Kamień ochronny
Autor Wiadomość
anoli
Użytkownik

Liczba postów: 16
Reputacja: 1
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Kamień ochronny
KAMIEŃ OCHRONNY
Znajdź niewielki kamień o wysokich wibracjach i trzymaj go w swojej ręce mocy. Przez kilka minut, najlepiej siedząc na gołej ziemi, recytuj monotonnie następujące słowa cichym głosem, cały czas wpatrując się w kamień:

Kamieniu, odpędź wszelkie zło. 
Wyślij je w ziemię, 
wyślij je w niebo. 
Wyślij je w morze, 
wyślij w płomienie.
Kamieniu mocy, ochraniaj mnie.

Od tej pory noś ten kamień zawsze przy sobie, jako amulet przynoszący szczęście. Nie tylko wchłonie on wszystkie Twoje wibracje, czyniąc je silniejszymi i bardziej osobistymi, ale także wyzwoli swoje własne energie, aby utworzyć wokół Ciebie za ich pomocą rodzaj bariery ochronnej, otaczający Cię magiczny pancerz, dzięki któremu nie spotka Cię żadna krzywda. 

Tekst z książki "Moc Ziemi, rytuały i zaklęcia w Magi Naturalnej".
02-04-2014, 23:45
varaha
Wtajemniczony

Liczba postów: 94
Reputacja: 2
Podziękowania: 1
Podziękowano 9 razy w 5 postach
RE: Kamień ochronny
Trzeba mieć kontakt z ziemią, bo Kamień to materialny przedstawiciel Żywiołu Ziemi, która jest scaleniem wszystkich innych. Dlatego Kamień jest najlepszym energetyzerem... Poza tym ma formę najłatwiejszą do stosowania... Czy ktoś próbował stworzyć amulet z ognia??
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-16-2014, 17:04 {2} przez Etana.)
05-22-2014, 16:45
varaha
Wtajemniczony

Liczba postów: 94
Reputacja: 2
Podziękowania: 1
Podziękowano 9 razy w 5 postach
RE: Kamień ochronny
No tak... Naenergetyzowany to nie to samo... Ale nie dziwi mnie, że dzielą... Aż sam się dziwię, że zapomniałem o tak oczywistej sprawie... Energia ognia istnieje w drewnie, bo żeby drewno wyschło, musi być "nasiąknięte" ogniem... Niemniej jednak uważam, że energia "zamknięta" w kamieniu jest hmmm - szukam słowa - mocniejsza? Treściwsza?Trwalsza?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-16-2014, 17:06 {2} przez Etana.)
05-23-2014, 17:03

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB