Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rytuał Różokrzyża
Autor Wiadomość
~Verveux
Niezarejestrowany

Podziękowania:
Podziękowano razy w postach
Rytuał Różokrzyża
Mimo, iż nie jestem zwolennikiem magiji ceremonialnej rytuał ten może się przydać niektórym z was.

Czym jest Rytuał Różokrzyża i jaki jest jego cel?

Jest to rytuał odpędzający, jego działanie różni się od Mniejszego Rytuału Odpędzenia Pentagramu. Podczas przeprowadzania MROP plan astralny rozświetlany jest liniami i pentagramami. Może to przykuwać niepożądaną uwagę. RR natomiast działa jak zasłona wpływając na aurę. Jest dobrym przygotowaniem do medytacji i wspomaga ją (zwłaszcza, gdy celem jest rozwiązanie jakiegoś problemu). MROP pomaga przygotować przestrzeń do pracy, a RR chroni bezpośrednio osobę.

!Uwaga. Autorowi chodzi o to, że zapewnia on niewidzialność. Nie chodzi oczywiście o tą fizyczną, lecz na poziomie energetycznym. Możecie iść ulicą, wejść do jakiegoś pomieszczenia i nie będą zwracać na was większej uwagi. Miałem kiedyś nieprzyjemną sytuację, rytuał wykonałem o poranku, zaś zdarzenie miało miejsce o południu. Szedłem polną ścieżką, po której od czasu do czasu jeździły samochody. Prawie zostałem potrącony przez samochód, kierowca zatrzymał się i przeprosił. Powiedział, że zauważył mnie w ostatnim momencie, jakbym wystrzelił nagle spod ziemi. Przypadek? Może. Wolę jednak ostrzec.

Potrzebne narzędzia: kadzidło (zapach bez znaczenia, ważne by nie rozpraszał; oczywiście powinno się też dymić).

Przeprowadzenie:

1. W ramach przygotowania zrelaksuj się i przeprowadź MROP.

2. Przejdź do południowo-wschodniej krawędzi pomieszczenia (poz. 2) i stań twarzą zwróconą na południowy wschód. Za pomocą kadzidła zakreśl duży krzyż i różę (okrąg). *Pamiętajcie, by były one duże, jak pentragramy przy MROP, a nie ledwo dostrzegalne*. Podczas kreślenia róży wibruj Boskie Imię: Je-he-szu-ah. Powinieneś skończyć wibrację sylaby "-szu" wraz z zakończeniem kreślenia okręgu, zaś przy "-ah" końcówka kadzidła powinna wskazywać środek róży. Poczuj wychodzącą z Ciebie energię, która ładuje symbol.
[Obrazek: 6946ujx0vq3x.png](Tak, wiem - nie mam
                                        talentu do painta :D)

3. Utrzymując cały czas kadzidło na wysokości środka krzyża, przejdź w kierunku południowo-zachodniej krawędzi (poz. 3) używanej przez Ciebie przestrzeni. Zakreśl tam drugi krzyż i różę, po czym wskazując ich punkt centralny znów wibruj Boskie Imię jak poprzednio.

4. Powtórz procedurę dla północnego zachodu i północnego wschodu (poz. 4 i 5).

5. Przejdź z powrotem w kierunku południowo-wschodnim (poz. 6), w dalszym ciągu trzymając wyciągniętą rękę z kadzidłem. Tym razem nic nie zakreślaj i nie wibruj. Odwróć się w kierunku znajdującym po przekątnej (północno-zachodnim). Przechodząc przez środek pomieszczenia, zatrzymaj się (poz. 7) i zakreśl różokrzyż nad głową wibrując Boskie Imię. Wskazując środek figury przejdź z uniesioną ręką do pozycji 8. Opuść ją kiedy się zatrzymasz i skieruj końcówkę kadzidła w miejsce przecinania się ramion krzyża, który zakreśliłeś poprzednio. Nic nie rysuj i nie wibruj.

6. Opuść ręką, kierując tym samym kadzidło bezpośrednio ku dołowi i trzymając je w ten sposób, wróć na południowy wschód. Zatrzymaj się w połowie drogi (poz. 9) i wibrując Boskie Imię wykonaj kolejny znak kadzidłem, tym razem pod sobą. W dalszym ciągu trzymaj opuszczoną rękę z kadzidłem i udaj się do pozycji 10. Kiedy dojdziesz do krawędzi wykorzystywanej przestrzeni, skieruj kadzidło do środka zakreślonego na samym początku różokrzyża. Nic nie rysuj i nie wibruj.

7. Wskazując punkt przecięcia ramion na południowym wschodzie, przejdź zgodnie z kierunkiem wskazówek zegara do części południowo-zachodniej (poz. 11). Wskaż środek, nic nie rysuj i wibruj Boskie Imię po raz kolejny.

8. Trzymając w ręce wyciągniętej ponad głową kadzidło, przejdź do przeciwległego krańca pomieszczenia (północno-wschodniej części). W połowie drogi (poz. 12) zatrzymaj się i wibruj imię (bez zakreślania różokrzyża). Kiedy dojdziesz do pozycji 13. wskaż środek znajdującego się tam różokrzyża, a następnie opuść rękę (wskazując końcem kadzidła w dół). Odwróć się rusz w stronę południowo-zachodniej części. W połowie drogi zatrzymaj się (poz. 14) i wibruj imię. Dojdź do południowo-zachodniej części pomieszczenia (poz. 15).

9. Wskaż środek znajdującego się w tej części różokrzyża. Kadzidło cały czas trzymaj w wyciągniętej przed sobą ręce. Przejdź w kierunku zgodnym z wskazówkami zegara wokół całego pomieszczenia, na planie koła. Zatrzymuj się przy każdym wcześniej narysowanym różokrzyżu i wskazuj środek przecięcia się uprzednio narysowanego krzyża. Idź kolejno do pozycji 16, 17 i 18.

10. Kiedy wrócisz na południowy zachód, wskaż kadzidłem środek znajdującego się tam różokrzyża. Pozostań w tej pozycji kilka chwil. Zakreśl kolejną figurę, tak dużą, jaką w stanie jesteś narysować. Przy zakreślaniu górnej dolnej części okręgu wibruj: Je-he-szu-ah, natomiast przy górnej: Je-he-wa-szah.

11. Przejdź na środek pomieszczenia (poz. 19) i zwróć się ku wschodowi. Zwizualizuj wszystkie sześć figur różokrzyża znajdujących się wokół Ciebie oraz nad i pod Tobą. Krzyże powinny być złociste, a linie łączące figury na obwodzie koła oraz górną i dolną - białe. Róże z kolei mają kolor jasnoczerwony. Tworzą ochronną "kulę" wokół Twojej osoby.

12. Przeprowadź teraz część ROH nazwaną "analizą kluczowego słowa". Zacznij od momentu, w którym powinno wibrować się INRI. Zakończ na wypowiedzeniu: "Niech zstąpi Boskie Światło".

Informacja dodatkowa: Jeśli uważasz analizę kluczowego słowa za zbędną (ogólnie cały punkt 12) - możesz ją ominąć. *Sam jej nie przeprowadzałem Oczko*. Tak samo zamiast zwracać się ku wschodowi (tylko w punkcie 11) możesz zwrócić się w kierunku, z którego odczuwasz zagrożenie.

A teraz, żeby ułatwić zamieszczam schemat poszczególnych pozycji.
[Obrazek: wfqvoi8lo9du.png]

Źródło:
"Magija współczesna" - Donald Michael Kraig.
01-24-2014, 18:12
Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB