zgadzam się z Anayamim w 100%. Poza tym satanizm niesie - mimo wszystko przekaz moralny.
Nie zabijaj zwierząt, jak ktoś cię zaczepia, poproś by przestał, jeśli nie, zniszcz go...
To są wartości moralne do przyjęcia i nie budzą mieszanych uczuć, jak np. Nadstaw drugi policzek. W dzisiejszych czasach, takie bierne zachowanie doprowadzi człowieka na OIOM.
No i na Łono Abrahama, więc może stąd się wzięło że chrześcijaństwo to droga ku zbawieniu...po prostu szybciej ujrzysz 'boga'...
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-08-2014, 11:23 {2} przez Dark Sorcerer of Will.)
10-08-2014, 09:24
Reply
~Viktor
Gość

Podziękowania:
Eh...szkoda gadać...zgłęb się w filozofie LHP trochę bardziej...zamiast lizać wszystko z brzegu, bo to zaniedbanie i lenistwo zarazem. Poza tym dyskusja z osobą nie mającą pojęcia na dany temat, a takowa udającą, jest całkowicie bezcelowa.
Uszanowanie.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-08-2014, 12:32 {2} przez Dark Sorcerer of Will.)
10-08-2014, 11:45
Reply
~Viktor
Gość

Podziękowania:
Ładnie Anayami...masz repa. No chyba że ci go Emim usunie, bo uzna że tłumaczenie zasad LHP jest głupotą...
10-08-2014, 17:27
Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB