Jak działa Astrologia
Autor Wiadomość
~DarkKnight
Niezarejestrowany

Podziękowania:
Podziękowano razy w postach
Jak działa Astrologia
Witam,niewiem czy to gdzieś jes opisane czy nie,ale chyba nie,więc opisze Oczko

Astrologia w najlepszym swoim wydaniu nie zajmuje się jedynie materią i energią, które są podstawowym przedmiotem zainteresowania dla nauki. Jedynie wyższe podejście filozoficzne potrafi poradzić sobie właściwie z nadrzędnymi siłami kształtującymi, które biorą udział w tworzeniu naszego świata i jego otoczenia, aż do kosmosu - jest to jedna z najważniejszych prawd astrologicznych i jednocześnie nienaukowych. Potrzebne jest nam poznanie hierarchii wiedzy występującej w astrologii. Znaczy to, że humanistyczny i filozoficzny poziom wiedzy astrologicznej musi być nie tylko podstawowym składnikiem w studiach astrologicznych, ale musi być zapewniona prawdziwa nadrzędność transcendentalna.

Źródła: http://pl.m.wikipedia.org/wiki/Astrologia
21-01-2014, 23:45
Reply
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 5,093
Reputacja: 85
Podziękowania: 869
Podziękowano 1375 razy w 681 postach
RE: Jak działa Astrologia
Ja nie kapuje.po cp wiedziec jak.cos dziala wazne.ze.dIala xd ja jak i wiekszosc.z.was.zapewne.nie wie jak dziala dokladnie telewizor koma.czy samochpd.i pewnie.was.tp.nie obchodzi.bo najwazbiejsze ze dziala. xD Kubadz.bie ma pidanegp.zrodla napraw.to i tym razem daruje.Ci warna a co do tekstu... jestem chyba.za.glupia.bo cale gowno z tegp zrozumialam. Ale.skprp.juz tal.bardzp chcecie... planety gwiazdy itp wplywaja na.nas.odpowiednio energia wywplujac w.nas.jakies.uczucia czy pomagaja wplywac na zdarzenia to tak w duzym skrocie cos jakas leniwa.dzisiah jestem...
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
22-01-2014, 00:01
Znajdź Posty Reply
~DarkKnight
Niezarejestrowany

Podziękowania:
Ok źródła zaraz podam...
Akurat co do tego że kogoś nie obchodzi jak działa telewizor,samochód,itd. to jest różnie bo jak ktoś pracuje przy telewizorach to wstyd żeby nie wiedział jak działa i to się tyczy wszystkich takich rzeczy.
22-01-2014, 00:08
Reply
ble Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 44
Reputacja: 4
Podziękowania: 0
Podziękowano 2 razy w 1 postach
Hola, jak można nie wiedzieć jak coś działa, ilekroć opisuję swoje przemyślenia zarzuca mi się, że są to puste metody nie przetestowane. A skoro nie wiedział bym czemu tak się dzieje, to jak miałbym przekazać warunki otoczenia w celu odtworzenia ich przez kogoś kto będzie chciał skorzystać z mojej metody, lub ją sprawdzić?
Osobiście dziękuję za ten opis.
Pozdrawiam.
22-01-2014, 00:40
Znajdź Posty Reply
~DarkKnight
Niezarejestrowany

Podziękowania:
Tak samo jakby ktoś nie wiedział jak działa papier toaletowy XD.
22-01-2014, 00:55
Reply
Olimpia Niedostępny
...

Zarzucaja tam ludzie.sceptycy ktprym.sie nie cce.sprawdzic czy to.dziala tylko rzadaja opowoesci jak to dziala i jesli wywpd jest ich zdaniem.wiarygodny to im to wystarcza xD nie mysla jedbak ze.wiarygodnie to po prostu moze.brzmiec.poza.tym Twpje techniki sa.dla Ciebie a jesli dzielisz.sie nimi z.ludzmi to jest laska dla.nich nic z.tegp przeciez.nie.masz tylko oni. Ja tam do 14 roku zycia.nie mialam pojecia jak dziala cokolwiek co rovilam a.umialam.a.bylo tegp.wkurwe i szxerze mowiac lepiej.mi szlo. xDDD.
Edit: Kubasz to glupi przyklad. xD Ja tam bie wiem jak dziala wiekszosc rzeczy ktore.mnie.otaczaja i jakos z.nich kprzystam. xD
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
22-01-2014, 00:55
Znajdź Posty Reply
~DarkKnight
Niezarejestrowany

Podziękowania:
Ale mam naezieje że wiedziałaś jak działają podstawowe przedmioty?
22-01-2014, 00:59
Reply
ble Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 44
Reputacja: 4
Podziękowania: 0
Podziękowano 2 razy w 1 postach
Tak zgadzam się z Tobą Oli. Oczywiście, że można robić rzeczy wielkie tylko intuicyjnie. Ale jakąż radość (przynajmniej mi) sprawia dowiedzenie się mechanizmów tego działania. Zwłaszcza osoby, które nauczają innych wiedzieć jak coś działa - powinny.
(22-01-2014, 00:59)Kubasz napisał(a): Ale mam naezieje że wiedziałaś jak działają podstawowe przedmioty?
ja gdy się uczyłem w dzieciństwie nie wiedziałem nic prócz tego co natura mi podtykała i inne duchy który mi ścieżki wyznaczały. Wtedy internetów nie było (powtarzam się chyba : / )
Pozdrawiam.
22-01-2014, 00:59
Znajdź Posty Reply
Olimpia Niedostępny
...

Kubasz nic nie.wiedzialam ja.nie.mialam.nauczycieli ksiazek czy neta.do.wszystkiego.dochodzilam.jak.nasi przodkowie dopiero potem.mialam.neta.i ksiazki. I potem dowiadywalam sie jak co.dziala.choc dla mbie to byla.tyljo ciekawoska bo wazne.aby sie.sprawdzalo w.praktyce ^^ mnie.teoria nie interesuje ale fakt.mam.ja.wbita i zawsze ja tez.przekazuje.bo wiem ze.dla.wielu to wazne.
Normalność to wymysł.
-----------
22-01-2014, 01:03
Znajdź Posty Reply
~DarkKnight
Niezarejestrowany

Podziękowania:
No w sumie racja,ale jak można nie wiedzieć jak działa ołówek?
22-01-2014, 01:05
Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB