Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Trochę o czarnej soli i wzmacnianiu zaklęć
Autor Wiadomość
HeyMacarena
Widzę Głosy

Liczba postów: 206
Podziękowania: 0
Podziękowano 2 razy w 2 postach
Trochę o czarnej soli i wzmacnianiu zaklęć
Witajcie.

No to najpierw przedstawię przepis na czarną sól. Mam nadzieję, że chyba każdy załapie jej zastosowanie czyli taka mocniejsza sól do oczyszczania i ochrony.
Przepis zajumany z: http://agnieszkatarocistka.blogspot.com/...oodoo.html

Czym jest Czarna Sól?

Pierwszy raz z tym określeniem spotkałam się kilka lat temu, kiedy szukałam przepisów i rytuałów służących oczyszczaniu, pozbywaniu się negatywnych energii. Czarna sól ma kilka innych nazw: Sól Wiedźm, Sól Odpędzająca, sól Voodoo i Santeria.

Zastosowanie:
Czarna Sól jest tradycyjnie używana w celu odpędzenia "zła":
- odcinania negatywnych energii i złych duchów
- w magii - tworzy bardzo silny ochronny krąg.

- dla ochrony można nią posypać progi i parapety mieszkań, domów, biur, sklepów itp.; z tego samego powodu można ją stosować np. w ogrodzie
- w rytuałach usuwania klątw, uroków itp.

Oto mój podstawowy przepis wykonanie Czarnej Soli:
Potrzebne składniki:
2 części soli morskiej

1 część węgla drzewnego, lub węgielka trybularzowego

1 część popiołu - najlepiej wykorzystać popiół ze spalania kadzideł oczyszczających

1 część drobno zmielonego czarnego pieprzu, albo pieprzu roztartego w moździerzy

Wykonanie:
1. Rozdrabniany węgielek.

2. Dodajemy pieprz

3. Następnie popiół z ziół

4. Na koniec sól i wszystko dokładnie mieszamy.

Oczywiście przepis można modyfikować, w zależności od potrzeby, używając odpowiedniej mieszanki ziół. Czarną sól przechowujemy w szczelnie zamkniętym słoiku.

Styknie teraz troszkę o wzmacnianiu rytów i zaklęć.

Bierzemy lusterko przemywamy je pod bieżącą wodą i oczyszczamy; następnie poświęcamy lustro księżycowi. Podczas wykonywanie rytuału lustro ma być skierowanie na naszą twarz. I teraz właściwie kończymy bo lustra wzmacniają i skupiają energię i są jednocześnie swoistymi portalami. Teraz jeżeli nie boimy się zua i tego jak nas zaraz inni użytkownicy witchcraft nastraszą pieczętujemy swoją krwią rytuał kreśląc na lustrze: pentagram lub pentakl lub krzyż lub pieseła lub skarpetkowego żółwia lub latającego potwora spaghetti czy co tam wolisz. Brawo jeżeli ktoś ma paranoję i uważa, że jego krew jest tak gigantycznym nagromadzeniem energii to lepiej niech obsypie lustro kręgiem z tej czarnej soli bo go diabełki zjedzą.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-01-2014, 16:59 {2} przez HeyMacarena.)
02-01-2014, 16:52
 Podziękowali: k-ww

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB