Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czakra Gwiazdy Duszy
Autor Wiadomość
Olimpia Niedostępny
...
********

Liczba postów: 5,121
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 85
Podziękowania: 879
Podziękowano 1392 razy w 689 postach
Post: #1
Czakra Gwiazdy Duszy
Przedstawiam Państwu Czakrę Gwiazdy Duszy, umiejscowioną 15/20/30 cm nad głową, jest ona połączona z aurą. Poprzez nią doświadcza się Boskości, łączy się z Wyższą Jaźnią, ma się ogromną moc, sięga do pamięci duszy.

Im bardziej się otwiera, tym bardziej schodzi w dół, aż w końcu jednoczy się z Czakrą Korony. Otwarciu towarzyszy ogromna paląca energia i z tego powodu ryzykujemy przepalenie neuronów w mózgu, a co za tym idzie, schorzenia psychicznie, chyba że jesteśmy do jej otwarcia przygotowani. W jej otwarciu pomaga Selenit, kolorem tej czakry jest karmazynowy. Bardzo, bardzo, bardzo ciężko ją otworzyć.

Czakra Gwiazdy Duszy współpracuje z Czakrą Gwiazdy Ziemi, obie są połówkami całości i tylko, gdy obie będą otwarte, będą stanowić całość i będą zrównoważone. Na Czakrę Gwiazdy Duszy bardzo źle wpływają środki odurzające, negatywne myśli i wypady do tych wymiarów astralnych, które są śmieciowe, czyli mają niskie wibracje. Im więcej tego jest, tym bardziej czakra się zamyka, a zamykanie czakry w tym wypadku to uciekanie ponad naszą głowę, zaś otwieranie, jak już wspomniałam, to schodzenie w dół, aż do połączenia się z Czakrą Korony.

Podam teraz ćwiczenie na otwarcie Czakry Gwiazdy Duszy, jest ono na podstawie książki pt. "Anielskie Inspiracje", pozwoliłam sobie trochę pododawać. ^^

Siądź po turecku, bądź w jakiejś innej wygodnej pozycji, w której się zrelaksujesz, wycisz umysł, emocje, wnętrze, niech zapanuje cisza i spokój. Unieś ręce nad głową i poszukaj Czakry Gwiazdy Duszy, a kiedy ją znajdziesz, otul ją rękoma, tak, jakby ta czakra była psi ballem, który stworzyłeś. Teraz ją poczuj, poczuj jej energię, jakie wrażenie emocjonalne na Tobie robi itp.
Rozluźnij ramiona i własnymi słowami poproś Zadkiela o pomoc w otwarciu Czakry Gwiazdy Duszy i żeby pomógł Ci ją jak najlepiej poczuć. Teraz wyobraź sobie światło z tej czakry, które przepływa przez wszystkie czakry zaczynając od dołu (Czakra Gwiazda Duszy jest na górze, więc dla niej to będzie od dołu). Przy każdej czakrze się zatrzymaj i poczuj. Czy są blokady, zanieczyszczenia?
Jak już światło przejdzie przez wszystkie czakry, to wizualizuj, że tworzą słup światła. Teraz podziękuj Zadkielowi i pożegnaj go.

Dodam, że całe to ćwiczenie oczyszcza i harmonizuje nam czakry, pozwala zrozumieć, co się w nich dzieje od środka. Uśmiech No i o wiele szybsze są szanse otwarcia Czakry Gwiazdy Duszy, jak wszystkie nasze czakrunie będą w stanie idealnym. ^^
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
26-01-2014, 14:03
Znajdź Posty Reply


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB