Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dom Zagłady
Autor Wiadomość
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 5,084
Reputacja: 85
Podziękowania: 925
Podziękowano 1295 razy w 644 postach
Dom Zagłady
W Niemczech w Berlinie jest budynek powszechnie znany jako przeklęty, nazywa się Amityville. Ludzie giną tam w niewyjaśnionych okolicznościach bądź poprzez samobójstwo.
Zaczęło się od pewnego Alfonsa, wówczas budynek był podzielony na mieszkania i agencję towarzyską. Właściciel uległ wypadkowi na motorze i porozrywało mu części ciała. Potem nastała fala śmierci w owym budynku. Raz policja znalazła całą rodzinę nie żywą. 69 - letni facet zamordował swoją 28 - letnią żonę oraz dzieci, wiek 6 i 3 lata. Następnie się powiesił.

Holender pozaklejał zaś wszystkie drzwi i okna następnie się zagazował.
W tym budynku mieszkała również para gejów, oboje mieli zaawansowanego wirusa AIDS postanowili popełnić samobójstwo.

Budynek liczy sobie 25 lat i wielu ludzi w nim zginęło, albo w niewyjaśnionych okolicznościach albo poprzez samobójstwo. Amityville dorobił się ksywki pt. 'Dom Zagłady'. Ludzie boją się tego budynku i masowo się z niego wyprowadzają.
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
01-20-2014, 00:54
Znajdź Posty Reply
Olimpia Niedostępny
...

RE: Dom Zaglady
No w sumie masz rację...
W końcu egzorcyzmy są udokumentowane w Niemczech, a co za tym idzie - wiedza, że duchy i demony istnieją. W razie czego nie dostaną pomocy, bo egzorcyzmy są Niemczech zakazane.

Smutne, ciekawe co będzie dalej z tym budynkiem, pewnie zostanie opuszczony i tyle... Wiesz, ja mam taką teorię, że jeśli to się zaczęło od tego alfonsa, to może to jego sprawka? Wpływa na ludzi i zmusza do takich rzeczy.
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
01-20-2014, 12:43
Znajdź Posty Reply
~Ismena
Niezarejestrowany

Podziękowania:
Podziękowano razy w postach
RE: Dom Zaglady
Co do tego nie mam najmniejszych wątpliwości, że jest tam jakaś wyjątkowo zła energia, która popycha ludzi do samobójstw czy zabójstw, doprowadzając ich do obsesji, szału.

Tylko dziwne, że nikt się tym jeszcze nie odważył zająć. A może się zajęli, tylko o tym nie wiemy. Poza tym powinno się zakazać wynajmu takiego domu kolejnym lokatorom, a i dziwie się, że wciąż są chętni, żeby tam mieszkać, skoro dom cieszy się tak złą sławą.

Za niedowiarstwo i ignorancje takich faktów można zapłacić życiem, mam na myśli mieszkańców. Ja nie zdecydowałabym się na takie lokum.
01-20-2014, 14:55
Reply
Uśka Offline
Użytkownik

Liczba postów: 25
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
RE: Dom Zagłady
U mnie w mieście są ruiny zamku, powstały już pewne legendy na ten temat, jednak do czego zmierzam, za każdym razem, gdy były tam jakieś prace archeologiczne czy konserwacyjne dochodziło do wypadków, podejrzewam, że podobnie może być z tym domem.

Zła energia - czy jakieś byty raczej - nie dopuszczą do zniszczenia tego domu, a nawet gdyby, to i tak to miejsce może być "przeklęte", tak jak np. na miejscach jakiś zbiorowych zbrodni czy cmentarzy powstaje coś nowego i słyszy się, że coś z tymi miejscami jest nie tak.
01-20-2014, 19:06
Znajdź Posty Reply
~Ismena
Niezarejestrowany

Podziękowania:
Podziękowano razy w postach
Uśka, coś jest na rzeczy, znam takie miejsce, w którym kiedyś był cmentarz, a po wojnie zrobili tam z czasem park i wybudowali przedszkole. Nieraz słyszałam od pracowników o dziwnych zdarzeniach w tym przedszkolu, szybach, które same się tłuką i pękają itd.

Nie wiem dlaczego ludzie robią parki i place zabaw dla dzieci w miejscach cmentarzy, dziwne podejście. Wyobraź sobie, że idziesz z dzieckiem albo psem na spacer, siedzisz na ławce i czytasz gazetę, jak na czyimś "grobie." Jak dla mnie coś nie teges. Zdezorientowany
01-20-2014, 19:19
Reply
Uśka Offline
Użytkownik

Ismena, zgadzam się. Podejrzewam, że dzieje się tak, ponieważ ludzie w większości nie wierzą, nie zdają sobie sprawy, że w takich miejscach mogło się coś zagnieździć. Liczy się teren, plac, budowa i zyski. Oczko

Podobnie jest (troszkę zejdę na inny tor) z wycinaniem lasów, parków na rzecz supermarketów i innych tego typu przynoszących zyski inwestycji.
01-20-2014, 23:03
Znajdź Posty Reply
Uśka Offline
Użytkownik

Nawet horror jest, jak się nie mylę, opaty na faktach tej historii, ale nie chcę wprowadzać w błąd.

http://www.filmweb.pl/Amityville

Edit. Oli mnie wyprzedziła. :D
01-22-2014, 00:12
Znajdź Posty Reply
Olimpia Niedostępny
...

Chuj, macie, znalazłam wam już historie tego drugiego:
http://niewiarygodne.pl/martykul.html?ka...d=13743045

Patrzcie na zdjęcia tych ludzi... Widać, że opętani...

Edit: Tak Uśka, o tym mówiłam, jak mówiłam o filmach. xd Są też książki.
Normalność to wymysł.
-----------
01-22-2014, 00:13
Znajdź Posty Reply
Olimpia Niedostępny
...

Nie. Uśmiech Ten niemiecki to blok, ma jakieś 8 pieter, choc co do nich nie jestem pewna, szukałam na [ten?] temat, ale mało jest... On dopiero sławę zdobywa.

Edit: Wyszukiwarka Glowbie pokazuje ten w Stanach jako najpopularniejszy i ciężko przebić się przez niego do tego niemieckiego.
Normalność to wymysł.
-----------
01-22-2014, 00:19
Znajdź Posty Reply
Uśka Offline
Użytkownik

To chyba o tym niemieckim jest: http://www.sfora.pl/Przeklety-dom-Ludzie...ach-a52009
01-22-2014, 00:28
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB