Ocena wątku:
  • 1 głosów - 4 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Biała Świeca
Autor Wiadomość
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 5,121
Reputacja: 85
Podziękowania: 879
Podziękowano 1392 razy w 689 postach
Biała Świeca
Ech... Jak ja nie lubię opisywać kolorów... To dla mnie spore wyzwanie bo zawsze zapomnę o paru właściwościach. Postaram się to zrobić jak najdokładniej i jak najlepiej. Uśmiech

Biały łączy w sobie wszystkie kolory i tej świecy można użyć do WSZYSTKIEGO, dlatego Białe Świece są obowiązkowe w szufladce każdego adepta magii, i przyprawia mnie o ból głowy jak się dowiaduje że ktoś nie ma tej świecy a co gorsze wogóle nie ma świec :O

Ten kolor przede wszystkim używa się do ochrony i rozmaitych oczyszczeń, ma pozytywną, czystą energię i podnosi wibrację - dlatego dobrze ją zapalić jak się ktoś czuje zagrożony, albo jak z kimś się dzieje coś złego i wiemy co - wtedy palimy ją w intencji owej osoby, ryjąc na niej wcześniej imię i/lub nazwisko/pseudonim.
To cichy kolor, kolor duchowości. Pomocny przy wróżeniu, bo działa na psychikę kojąco, uspokajając ją i dlatego przy większość zaklęć które mogą wywołać negatywny skutek na psychikę jak np. rytuał na zobaczenie poprzedniego wcielenia, czy skontaktowanie się z duchem występuje biała świeca, bardzo nas wspierając. Uśmiech

Mi tam wiele razy pomogła, a były to czasem naprawdę nie ciekawe sytuację gdzie sobie nie radziłam.
Jak się ją zapali w nocy można być pewnym że będzie się spało spokojnie, ewentualnie można mieć odwiedziny dobrych duchów, opiekunów.
24-09-2012, 00:44
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Animal
Olimpia Niedostępny
...

RE: Biała Świeca
No bo ponoć nadmiar białej stearyny (tych zalewanych) może zniweczyć zaklęcie, zalewając kolor...
Ja nie rozumiem jak mag/czarownica nie mogą mieć świec. xD Ja normalnie mam tyle świec że muszę je trzymać w szafie. xD Teraz tylko mam niedobór bo sobie karty kupuje. :D

PS: A zamiennikiem białej jest fioletowy. ^^
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
14-11-2012, 15:01
Znajdź Posty Reply
Olimpia Niedostępny
...

Wiesz każdy kolor ma swoje wibracje... Więc kolor jest ważny.
Ale z tym że biały zalewając kolor może zniweczyć zaklęcie... Hmmm dziwne, czuję że to rozumiem ale nie potrafię ani sobie wam tego wyjaśnić. xD Może chodzi o to że powierzchnia świecy jako strona zewnętrzna jest zalewana przez wewnętrzną dzięki czemu nasze zaklęcie jest jakby emm... zatrzymane. Kij wie. xD
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
14-11-2012, 15:56
Znajdź Posty Reply
~UtkaneZWyobrazen
Niezarejestrowany

Podziękowania:
Podziękowano razy w postach
Ja używam tych co i środek jest kolorowy :D są troszkę droższe, ale jeśli chodzi o magię koszta się nie liczą haha. Język Nie no żartuję, ;P tak mnie babcia nauczyła i tak już zostało. Uśmiech
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-11-2012, 16:19 {2} przez Ase.)
14-11-2012, 16:18
Reply
Olimpia Niedostępny
...

Ja na ogół kupuje w zwykłych sklepach świece, więc nie zawsze uda mi się trafić te z pełnym środkiem ale zawsze staram się tylko takie kupować. ^^ A jak się świeca wypala to zapamiętuje które miały jaki środek i w którym miejscu kupowane i unikam tych co nie miały pełnego koloru. Uśmiech
Normalność to wymysł.
-----------
14-11-2012, 17:33
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB