Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Klątwa i jej skutki
Autor Wiadomość
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 5,096
Reputacja: 85
Podziękowania: 922
Podziękowano 1312 razy w 649 postach
RE: Klątwa i jej skutki
No jakoś całość. Tak. I dlatego łatwo przerzucić.

No skoro zerknęłaś w karty ok, choć sama mówiłaś,że nie zerkasz bez niczyjej zgody wiec się dziwie.
Jednak klątwy są różne, te delikatne tak nie działają.
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-08-2014, 16:12 {2} przez IceQ.)
29-08-2014, 13:34
Znajdź Posty Reply
Wed23 Offline
Starszy użytkownik

Liczba postów: 116
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 2 razy w 2 postach
obecnie klątwa już nie oddziałuje na mnie, pozbyłem się jej w mniej więcej wieku 15 roku życia, do tego czasu moje życie było mizerne, pomimo wszelkich starań ciągle miałem jakby rzucane kłody pod nogi, dopiero po ostatnim wypadku który położył mnie na pół roku w domu wszystko się zmieniło, przemyślałem wszystko, zainteresowałem się magią, utworzyłem listę zasad, które były na tyle silne że do niedawna nie mogłem ich złamać, obecnie są po prostu moim drogowskazem,

co do samej klątwy z tego co dowiedziałem się to miała przynosić pecha, sprawiać by życie było ciężkie/uciążliwe, nic więcej i nic mniej, i tak miałem(tak jak wspomniałem wcześniej), w wcześniejszym poście tylko dość ogólnie to przedstawiłem bo uważałem że wystarczy tego typu ogólny opis,

a co do stawiania tarota, kiedy był stawiany wczoraj pod wieczór?
jeżeli tak to proszę tego nie robić, bo czułem że coś zagląda we mnie -.-

co do mojego dociekania, przeszłość jest częścią teraźniejszości więc chcę wyjaśnić i zrozumieć to co działo się ze mną nic więcej Uśmiech
29-08-2014, 19:27
Znajdź Posty Reply
~Ismena
Niezarejestrowany

Podziękowania:
Podziękowano razy w postach
Oli, ale nie pytam sie przeciez o intymne rzeczy, tylko o ta sprawe, o ktorej Wed23 sam napisal i pytal nas o zdanie, prawda? Przeciez z chmur nie bede czytac, musze sie czyms wesprzec, poza intuicja.

(29-08-2014, 19:27)Wed23 napisał(a): a co do stawiania tarota, kiedy był stawiany wczoraj pod wieczór?
jeżeli tak to proszę tego nie robić, bo czułem że coś zagląda we mnie -.-

co do mojego dociekania, przeszłość jest częścią teraźniejszości więc chcę wyjaśnić i zrozumieć to co działo się ze mną nic więcej Uśmiech
Nie byl pod wieczor i zaledwie 2 minuty, bo nie mam czasu. Pytalam o ta konkretna sprawe, a nie robilam wiekszego rozkladu na Ciebie. Wiec to na pewno nie z tego powodu tak sie czules.
29-08-2014, 19:52
Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB