Ocena wątku:
  • 1 głosów - 3 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[oddzielony] Z wątku "Pirokineza" - o nekromancji.
Autor Wiadomość
Razkael Offline
...

Liczba postów: 131
Reputacja: 4
Podziękowania: 2
Podziękowano 1 razy w 1 postach
[oddzielony] Z wątku "Pirokineza" - o nekromancji.
Według mnie nekromancja nie jest mocno sprzeczna z magią naturalną, jakby nie patrzeć śmierć to też część natury. Uśmiech Wszystko się rodzi i wszystko umiera, prędzej czy później.
01-12-2014, 12:34
Znajdź Posty Reply
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 5,058
Reputacja: 85
Podziękowania: 923
Podziękowano 1270 razy w 627 postach
RE: Pirokineza
Wytłumacz mi teraz co to jest nekromancja. xDDD Na czym polega? xD
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
01-12-2014, 12:44
Znajdź Posty Reply
Olimpia Niedostępny
...

RE: [oddzielony] Z wątku "Pirokineza" - o nekromancji.
No to ładnie... to teraz przemyślcie jeszcze moją odp.xF
Oddzielcie wątek jak ja odpisywałam. xD

Konidz nie Ty miałeś odpowiedzieć. xD W życiu wszystko jest naturalne, więc co? Magia Chaosu to też magia natury! xD Nie ma sztucznej magii, każda jest naturalna ale to nie znaczy, że każdą można podciągnąć pod ten system. Poza tym... ok śmierć jest naturalna ale nie jest naturalne to, że dusza się przekształca i się je sprowadza do świata żywych. ;-) Zresztą dużo można o tym mówić.

Magia naturalna nazywa się to co daje życie i jedyny system, który jest ocenzurowany z magii naturalnej...tzn., o którym się nie mówi to magia srebrna.

Proszę. Poprawić teraz nie mogę, przyczyny znasz. - Yas
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
01-12-2014, 14:09
Znajdź Posty Reply
Razkael Offline
...

Liczba postów: 131
Podziękowania: 2
Podziękowano 1 razy w 1 postach
Ja nekromancje, która przeszkadza w odejściu duszy nazywam ''spaczoną''. Pierwotna nekromancja miała pomóc duszy opuścić ten świat oraz służyła do wróżb.
01-12-2014, 14:48
Znajdź Posty Reply
Olimpia Niedostępny
...

No wiesz zależy... byli tacy co obsesyjnie chcieli ożywić trupa. xD Nekromanta nie łazi po świecie i nie szuka zagubionych dusz aby je odprowadzić. xD To robi medium, no ok ono też nie łazi i nie szuka, ale wie o co chodzi. Nie znam się zbytnio na Nekromancji, ale z tego co wiem i z tych co znam, to Nekromancja nie bez powodu dostała miano "czarnej magii". Nekromanci wzywają dusze, demony inne istotki, które potem spętują, wypytują czy tam im rozkazują coś zrobić... hm nie wiem czy serio na tym Nekromancja polega. Ja się na tym nie znam, ale ponoć tak. No ale to właściwie na rozkminianie czym jest Nekro? Jeśli chcemy wrzucić do Magii Naturalnej wszystko co jest naturalne to znaczy, że każda magia jest Magią Naturalną, xD tzn. każdy system.
Normalność to wymysł.
-----------
01-12-2014, 14:58
Znajdź Posty Reply
xao Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 346
Reputacja: 22
Podziękowania: 114
Podziękowano 198 razy w 66 postach
Nekromancja ma niewiele (lub nawet nic) wspólnego z magią naturalną. Oli tak jak mówisz w nekromancji chodzi o pętanie różnego rodzaju istot (najczęściej duchów/dusz) i wykorzystywaniu ich do naszych celów. W nekromancji są również różnego rodzaju klątwy, w których nie trzeba wykorzystywać duchów i innych istot, a raczej energię "śmierci" jak to niektórzy nazywają. Spotkałem się z tym, że nazywa się to magią śmierci, jednak moim zdaniem to niepotrzebne rozdrabnianie się.
01-12-2014, 15:24
Znajdź Posty Reply
~DarkKnight
Niezarejestrowany

Podziękowania:
Podziękowano razy w postach
W nekromancji tzw. nekromanta przyzywa cienie zmarłych w celu poznania prawdopodobnych wersji przyszłości lub w celach własnych, to jaka w tym część natury?
01-12-2014, 15:33
Reply
Verisa Offline
סמאל

Liczba postów: 59
Podziękowania: 1
Podziękowano 7 razy w 4 postach
Obierając drogę nekromanty bądź pewien, że gdy któryś z bytów się uwolni nie będzie przebacz, i nie mówię tu tylko o ciele fizycznym. :D
Mą pomocną dłoń wieńczą pazury bestii
Dziś zżera mnie męka,Bo przecież Ty miałeś mieć moc, co uwalnia od piętna syna סמאל
Nadrzędnym prawem każdego człowieka jest prawo do obrony. Jeśli ktoś wejdzie ci w drogę masz prawo zemścić się z całą bezwzględnością. Odpłać mu po stokroć, a nigdy więcej nie stanie ci na drodze! Nikt nie może ci tego zabronić, a każdy kto mówi inaczej jest kłamcą.
01-12-2014, 15:42
Znajdź Posty Reply
xao Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 346
Reputacja: 22
Podziękowania: 114
Podziękowano 198 razy w 66 postach
Kubasz, niekoniecznie cienie zmarłych. Cieniem można nazwać ślad energetyczny po zmarłym, który może posiadać jakieś jego cechy i jako taką świadomość - jest to osobny byt od osoby zmarłej. Natomiast przywołanie duszy też jest możliwe.

Verisa, w magii bardzo często jest jakieś ryzyko, co nie znaczy, że nie należy ryzykować :D
01-12-2014, 15:44
Znajdź Posty Reply
Olimpia Niedostępny
...

Tak też myślałam xao, jak się kontaktuje z bytem to czasem muszę robić za Nekromantę. Nie byłam pewna to nic o tym nie mówiłam. xD Poza tym znam tylko dwóch - trzech prawdziwych Nekromantów. xD ^^`
Normalność to wymysł.
-----------
01-12-2014, 15:47
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB