Ocena wątku:
 • 0 głosów - 0 średnio
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Bilokacja - przenoszenie świadomości
Autor Wiadomość
Sorrio Lenen Offline
Lightbringer

Liczba postów: 164
Dołączył: Aug 2013
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Post: #1
Bilokacja - przenoszenie świadomości
Bilokacja - przenoszenie świadomości

Technika ta jest w miarę prosta i powinna zostać opanowana przez każdego maga. Polega na przenoszeniu świadomości poza ciało i jest podobna do OOBE, z tym, że jest szybsza, bezpieczniejsza i mniej intensywna. Podczas bilokacji tworzymy tymczasową kopię ciała astralnego, która znika po przeniesieniu z powrotem świadomości. W trakcie bilokacji nadal jesteśmy świadomi swojego fizycznego ciała - czujemy jak oddychamy, słyszymy dźwięki wokół etc. - choć ta świadomość może się zmniejszyć zależnie od tego, w jak głębokim stanie bilokacji się znajdujemy.

To technika używana najczęściej przez szamanów, którzy najpierw wprowadzają się w trans, by nie 'wypaść' ze stanu bilokacji. A wypaść łatwo, jeśli przestaniemy się koncentrować. W przeciwieństwie do OOBE, przenosząc świadomość zwykle mamy dość zamazany obraz, szczególnie w miejscach, w których nigdy nie byliśmy. Jeśli próbujemy bilokacji oczekując, że coś zobaczymy, to nasz mózg może stworzyć fałszywy obraz tylko po to, żebyśmy coś widzieli. Dlatego ja głównie nie skupiam się na obrazie, a energii, bo to łatwiejsze.

Bilokacji można używać do wielu rzeczy, głównie do łażenia po astralu. W tym stanie możemy manipulować energią, atakować, bronić się, i co tylko przyjdzie nam do głowy. Powrót do ciała jest dziecinnie prosty - wystarczy otworzyć oczy, lub wyobrazić sobie, że wraca się do ciała.

A więc przejdźmy do instrukcji obsługi. Jest to metoda stosowana przeze mnie - bilokację odkryłam sama kilka lat temu - Wy możecie wymyślić własną.


 • 1. Połóż rękę na biurku, a przed nią jakiś przedmiot, np. kubek. Teraz spróbuj dotknąć kubka, jednocześnie nie poruszając swoją fizyczną ręką. Wyciągnij rękę ciała astralnego do przodu i zaciśnij ją na kubku. Poczuj, jaka jest w dotyku - Twój mózg powinien przypomnieć sobie to uczucie i odtworzyć je.

  2. Pomachaj ręką w powietrzu, zataczaj nią kółka, poruszaj palcami. Gdy już będziesz ją dość dobrze czuł, porusz swoją fizyczną ręką, by ta astralna powróciła na swoje miejsce. Spróbuj poruszyć innymi częściami ciała, np. nogami, co jest z reguły trudniejsze. Kiedy już będziesz umiał kopnąć swoją astralną nogą bez poruszania fizyczną, przejdź do kolejnego etapu.

  3. Zamknij oczy, usiądź prosto i rozluźnij ciało. Teraz skup się i postaraj się wyjść swoim tułowiem z ciała na tyle, by położyć ręce i głowę na biurku, zupełnie, jakbyś spał na lekcji. Twoje prawdziwe ciało ma pozostać cały czas wyprostowane.

  4. Następnie spróbuj całkiem wyjść z ciała. Możesz zrobić to powoli, aż staniesz koło swojego ciała, a możesz spróbować 'wyskoczyć' w górę - czasem ta druga metoda działa lepiej. Gdy w swojej głowie będziesz gapić się na swoje fizyczne ciało, siedzące przy biurku, brawo - udało Ci się przenieść świadomość.

  5. Teraz postaraj się ustabilizować. Spójrz na swoją astralną dłoń, porusz nią. Dotknij swojej twarzy, poczuj jej rysy pod opuszkami. Na początku możesz mieć problemy ze skupieniem, a Twoja świadomość będzie 'migać' od ciała fizycznego, do astralnego - to normalne.

  6. Gdy Twoja świadomość będzie już skoncentrowana poza ciałem, podejdź do okna, otwórz je i wyskocz na zewnątrz. Uświadom sobie, że tutaj nie istnieje grawitacja, więc możesz latać nad budynkami jak Superman. Jak mówiłam przedtem, Twój obraz prawdopodobnie nie będzie zbyt wyraźny.

  7. Jeśli chcesz się przenieść w konkretne miejsce, możesz to zrobić po staremu - czyli pójść tam/polecieć, lub po prostu teleportować się w to miejsce. Uprzedzam, że jeśli zechcesz przenieść się do pokoju maga, który ma silne tarcze, możesz w najlepszym wypadku zderzyć się ze ścianą lub zostać wykopany z powrotem do ciała, a w najgorszym - doświadczyć efektu, na jaki zaprogramował je mag. Jeśli nie daj Boże coś zacznie Cię atakować, możesz spróbować 'rozpłynąć się w powietrzu' by zerwać wszelkie linki, i jak najszybciej powrócić świadomością do ciała.

  8. Jeśli marzy Ci się głębsza i stabilniejsza bilokacja, możesz spróbować wejść w trans, rozluźnić ciało, etc. Jest jednak ryzyko zaśnięcia, nawet w trakcie bilokacji - jeśli Twój mózg jest zbyt rozluźniony i zaspany, ciężko będzie Ci się skoncentrować i utrzymać się poza ciałem, szczególnie, jeśli wybierasz się daleko poza swój pokój.

  9. Podczas bilokacji spróbuj nie myśleć o niczym innym, tylko o niej. Jeśli lecąc sobie nad miastem nagle zaczniesz intensywnie myśleć o tym, co ugotujesz na obiad, Twoja świadomość 'zawiśnie' w powietrzu, po czym w końcu powróci do ciała. To się jednak da naprawić - jeśli przez przypadek wróciłeś do ciała, możesz ponownie zamknąć oczy i skoncentrować się na powrocie do tego, co przed chwilą robiłeś. W razie problemów ze stabilizacją, powtórz krok piąty.

  10. Jak już mówiłam, aby wrócić do ciała, wystarczy otworzyć oczy, lub wizualizować powrót do ciała.
  Gdy już dobrze opanujesz technikę bilokacji, będziesz mógł ją wykonać gdziekolwiek, w jakiejkolwiek pozycji, i z otwartymi oczami.



Mam nadzieję, że ta technika się Wam przyda. Uśmiech Jeśli coś jest niejasne, proszę pisać.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-02-2014, 22:04 {2} przez Sorrio Lenen.)
14-02-2014, 21:53
Znajdź Posty Reply


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB