Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jeziora Ruskie - Sobołcho i Łabynkyr
Autor Wiadomość
Olimpia
...

Liczba postów: 5,017
Reputacja: 86
Podziękowania: 902
Podziękowano 1246 razy w 610 postach
Jeziora Ruskie - Sobołcho i Łabynkyr
To obecnie chyba najbardziej zaniedbany dział... Tak więc opowiem wam o dwóch dziwnych jeziorkach, które są w Rosji.

Pierwsze nazywa się Sobołcho. Ludzie i zwierzęta giną w jego pobliżu. Z tym tylko, że ludzi nigdy nie odnaleziono, a zwierzęta tak - ich szczątki znajduje się w okolicznych jeziorach i stawach...
Ci, którzy byli w pobliżu jeziora nocą, mówią że jego tafle spowija różowe światło... Mieszkańcy są o tym przekonani i mówią, że to jest znak od topielców, którzy nie mogą zaznać spokoju. Mówią o Sobolche* "jezioro strachu" albo "jezioro bez dna". Dlaczego? Co do pierwszej nazwy można się domyślić, ale drugą już wam wyjaśnię: kiedy grupa badawcza wyruszyła zbadać jezioro, zdołała tylko ustalić głębokość jeziora na 13-metrów, choć wciąż nie było to dno.

Następne niezwykle jezioro w Rosji nazywa się Łabynkyr. Jest to jezioro, które zamarza zawsze dużo później niż pozostałe. Mówią, że w tym jeziorze mieszka obrzydliwy potwor. Opisują, że jest ogromny, ma szary kolor i długą szyję, a przeraźliwy dźwięk, który wydaje, jest podobny do płaczu dziecka.
Naukowcy odkryli, że w głębi Łabynkyr po pierwsze są zaskakująco duże ryby, a nawet tu by pasowało słowo ogromne, a po drugie, że znajdują się tam dziwne obiekty podwójne**.

* Zostawiłem 'Sobolche', ale nie mam pojęcia, czy to się w ogóle odmienia.
** Co to za obiekty podwójne? Oczko
Edit: już wiemy, że chodziło o podwodne. xD ~LM
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
01-13-2014, 11:39
Olimpia
...

Liczba postów: 5,017
Reputacja: 86
Podziękowania: 902
Podziękowano 1246 razy w 610 postach
RE: Jeziora Ruskie - Sobołcho i Łabynkyr
Oj widzę, korektorzy ostro pracują nie zostawiają na żadnym poście suchej nitki. xD Modzi oto przykład do naśladowania. LM nie podwójne ale podwodne. xD

Ach tak! Jakoś 'podwojne' bardziej mi się skojarzyło z 'podwójne'. xD ~LM
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
01-13-2014, 21:59
~Sorrio Mortiaris
Niezarejestrowany

Podziękowania:
Podziękowano razy w postach
RE: Jeziora Ruskie - Sobołcho i Łabynkyr
W Polsce też jest parę takich miejsc, mniej więcej zamek w Ogrodzieńcu (moje tereny), nie udało mi się nigdy zebrać grupy, i oczywiście go sprywatyzowali, więc teraz to pewnie nie ma szans tam się dostać. Oprócz tego był chyba gdzieś jakiś opuszczony szpital, z którego słychać "krzyki".

Można fajne sobie wakacje sobie sprezentować takim "rajdem" przez Polskę.
01-13-2014, 22:35

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB