Biała Szałwia - oczyszczanie
Autor Wiadomość
margarita Offline
Neofita

Liczba postów: 2
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Biała Szałwia - oczyszczanie
Hej mam takie pytanie, czy oczyszczacie się przy pomocy białej szałwii?

Jeśli tak, to jak często? Czy zdarzyło się wam po oczyszczeniu "widzieć" uczucia obcych ludzi, których mijacie? Czy mieliście kiedyś podczas oczyszczania ogromną ochotę tańczyć albo kołysać się?

Pisz poprawnie, please. ~LM
01-22-2014, 06:13
Znajdź Posty Reply
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 5,058
Reputacja: 85
Podziękowania: 923
Podziękowano 1270 razy w 627 postach
RE: Mieszanki anielskie
Biała Szałwia jest najlepszą metodą na oczyszczanie, jest tak silna, że aż pomocna przy egzorcyzmach.

Na początku używałam jej codziennie, ale teraz kiedy tylko poczuję, że potrzebuję - czasem nie używałam jej nawet kilka miesięcy. xD Polecam mieć jej zapas w chacie. ^^

A po oczyszczaniu Białą Szałwią mogą się zdarzać takie rzeczy i chęci, o których piszesz, ja tam czułam się mistyczna i uduchowiona jak alfa i omega magii i duchowości. :D
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
01-22-2014, 10:56
Znajdź Posty Reply
margarita Offline
Neofita

Liczba postów: 2
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
RE: Biala Szalwia oczyszczanie
Olimpio, dziękuję bardzo za odpowiedź.
Dopiero niedawno zaczęłam wnikać w tematy, o których piszecie na tym forum i jeszcze nie wiem co i jak.
Cieszę się, że moje odczucia są normalne. Uśmiech
01-22-2014, 13:48
Znajdź Posty Reply
ChArMeR Offline
Starszy użytkownik

Liczba postów: 81
Reputacja: 2
Podziękowania: 17
Podziękowano 9 razy w 4 postach
RE: Biała Szałwia - oczyszczanie
Biała szałwia to super sprawa. xD 
Idealnie oczyszcza przestrzeń, uwalnia od złych mocy, złych uczuć i niekorzystnych wpływów z zewnątrz. Wypędzania nieproszone byty jak i niskie energie z domostw.

Ja staram się nie nadużywać jej zbyt. Język Taka moja zasada, mam szacunek. Język Więc nie chcę wykorzystywać (nie,że to niebezpieczne czy coś Język), ale jak źle się poczujesz albo zechcesz się oczyścić lub np. masz uczucie, że pomieszczenie jest "zabrudzone" przez złą energię, śmiało możesz jej użyć Uśmiech

Ja często też zapalam dodatkowo świecę, zależnie od sytuacji. Uśmiech
Czarną na odpędzenie, a białą na ochronę i oczyszczenie. Uśmiech
01-27-2014, 13:38
Znajdź Posty Reply
~Ismena
Niezarejestrowany

Podziękowania:
Podziękowano razy w postach
Margarita Uśmiech, ależ oczywiście, że Biała Szałwia jest super. Ja oczyszczam się przy okazji, bo stosuję ją raz na jakiś czas, głównie dla oczyszczania domu po wizycie gości.

I bez niej mam zwykle dobry humor, ale po szałwii zdarza mi się mieć mega dobry i tańczyć po chałupie, haha. :D

Żeby tylko zbyt się nie "zaczadzić", bo przyznam, że dym ma nieco duszący zapach. Dobrze później wywietrzyć dom przed spaniem. A sny mogą być interesujące, jak się nawdychasz. :D Oczko
01-27-2014, 16:56
Reply
Saruman Offline
D.R.U.P.

Liczba postów: 94
Reputacja: 4
Podziękowania: 22
Podziękowano 27 razy w 13 postach
Taka mała uwaga co do białej szałwii. Doskonale oczyszcza, to fakt, ale ja jeszcze stosuję połączenie białej szałwii i słodkiej trawy, by nie tylko usunąć negatywne energie, lecz dodatkowo wprowadzić pozytywne. Uśmiech
01-28-2014, 10:53
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB