Wykorzystywanie Kosci LUDZKICH w Magii
Autor Wiadomość
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 4,766
Reputacja: 86
Podziękowania: 328
Podziękowano 188 razy w 330 postach
Wykorzystywanie Kosci LUDZKICH w Magii
Najpierw należny sobie zadać pytanie czym są kości? Jest to takie coś z czego jesteśmy zbudowani, każdy ma swoje osobiste kości, tak jak krew czy włosy. I własnie dlatego ważne jest aby takie rzeczy nie były dostępne innym ludziom. Dawniej włosy palono na krew bardzo uważano gdyż są to rzeczy, które dają najprostszy sposób na zaszkodzenie nam. Człowiek znajdujący się w posiadaniu naszych paznokci, krwi czy włosów i kości możne  przejąć nad nami całkowitą władzę.

Do czego używano ludzkich kości? Cóż... Jak możecie się domyślić były używane w magii która miała na celu szkodzić, jak i w magii która miała leczyć. Ciężko było zdobyć kość człowieka który żyje, ale zdarzało się tak np przy amputacji. Były wtedy wykorzystywane podobnie jak krew. Jednak głównie używało się części szkieletu kiedy człowiek już nie żył. Opisze jedna przykładowa technikę, kiedy człowiek umierał i był blisko związany ze swoim domem. Miał prawo zarządzać, aby odciąć mu głowę ususzyć ja i oczyścić tak aby została sama czaszka. Proste istotnie życzenie należ spełnić, w przeciwnym razie duch tej osoby możne nas dręczyć. Na dodatek nie zazna on spokoju. No wiec wracając do tej czaszki kiedy już była gotowa nazywała się Kryształową Czaszką. Należało przynieść ja do domu i gdzieś w nim ustawić, kiedy ktoś czaszkę chciał wyrzucić z domu, bądź pozbyć się jej wydobywał się z czaszki okropny krzyk, który mógł ogłuszyć na zawsze bądź doprowadzić do śmierci. Taka czaszka umiała tez rzucać klątwy i uroki na osoby spoza rodziny. Jak ona działała? Otóż kiedy człowiek umierał zamykano i pieczętowano dusze w tejże czaszce, tzn jak już czaszka była gotowa.

Kość człowieka można też skruszyć, tak aby powstał drobny pyl. Ma to ogromną moc. Taki pył użyty jako krąg np. przy inwokacji jest nie rozerwalny. Włożony pod poduszkę sprowadza koszmary a wsypany do oczu sprowadza obłąkanie. Połamana kość bądź. Kości służyły także jako potężne narzędzie do dywiacji, mało tego użyty odpowiednio pyl kości sprowadza duchy i demony ze 100% skutecznością. Sproszkowana kość dodana do jedzenia bądź picia powoduje męczeńska śmierć tego, kto taka mieszankę spożył. Aby odegnać choroby i uchronić człowieka od śmierci można było wyryć na kości odpowiednie symbole, mało tego ten kto miał kość nieboszczyka czy tam człeka miał władzę nad jego dusza.
Odpowiednio przygotowana kość i zakopana blisko domu, czy tam miejsca uwiązywała dusze człowieka w tym miejscu na wieki. Jeśli ktoś ją wykopał ściągał na siebie gniew i nienawiść danego ducha. Aby dusza po śmierci nie męczyła ludzi i nie łaziła po świecie wyrywano kość z lewej nogi i kładli ja nieboszczykowi na szyje.
UWAGA!!! Niektóre z tych sposobów są przeze mnie sprawdzone i brzydzę się tych czynów. Niezdecydowany Nie hejtować, doświadczenia uczą, a i mądrość nabywa się wraz z doświadczeniami.
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
20-01-2014, 01:46
Znajdź Posty Reply
xao Offline
Pierwszy wśród równych

Liczba postów: 267
Reputacja: 22
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Podziękowano 0 razy w 0 postach
RE: Wykorzystywanie Kosci LUDZKICH w Magii
Samo posiadanie kości zmarłego nie powinno dawać władzy nad jego duszą, no bo dlaczego by miało? Ale na pewno powinno nam to ułatwić sprawę, bo dzięki temu mamy jakiś pkt. odniesienia, coś w rodzaju linku z duszą. Tak samo wierzenie, że posiadanie krwi, paznokci, lub włosów ofiary daje nam nad nią władzę jest bzdurą. Może nam to bardzo pomóc w rzucaniu zaklęć, ale samo z siebie nic nie daje.

Kości często wykorzystywano w klątwach po prostu jako symbole śmierci, więc można by użyć łatwiejszych do zdobycia substytutów.
20-01-2014, 13:31
Znajdź Posty Reply
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 4,766
Reputacja: 86
Podziękowania: 328
Musze zacząć chyba być bardziej konkretna i dokładna... Bo widzę że niektórzy nie rozumieją tego. Hmm zaokrąglenia xD no ludzie, to Wtajemniczeni założyłam że bd wiedzieć o co biega. Zaczynam mieć niestety niedobór slow polskich. Czasem zapominam jak jest jakieś słowo po polsku. ^^ Więc zastępuje czasem nazwa podobna bo inaczej myślę 10 min. jakie jest słowo którego szukam. Przecież nie muszę a nawet nie powinnam Was traktować jak zielonych.
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
20-01-2014, 13:42
Znajdź Posty Reply
wena Offline
Leniwa Szumowina

Liczba postów: 346
Reputacja: 13
Podziękowania: 5
Podziękowano 8 razy w 10 postach
Podziękowano 8 razy w 10 postach
Dziękuje Olli. Uśmiech
Tutaj strona po angielsku jak się czyści kości. http://www.using-hydrogen-peroxide.com/p...kulls.html przy użyciu nadtlenku wodoru.
"Pamiętaj: w co umysł może uwierzyć, to umysł może osiągnąć...." = Napoleon Hill

----------------------------

[Obrazek: tumblr_omilcy7mzi1ue04pxo1_250.gif]
20-01-2014, 19:52
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB