Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przekaz archanioła Michała
Autor Wiadomość
Poisoned Offline
exposer entrepreneur

Liczba postów: 121
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 1 razy w 1 postach
Post: #1
Przekaz archanioła Michała
Przekaz Archanioła Michała przez Ronna Herman
„Narzędzia mocy tworzenia” (maj 2001)

Ukochani mistrzowie,

Co by było, gdybym Wam powiedział, że macie, lub możecie mieć wszystko i być wszystkim, co tylko potraficie sobie wyobrazić? Co by było, gdybym Wam powiedział, że posiadacie magiczny klucz, który otwiera Wam drzwi do wszystkich skarbów Wszechświata? Co by było, gdybym Wam powiedział, że macie zespół pomocników, którzy czekają na Wasz znak i wezwanie, ale czekają też na pozwolenie i instrukcje z Waszej strony, aby Wam pomóc spełnić życzenia? Co by było, gdybym Wam powiedział, że Bóg na Was czeka, aż upomnicie się o swoje prawo otrzymane w chwili narodzenia jako boskie istoty Światła, że On Wam pomoże przy stworzeniu nowego świata i nowej galaktyki? Co by było, gdybym Wam powiedział, że możecie pozostawić cały ten ból, strach, walkę, niedostatek i cierpienie w Waszym życiu - tylko poprzez zmiany Waszych wzorców myślowych i Waszych postępowań? Co by było, gdybym Wam obiecał rozjaśnić drogę i pokazał Wam ścieżkę do nowego światła pokoju i radości oraz harmonii?
Zaakceptowalibyście to? Zgodzilibyście się? Wierzylibyście, że to jest możliwe? To jest to! Każdy z Was dostał propozycję, tylko musi podjąć decyzję, aby zrobić krok do przodu i określić cele.

Czy chcecie wejść w bramę pełnej świadomości? Chcecie zostawić za sobą świat i wejść w nauki nowego tworzenia, w których wszystko jest możliwe? Nie ma się czego obawiać, ponieważ królestwo, o którym mówię znajduje się w piątym wymiarze, świat pełen pomysłów i form myślowych współpracy czekający na to, aby narodzić się w fizycznej formie. Wszyscy posiadacie wiedzę, która jest do tego potrzebna i uczycie się zagłębiać w wewnętrzną mądrość zachowywaną w Waszej strukturze mózgowej. Coraz więcej z Was porzuca staromodne, ograniczające wspomnienia, które Was blokowały w iluzji trzeciego wymiaru. Teraz musicie zdecydować, czy chcecie pozbyć się struktur i ograniczeń przeszłości i wkroczyć w nieznaną przyszłość.

Daliśmy Wam podstawę w formie piramidy mocy w piątym wymiarze i możecie tworzyć ją tak, jak buduje się pudło symbolizujące dobrostan (sukces - wizualne narzędzie), z którego możecie zabrać 5-wymiarowe elementy i energię. Rozumiemy, że potrzebujecie wytycznych, przykładów i fizycznej manifestacji tego, jak funkcjonuje koncepcja „wyższego świata”. Życzymy sobie przekazać Wam dalsze wskazówki, abyście użyli tego daru w najbardziej odpowiedni i korzystny sposób. Teraz, kiedy rozumiecie zasady kondensacji Waszych życzeń i życzycie sobie tego, co powinno się manifestować w Waszym życiu (dokładnie z detalami napisać, czego chcecie plus pozytywne emocjonalne paliwo napędowe plus Wasze życzenia, z którymi zgodzi się Wasze Wyższe Ja dla najwyższego dobra wszystkich plus przeprowadzenie koniecznego postępowania, aby te wizje wypełnić), pozwólcie tamten proces wygładzić i przejdźcie do następnego stopnia zrozumienia.

Bądźcie świadomi, że w„rzeczywistości” to, o co zabiegacie, to nie są „rzeczy”, lecz jakości, cnoty i cechy dające efekt w postaci pokoju, radości i harmonii. Możecie mieć wspaniały dom, pełen fizyczny luksus, mocną pozycję z wieloma zyskami, duże przychody a jednak czuć się nieszczęśliwi i niespełnieni. A kiedy spełnicie wszystkie fizyczne życzenia, ważne jest zdefiniowanie jakości życia, o które zabiegacie. Możecie prosić o komfortowy, przestronny dom spełniający wszystkie Wasze wymagania - otoczenie, w którym czujecie się bezpiecznie i które daje Wam pogodę ducha i radość. Możecie prosić, żeby wszystkie Wasze potrzeby i życzenia zostały spełnione, ale zanim będziecie ich świadomi - wiedzcie, że jest to ciągły błogosławiony strumień życzeń wszystkich dobrych rzeczy Boga. Zamiast koncentrować się na duchowym towarzyszu albo na określonym związku, powinniście widzieć siebie otoczonych radosnymi, przyjaznymi i wspierającymi przyjaciółmi, rodziną i kochanym partnerem, który pojawi się w odpowiednim czasie.

Duch wie, kiedy jesteście gotowi na trwały, spełniony związek intymny, kochani. Nie napędzajcie tego procesu. Nie decydujcie się na nic więcej, niż najlepszy wybór. Koncentrujcie się na miłości własnej, dzielcie miłość z innymi, a Wasze związki będą bogatsze i zadowalające.

Nie koncentrujcie się na chorobach, lecz spójrzcie na całość. Pozwólcie swemu czującemu ciału w odpowiednim dla niego czasie zmienić się i przetransformować. Takimi, jacy jesteście, nie staliście się w tym roku ani w przeciągu kilku ostatnich lat. Wielu z Was żyje w fizycznej udręce próbując doprowadzić się do perfekcji. Sami sobie wybraliście fizyczna postać, którą zamieszkujecie. Namówcie ją, aby dobrze Wam służyła w czasie przyspieszonej transformacji.

W Waszej „Szkatule dobrobytu” umieśćcie pomysły, cechy, emocjonalne odczucia i „stan bytu”, który chcecie osiągnąć w życiu a potem pozwólcie duchowi wszystkie te dobre rzeczy zamanifestować we właściwy sposób i w odpowiednim czasie. Zróbcie to w prosty sposób. Po zapisaniu wszystkich specyficznych rzeczy z każdej dziedziny życia (fizycznej, mentalnej, duchowej, finansowej, kariera, kreatywność, związki, sprawy socjalne) wyjaśnijcie:

„Przyciągam do mnie wszystko, czego potrzebuję teraz i w przyszłości, aby czuć się kochana, radosna, zadowolona, skuteczna, potrzebna, energiczna, zdrowa i całkowicie w harmonii z moją Obecnością Jam Jest”.

Zobaczcie Wasze wyciągnięte ręce, jak wypełniają się milionem iskrzących diamentowo - kryształowych piramidek, przepływają Was, otaczają a potem rozbłyskują z Was w świat, żeby i inni mogli z tego skorzystać. Zobaczcie siebie samych, jak przyciągacie do siebie niezamanifestowaną dotychczas kosmiczną energię tworzenia, wyobraźcie sobie, jak przyjmuje ona kształt wielu płaszczyzn tworzenia, których sobie życzycie.

Drodzy Przyjaciele, czy korzystacie ze wszystkich propozycji narzędzi „mocy tworzenia”? Aby używać ich efektywnie, musicie je aktywować i zharmonizować we wnętrzu. Siły „żywiołów natury” są głównymi elementami tworzenia Boga. Ogień, Powietrze, Ziemia, Woda. „Siły żywiołów” mieszkają wewnątrz każdej żyjącej istoty. Kiedy po raz pierwszy poczuliście swego Ducha w cielesnej powłoce, byliście zrównoważeni w każdym aspekcie włączając w to wewnętrzne „siły żywiołów”. Jednak z czasem, po wielu negatywnych przeżyciach zaczęliście wypadać z równowagi.

Jak używacie i wyrażacie sobą żywioł OGNIA?
Potrzebujecie tej jakości,aby utrzymywać w stanie wrzenia swoje wewnętrzne Źródło Mocy. Z tego elementu powstaje moc, odwaga i siła woli. Energia ognia jest siłą przenikającą, siłą tworzenia płonącego entuzjazmu, rozszerzania się i przeżywania doznań. Kiedy siła ognia jest za niska lub nieefektywnie używana, pojawiają się braki witalności, depresje i problemy z przeżyciem. Niektórzy potrzebują tej energii w chwilach nagłego wysiłku, kiedy coś zaczynają i wykorzystują swoje źródło ognia, lecz szybko się „wypalają” nie mogąc zatrzymać rozpędu. Inni za bardzo wykorzystują to źródło i gdy nie uważają na znaki ostrzegawcze, załamują się. Znów inni lubią mieć życzenia, marzenia, nadzieję, ale nie urzeczywistniają tego i nie używają mocy ognia do mobilizacji, aby marzenia przenieść do rzeczywistości. Przy nieprawidłowym korzystaniu z tej energii, „Ja” duszy i serca oraz ciało wysyła następujące sygnały:
problemy z sercem, bóle głowy, Sinusitis, wypalenia, napady niecierpliwości, wypadki - wszystko po to, aby dać znać, że nie używa się tej siły w odpowiedni sposób.

]Energia żywiołu POWIETRZA ma związek zarówno z duchem jak i z intelektem, ze świadomym uczeniem się, komunikacją oraz z myślami naukowymi, abstrakcyjnymi i inspirującymi. Wasze ciało mentalne, energia powietrza użyta jako paliwo, jest drzwiami do wiedzy i środkiem, za pomocą którego łączycie się z wyższym mentalnym poziomem, wielką kosmiczną biblioteką, z oświeceniem i Duchem Bożym. Zdolność myślenia i wyciągania wniosków, która używa tej energii jako impulsu, jest faktem odróżniającym rasę ludzką od zwierząt i innych form życia. Gdy duch nie jest rozwinięty, nie ma do dyspozycji dostatecznej ilości energii żywiołu powietrza. Nie dotyczy to sytuacji, gdy ktoś ma braki w formalnym wychowaniu, ponieważ było wiele wielkich Duchów i „białych dusz”, które otrzymały bardzo mało formalnej edukacji a mimo to rozwinęły własnego ducha używając swojej siły powietrza, w różnorodny sposób stwarzając zadziwiające przykłady na użycie tej siły. Przykłady niewłaściwego jej używania to niezdolność formułowania myśli czy koncentracji (lub upieranie się przy swoim poglądzie/myśli). Przypadki zazdrości, niezadowolenia, poplątania, bojaźni, krytykanctwa spowodowanego niską samooceną. Duch daje sygnały cielesne poprzez problemy z systemem nerwowym, płucami, oddychaniem, zablokowane krążenie i choroby mózgu. Używajcie swojej siły powietrza, kochani, aby otworzyć Waszego Ducha na wielorakie możliwości, które są w Waszym zasięgu.

Energia żywiołu WODY jest materiałem napędowym natury emocjonalnej, która odpowiednio użyta daje efekt dobrego samopoczucia, pokojowości, pogody ducha, zdolności kochania i bycia kochanym, posiadania przyjemności z życia i tworzenia na ziemskim poziomie. Emocje życzeń ciała ego bardzo różnią się od tych duchowych, ponieważ ego skierowane jest na małe „ja” i swoje potrzeby, natomiast „Ja” duchowe wie, że jest częścią większej całości.

Gdy element wody zostaje użyty niewłaściwie, można stać się ponad miarę wrażliwym lub uzależnionym od innych lub też owładniętym wahaniami i można mieć problemy z podejmowaniem decyzji. Sygnały: problemy z żołądkiem, piersiami, pęcherzem czy jelitami. Siła żywiołu wody odpowiednio użyta pomoże sprowadzić naturę emocjonalną do harmonii z duchem, co zaowocuje niezachwianą wiarą i świadomością, że wszystko jest dobrze, kiedy jest się prowadzonym przez anioły i kochanym przez naszego Boga Ojca - Matkę.

Jako, że jesteście „gwiezdnym nasieniem w ziemskiej misji”, siła żywiołu ZIEMI ma dla Was duże znaczenie. Wielu z Was jest „nieukorzenionych” i ma głęboko ukryte życzenie, aby opuścić Ziemię i wrócić do Domu - do gwiazd. Rozumiemy Waszą tęsknotę, kochani, ale musicie też zrozumieć, jak ważne jest, abyście, w celu wypełnienia ziemskiej misji, byli ”całkowicie” w swoim ciele. Każdy, kto nie jest zakotwiczony w Ziemi lub nie używa ziemskiej siły, ma problemy z siłą przeżycia lub popada w mentalny stan ofiary martyrologii, ponad popędliwość czy niezdolność kontrolowania swojego losu. Może też być przeciwnie, gdy ktoś za bardzo kontroluje poziom materialny, wtedy ze szkodą dla duszy prowadzi do nadmiernej zmysłowości, chciwości, ciągłego szukania zadowolenia zmysłów.
Sygnały - problemy ze skórą, zębami, nieprawidłowa gospodarka cukrem, problemy jelitowe, artretyzm i arterioskleroza.

Kochani, przewidziane było, że na Ziemi spędzacie długie i owocne życia i cieszycie się dobrym zdrowiem i witalnością, a kiedy nadejdzie czas, przechodzicie przez drzwi lub na następny poziom bytu. W Duchu Bożym jesteście doskonali i w Wielkim Planie nie było przewidziane, że cierpicie na choroby i niedostatek. Naszym zamiarem nie jest uprzykrzać lub wmawiać Wam poczucia winy, lecz dać Wam wiedzę i narzędzia, za pomocą których znów zdobędziecie Waszą wspaniałość i będziecie mogli dalej żyć tak, jak to było przewidziane.

Mamy właśnie porę roku, kiedy kielich miłości/światła oraz wszystkie błogosławieństwa tworzenia wsiąkają w ludzkość i Ziemię. Czy otworzycie swoje serca i przytrzymacie kielich we wnętrzu tak, aby mógł się napełnić po brzegi? To jest czas, kiedy nasiona gwiazd z wielu oddalonych od siebie regionów łączą się dla wspólnego celu. To jest czas decyzji, Kochani. Czy otworzycie drzwi cudów i wejdziecie do środka? Czekamy na Was po drugiej stronie. Wiedzcie, że zawsze jesteśmy w pobliżu, aby Was prowadzić, chronić i wspierać.

Jesteście kochani ponad wszystko
JAM JEST archanioł Michał
tłumaczyła Teresa Serafinowska
--------------------------------------------
– A tak właściwie, co oznacza treść tego egzorcyzmu?
– Idź stąd i wychędoż się sam.
~Wiedźminhttp://www.youtube.com/watch?v=cHgIQYvv9kk 
-Is school fun Satan? 
- No. Uśmiech 

-I thought wishes should always come true.
- Nope, they're just like prayers.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-09-2015, 22:36 {2} przez Plague Doctor.)
12-02-2014, 01:26
Znajdź Posty Reply
Sorrio Lenen Offline
Lightbringer

Liczba postów: 203
Dołączył: Aug 2013
Podziękowania: 0
Podziękowano 11 razy w 5 postach
Post: #2
RE: Przekaz archanioła Michała
Nienawidzę, kiedy ktoś pisze artykuł w formie pytań retorycznych. Pytania są okej, jeśli używamy ich sporadycznie, ale żeby stanowiły połowę tekstu? Ciężko się czyta. W ogóle to dobrze by poprawić interpunkcję i błędy, oraz podzielić artykuł na części. Ludzie mają tendencje do omijania bloków tekstu.
Co do samej treści - nie jest źle, choć jebie tęczą bardziej niż moje artykuły. : D Może wydawać się zbyt cukierkowa dla niektórych ludzi, nawet, jeśli jest prawdziwa.
12-02-2014, 17:33
Znajdź Posty Reply


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB