Telepatia
Autor Wiadomość
~DarkKnight
Gość

 
Podziękowania:
Podziękowano razy w postach
Podziękowano razy w postach
Post: #1
Telepatia
Witam,wiem że podobny temat już jest ale chciałem przedstawić telepatie opartą na mojej własnej praktyce (od 8 roku życia ćwicze telepatie).
Nie będę przynudzał czym jest telepatia bo to już było,przejdźmy odrazu do ćwiczeń...

Najpierw twój partner/ partnerka wywołuje w sobie jakieś w miarę silne uczucia (najlepiej za pomocą muzyki, lub wyobrażenia/ przypomnienia konkretnej sytuacji), na początek najlepiej żeby były jak najsilniejsze, żeby można z łatwością było określić jakie ono jest. Róbcie to na odległość, tak żebyście się nie widzieli, ani nie słyszeli, ponieważ mogłabyś wywnioskować z wyglądu, lub dźwięku, jakie są jego emocje. Chociażby w przypadku chichotu, lub łez spływających po policzkach. Więc żeby być w swoim domu i kontaktować się poprzez gg, tak by nie było żadnych wątpliwości.

A więc najpierw się wycisz, następnie skup uwagę na czakrze umiejscowionej na przedniej części głowy, możesz wyczuć lekki ucisk. Możesz także wizualizować sobie tak jakby sznurek/rurkę łączącą Cie z tą osobą, której uczucia chcesz wyczuć, ale to nie jest konieczne, wystarczy chyba tylko żebyś myślała o tej konkretnej osobie. Następnie próbujesz oczyścić sie z własnych emocji, lub po prostu odsunąć je na bok, byle byś umiała rozróżnić, które są twoje, a które nie. No i teraz spróbuj je określić, na początku możesz się ograniczać do stwierdzenia, czy są dobre, czy złe, ale potem w miarę praktyki pewnie nauczysz się ję dokładniej rozróżniać i nazywać. Co do odległości, to raczej nie ma ograniczeń, próbowałam tą metodę, na koledze, który znajdował się w Norwegii i też działało. Oczko

No i po wszystkim piszesz/ mówisz danej osobie jakie to były odczucia, a ona potwierdza, lub temu zaprzecza.

Możesz też ćwiczyć z tą koleżanką/ kolegą w taki sposób, że ustalacie sobię jakąś kategorię, np. zwierzęta, jedna z was myśli intensywnie o jakimś zwierzęciu, a druga próbuje odgadnąć o które chodzi.
Myślę, że do tego potrzebne będzie jeszcze otworzyć czakrę 3 oka, a najlepiej tych wszystkich oczu, ale myślę, że 3 wystarczy.


Lub z pewnej strony :
Etap 1 "Obudzenie zdolności"
Jedna z osoba wyciąga kartę z figurą lub kreśli ją w notatniku tak aby druga osoba jej nie widziała zamyka oczy i stara się ją sobie wyobrazić (wizualizować)
Druga osoba stara się tą figurę odczytać oczywiście to co widziała rysuję ją w swoim notatniku. Po skończonej czynności obie osoby przedstawiają sobie figury.
Czynności te są powtarzane przez 10 minut po czym należy dać sobie około 5 minut przerwy i następuję zmiana osoba która wyobrażała sobie figury teraz próbuje je odczytywać natomiast ta osoba która odczytywała wyobraża figury.
Ćwiczenia te wykonuje się codziennie przez okres 1 godziny do opanowania perfekcji czyli do odczytywania figur w czasie krótszym niż 30 sekund. Trwa to około od 3 do 6 tygodni w specyficznych przypadkach czas ten może być krótszy np. 1 tydzień u kobiet w ciąży lub u menszczyzn z wysokim poziomem empatii.
Ale i dłuższy u osób których zdolność odczuwania uczuć była tłumiona.
W przypadku grup nieparzystych ćwiczenie wygląda, że jedna osoba wymyśla figurę pozostałe ją odczytują a czas ćwiczenia jest przedłużony do 1,5 godziny w czasie jest wliczona przerwa.
Grupy powinny wyglądać następująca po parze jeśli jest nieparzysta to góra 3 osoby
Przykład
4 osoby ćwiczą czyli 2 pary następnego dnia lub tygodnia pary się zamieniają.
5 osób ćwiczy czyli jedna para i jedna trójka zmiana następuję też następnego dnia
Porada:
Osoba odczytująca stara się dotknąć swoimi uczuciami figurę rysowaną przez drugą osobę raczej nie wizualizujemy sobie tunelu do drugiej osoby ale staramy się to zrobić swoimi uczuciami. Zamknięte oczy u obu osób bardzo ułatwia to ćwiczenie.
25-01-2014, 20:00
Reply
Rumpelstiltskin Offline
Neofita

Liczba postów: 8
Dołączył: Oct 2014
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Post: #2
RE: Telepatia
Pierwsze ćwiczenie nie jest ćwiczeniem doskonalącym zdolności telepatyczne a empatyczne.(25-01-2014, 20:00)DarkKnight napisał(a): Myślę, że do tego potrzebne będzie jeszcze otworzyć czakrę 3 oka, a najlepiej tych wszystkich oczu, ale myślę, że 3 wystarczy.

czakry wszystkich oczu? a ja głupi przez tyle wiosen życia myślałem, że z czakr powiązanych z oczami mamy tylko 3oko...
01-10-2014, 22:21
Znajdź Posty Reply
Nathair Offline
Par'chin

Liczba postów: 45
Dołączył: Aug 2014
Reputacja: 4
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Post: #3
RE: Telepatia
http://www.vismaya-maitreya.pl/kundalini..._oczu.html

Ale jest to wątpliwe, bo na głowie jest tego sporo.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-10-2014, 21:46 {2} przez Nathair.)
03-10-2014, 21:39
Znajdź Posty Reply
Olimpia Niedostępny
...
********

Liczba postów: 4,767
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 86
Podziękowania: 328
Podziękowano 191 razy w 332 postach
Podziękowano 191 razy w 332 postach
Post: #4
RE: Telepatia
Nie znam wszystkich czakr bo tak naprawdę jest ich ponoć setki. Możliwe z tymi oczyma, ale ja sądzę że Trzecie Oko samo jest podzielone na takie części i każda odpowiada za dane widzenie w miarę jak się otwiera Oko.
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
03-10-2014, 21:52
Znajdź Posty Reply


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB