Ocena wątku:
  • 1 głosów - 5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Klątwa
Autor Wiadomość
Razkael Offline
...

Liczba postów: 131
Reputacja: 4
Podziękowania: 2
Podziękowano 1 razy w 1 postach
Klątwa
Witajcie, oto klątwa zaprojektowana przeze mnie. Nie była jeszcze testowana!

1. Robimy sigila i zapisujemy go jako mantrę. Przygotowujemy karteczki i igły oraz szmacianą lalkę symbolizującą naszą ofiarę i zdjęcie ofiary.

2. W środku lalki przydałoby się włożyć włos, krew lub kartkę z odręcznym pismem ofiary. Do igieł przyczepiamy karteczki z napisami: giń, cierp, zdychaj. Skupiając się na ofierze, wbijamy igły i wizualizujemy cierpienie ofiary. Zdjęcie jest na laleczce, ciężko mi to opisać: zdjęcie jest położone na laleczce i przebijamy to. Powtarzamy mantrę.
Mówimy coś na zakończenie, jak na pogrzebie i wrzucamy lalkę w ogień. Prochy można dać ofierze albo rozsypać wokół jej domu lub w miejscu w którym często przebywa. Powtarzamy też przy niej mantrę.

3. Teraz trzeba zerwać link. Trzeba wierzyć, wiedzieć, że klątwa nie wróci. Podczas klątwy można zwizualizować czarny harpun wbijający się w ofiarę i po zakończeniu wizualizujemy jak linka harpuna się zrywa. To symboliczne zerwanie linku.

Chętnie dowiem się, co byście dodali, lub zmienili.

Proszę o usuwanie postów nie mających związku z tematem.
01-22-2014, 18:00
~DarkKnight
Niezarejestrowany

Podziękowania:
Podziękowano razy w postach
RE: Klątwa
Raz wystarczy samo podpalenie sigila.
01-22-2014, 19:07
~Siegel
Niezarejestrowany

Podziękowania:
Podziękowano razy w postach
RE: Klątwa
Ja bym laleczkę połączył linkiem i np. codziennie wbijał igłę, aż nie będzie miejsca, albo przyniesie zamierzony skutek.
Jeżeli skutek ma być bardzo mocny to np. laleczkę pełną igieł przybić do wierzby (o ile się nie pomyliłem z doborem drzewa).
01-22-2014, 21:31

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB