Żywiołaki
Autor Wiadomość
~DarkKnight
Niezarejestrowany

Podziękowania:
Podziękowano razy w postach
Żywiołaki
Witam.

Ostatnio zainteresowałem się tzw. żywiołakami, czyli ucieleśnieniem żywiołów.I tu moje pytanie, bo jeśli dobrze rozumiem, to przywołuje się je poprzez wizualizację i, skoro tak, to czy to nie jest sama wizualizacja? Jeśli nie jest to sama wizualizacja, to jak go przywołać?
01-18-2014, 23:34
Reply
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 5,063
Reputacja: 85
Podziękowania: 925
Podziękowano 1271 razy w 627 postach
RE: żywiołaki
Eee... Każdą istotę przywołuje się tak samo, tzn. inwokacja. Masz w dziale Magia Naturalna o żywiołakach i masz inwokacje w dziale Rytuały.

Pamietaj przy inwokacjach o emocjach i sile woli, pamiętaj też, że nie musi Ci się udać i że na Twoim poziomie rozsądnie jest to sobie odpuścić.
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
01-18-2014, 23:42
Znajdź Posty Reply
~DarkKnight
Niezarejestrowany

Podziękowania:
RE: żywiołaki
''Zagłębianie się w zagadnienia budowy świata oraz ludzkiego umysłu są jednym z największych i najszlachetniejszych celów człowieka.''
01-18-2014, 23:48
Reply
Gharen Offline
Un Moho

Liczba postów: 7
Reputacja: 2
Podziękowania: 0
Podziękowano 1 razy w 1 postach
RE: Żywiołaki
Wizualizacja to jedna z technik kontroli energii, a nie wyobrażanie sobie... O matko Jest rzutowaniem planów astralnych, w kontakcie z umysłem, gdzie zachodzi interferencja impulsów świadomości nałożonych na płaszczyznę. 

Opiera się na prawie podobieństwa oraz prawie przyczyny i skutku, według których jesteśmy w stanie przywołać jakąś rzecz lub wydarzenie, odtwarzając ich podobieństwo. W ten sposób oszukujemy swoje zmysły, wskutek czego życzenie staje się faktem. 

Musisz też pamiętać, że przez wizualizację jak najbardziej tworzymy wtedy myślokształty.
01-18-2014, 23:57
Znajdź Posty Reply
~DarkKnight
Niezarejestrowany

Podziękowania:
Napisałeś, że tworzymy myślokształty, to czy nasz, tzw. myśloksztłt będzie widoczny dla innych osób?
01-19-2014, 00:03
Reply
Razkael Offline
...

Liczba postów: 131
Reputacja: 4
Podziękowania: 2
Inwokuje się je i one nie są twoim wyobrażeniem tylko rzeczywistymi istotami i to od niech zależy czy ci się pokażą czy nie. Tak jak napisała Olimpia, lepiej tego nie rób z podstawymi umiejętnościami. Możesz je obrazić lub zrobić coś nie tak i się obrażą, a elementale są pamiętliwe. Nie to, że od razu spłoniesz, ale z tym żywiołem, który obraziłeś będziesz miał pod górkę.

"Napisałeś że twożymy myślokształty,to czy nasz
tzw.myśloksztłt będzie widoczny dla innych
osób?"

O matko
01-19-2014, 00:04
Znajdź Posty Reply
~DarkKnight
Niezarejestrowany

Podziękowania:
Rozumiem, ale mówisz, że z podstawowymi umiejętnościami mogę obrazić żywioł, ale skoro nie chcę tego uczynić to jak mogę tego uczynić? Bo raczej żywioł wie, czy chcę go obrazić czy nie...
01-19-2014, 00:10
Reply
Gharen Offline
Un Moho

Liczba postów: 7
Reputacja: 2
Podziękowania: 0
Nie są widoczne w stanie rzeczywistym, jeśli o to Ci chodzi. Najczęściej można je zauważyć przy badaniu aury, chociażby.
01-19-2014, 00:11
Znajdź Posty Reply
~DarkKnight
Niezarejestrowany

Podziękowania:
O taką odpowiedź mi chodziło...
01-19-2014, 00:14
Reply
Razkael Offline
...

Liczba postów: 131
Reputacja: 4
Podziękowania: 2
Kubasz, poczytaj trochę teorii, widzę, że cały czas chcesz od razu brać się za praktykę i to na trochę wyższym poziomie.
Poogarniaj kilka całkiem ważnych zagadnień i wtedy pewnie sam sobie odpowiesz na kilka pytań, jakie tu zadałeś.

P.S. Fajny cytat na sygnaturze.
01-19-2014, 00:19
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB