Wężownik - 13. znak zodiaku
Autor Wiadomość
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 5,098
Reputacja: 85
Podziękowania: 922
Podziękowano 1315 razy w 650 postach
RE: Wężownik - 13. znak zodiaku
FEBRa, Ashes po Tobie nie jechała. Nie wiem jakim trzeba być człowiekiem i jakich podstaw się chwytać aby tak sądzić... Wszystko wypisała pod kątem naukowym, praktycznie bez emocji. Naprawdę każda krytyka to dla was pojechanie komuś? Ashes jest po prostu... oschła. xD Taki ma styl wypowiedzi i tyle. Odniosła się głównie do tesktu, który zamieściłeś a skoro go zamieściłeś to powinieneś się z nim zgadzać. A linku to nawet ja go nie zauważyłam.

Co się tyczy koloru, nie ma wyróżnień użytkowników, jako że tym razem w administracji są osoby, które są... hm, są bardziej poważne i jest ich tylko trzech, to tym razem moje zdanie nie niknie w tłumie innych głosujących. Ale mimo wszystko, dalej jakakolwiek decyzja jest uznana tylko za moją bądź wyłącznie moją, choć tym razem mi to absolutnie nie przeszkadza.
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-02-2015, 16:28 {2} przez Olimpia.)
21-02-2015, 23:32
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Ashes_Hexe

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB