Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[oddzielony] Co z tym wszystkim zrobić?
Autor Wiadomość
wena
Leniwa Szumowina

Liczba postów: 391
Reputacja: 13
Podziękowania: 64
Podziękowano 72 razy w 32 postach
[oddzielony] Co z tym wszystkim zrobić?
(02-14-2014, 00:06)Sorrio Lenen napisał(a): Wena, no jasne, bo lepiej hejcić cały świat, to z pewnością pomoże. Uśmiech
A powiem ci ze pomoże Język Mnie to napędzą i to nie jest hejt na cały świat. Specyficzna nienawiść...

(02-14-2014, 00:06)Sorrio Lenen napisał(a): Oh, ja świetnie znam swoje demony. Każdego z nich wiążę na smyczy,
A ja nie. Bądz co bądz to jest czesc nas samych i blokowanie jej wyrządza więcej szkód w psychice/ciele niż pożytku ja ze swoimi demonami się zaprzyjaźniłem. Najbardziej ze swoim cieniem bądź co bądź to tylko nasze systemy obronę zbierane przez wszystkie lata.

(02-14-2014, 00:06)Sorrio Lenen napisał(a): Czyżby to te kwiatki w avatarze?

Nie. Nie zwracam uwagi na takie bzdety. Głupiec ocenia ludzi po wyglądzie. Ja bardziej się skupiam na ich energii a nie powiem ty ciekawie wibrujesz.
(02-14-2014, 00:06)Sorrio Lenen napisał(a): Rzuć świat na kolana, zamiast samemu się przed nim kłaniać. A nie można tego osiągnąć, jeśli pała się nienawiścią do samego siebie i do świata. Pozytywne nastawienie to nie New Age, a bardzo skuteczna taktyka. Także proszę, kieruj swój cynizm na kogoś innego. Oczko
Cynizm swój kieruje na co chce i na kogo chce Uśmiech No to teraz kwiatki poczułem, osoba pałająca się miłością nie rzuci świata na kolana ona przed nim kleknie. Bądź co bądź nie bądźmy dziećmi. Świat działa inaczej jest w nim miłość ale ona króluje nad rodzina. Niektórzy zrozumiałą to wcześniej czy później whatever świat nie ocieka syropem miłości. On jest niebezpieczny.
I ty(radolix) muszisz w nim działać żeby przeżyć nikt rodzina czy ktokolwiek nie zrobi tego za ciebie po prostu rusz dupę.

Sorrio Lenen Sorry ze poczułaś się urażona ale skomentowałem wszystkich nie tylko ciebie co napisali o miłości. Ehmm i już zrozumiałem ciebie bardziej dzięki za post. teraz mam zarys dla czego twoja energia przypomina letnią wodę Szczerbol

Blackdash ma racje uważaj na Polaczków.
"Pamiętaj: w co umysł może uwierzyć, to umysł może osiągnąć...." = Napoleon Hill

----------------------------

[Obrazek: tumblr_omilcy7mzi1ue04pxo1_250.gif]
02-14-2014, 01:47
Sorrio Lenen
Lightbringer

Liczba postów: 208
Podziękowania: 0
Podziękowano 11 razy w 5 postach
RE: Co z tym wszystkim zrobić?
Cytat:Sorrio, nie każda wypowiedź nie zgodna z twoją ma za zadanie Cię obrazić.
Nie mówię, że miała mnie obrazić, tylko, że poczułam się urażona i porównana do kluchy. ;_; Nie na tyle żeby strzelać focha z przytupem czy wpadać w złość, ale na tyle, by zaprotestować.

Cytat:A ja nie. Bądz co bądz to jest czesc nas samych i blokowanie jej wyrządza więcej szkód w psychice/ciele niż pożytku ja ze swoimi demonami się zaprzyjaźniłem. Najbardziej ze swoim cieniem bądź co bądź to tylko nasze systemy obronę zbierane przez wszystkie lata.
Blokowanie a panowanie to dwie różne rzeczy. Akceptuję swoją 'ciemną stronę', ale nie pozwalam jej przejmować nade mną kontrolę.

Cytat:Nie. Nie zwracam uwagi na takie bzdety. Głupiec ocenia ludzi po wyglądzie. Ja bardziej się skupiam na ich energii a nie powiem ty ciekawie wibrujesz.
Czemu ciekawie? oO

Cytat:Cynizm swój kieruje na co chce i na kogo chce Smile No to teraz kwiatki poczułem, osoba pałająca się miłością nie rzuci świata na kolana ona przed nim kleknie. Bądź co bądź nie bądźmy dziećmi.
Hmm, nie o to mi do końca chodziło. Nie o kontrolę nad ludźmi, tylko nad swoim światem, życiem. O niepoddawanie się przeciwnościom losu, tylko triumf nad słabością. Kreowanie swej rzeczywistości tak, byśmy my byli panem, a nie niewolnikiem. Wiesz co mam na myśli?

Cytat:Sorrio Lenen Sorry ze poczułaś się urażona ale skomentowałem wszystkich nie tylko ciebie co napisali o miłości. Ehmm i już zrozumiałem ciebie bardziej dzięki za post. teraz mam zarys dla czego twoja energia przypomina letnią wodę
Mm.. Nie ma za co, lol. Letnią wodę? To się robi coraz dziwniejsze. xd
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-14-2014, 02:03 {2} przez Sorrio Lenen.)
02-14-2014, 02:02
wena
Leniwa Szumowina

Lenen Sorry wiem co masz na myśli ale czy Miłość nie jest słabym orężem ?
"Czemu ciekawie", bo tak.
"Pamiętaj: w co umysł może uwierzyć, to umysł może osiągnąć...." = Napoleon Hill

02-14-2014, 02:14
Sorrio Lenen
Lightbringer

A jest? Gdyby nie ona, to ciężko by mi było funkcjonować na tym świecie, więc jakąś wartość musi mieć.
02-14-2014, 02:17
wena
Leniwa Szumowina

(02-14-2014, 02:20)Blackdash napisał(a): Wena, zalezy jak patrzec, Milosc moze byc zarowno slabym orezem jak i potezna bronia, zalezy jak sie uzywa jej i czy sie umie jej uzywac, plus sama w sobie milosc jest dosyc potezna energia xD
Jop zależy jak patrzeć Uśmiech tak jest potężną energią, ale ma działanie niszczące. Blackdash kłóciliśmy się o to parę miechów temu na gg Szczerbol Wiec nie ważne ja i tak uważam miłość za siłę niszcząc też.
(02-14-2014, 02:23)Blackdash napisał(a): Fajki rzuc juz dzis, nie bierz tego, jebac zdrowie, na to kasy w chuj idzie.
Rób jak chcesz. Fajki mi pomogły. Po nich mniej się irytuje i nie mam ochoty zniszczenia wszystkiego XD
W twoim wypadku może pomóc rzucenie ich. Na pewno wyjdzie na zdrowie. Możesz sobie kupić tytoń i bletki i skręcać sobie je, wychodzi tak palenie bardziej ekonomicznie.

02-14-2014, 03:00
Sorrio Lenen
Lightbringer

Miłość nie może być niszcząca, niszczące są emocje i zachowania które czasem jej towarzyszą. Zazdrość, obsesja, brak zrozumienia i akceptacji wyborów drugiej osoby, bycie odrzuconym przez tę osobę, egoizm. Miłość sama w sobie, oczyszczona z wszelkich brudów świata fizycznego, jest siłą tworzącą. To nasza, ludzka natura przeinacza miłość w karykaturę tego, czym jest naprawdę. Miłość matczyna jest dobrym przykładem prawdziwej, czystej miłości.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-14-2014, 13:33 {2} przez Sorrio Lenen.)
02-14-2014, 13:32
Sorrio Lenen
Lightbringer

Blackdash, zdziwiłbyś się, ile miłości ma w sobie Niosący Światło. Mówię serio. Aż chyba napiszę o Nim osobny artykuł. : p

Yasella, jeśli chcesz, to możesz oddzielić ten wątek. O ile zamierzamy jeszcze dyskutować o miłości.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-14-2014, 23:17 {2} przez Sorrio Lenen.)
02-14-2014, 23:17
wena
Leniwa Szumowina

(02-14-2014, 13:32)Sorrio Lenen napisał(a): Miłość nie może być niszcząca, niszczące są emocje
Miłość jest emocją Uśmiech
(02-14-2014, 13:32)Sorrio Lenen napisał(a): Zazdrość, obsesja, brak zrozumienia i akceptacji wyborów drugiej osoby, bycie odrzuconym przez tę osobę, egoizm.
To są inne emocje towarzyszące braku zaufania lub stratą.
(02-14-2014, 13:32)Sorrio Lenen napisał(a): Miłość matczyna jest dobrym przykładem prawdziwej, czystej miłości.
Jop rozumiem ja, przecież ja jestem jedynym debilem z tego forum zapewne, który przez takie coś współpracuję z goodformą Matki boskiej. Szczerbol

Yasella Jak chcesz.

Cytat:ale co w miłości złego jest?
Nic, łatwo sie trans-mutuje w nienawiść wystarczy jedna kropla gniewu Uśmiech
I mamy huragan ciemnej krwawej nienawiść w naszym ciele.

Cytat:Blackdash, zdziwiłbyś się, ile miłości ma w sobie Niosący Światło.
Nigdy go nie widziałem, światło oślepia. Oto ciekawy cytat. :D
Terry Pratchett "Zobaczyć światło to dać sie oślepić. Wie pan, że w ciemności oczy otwierają się szerzej?" Tyle z mojej strony o niosących światło.

02-15-2014, 00:06
Sorrio Lenen
Lightbringer

Cytat:Miłość jest emocją
... Niszczące są emocje, które jej czasem towarzyszą. Nie wyrywaj z kontekstu, bo dziwnie to wygląda.
Zaś miłość nie jest tylko emocją. Wikipedia ma jej sporo definicji.

Cytat:Nigdy go nie widziałem, światło oślepia. Oto ciekawy cytat.
Terry Pratchett "Zobaczyć światło to dać sie oślepić. Wie pan, że w ciemności oczy otwierają się szerzej?" Tyle z mojej strony o niosących światło.
Niosący Światło to po prostu tytuł Lucyfera, którego lubię używać ze względu na moją relację z nim. Nie zagłębiajmy się w to.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-15-2014, 00:57 {2} przez Sorrio Lenen.)
02-15-2014, 00:57
wena
Leniwa Szumowina

A nie chce mi się dyskutować bo widzę ze to do niczego nie prowadzi XD. Miłość ładnie współgra z nadzieją i zaufaniem ale okazje się też Niszczącą siłą. Jeśli zmiesza ja się z gniewem. "Jak na górze tak i na dole" dosłownie odnosi się do wszystkiego. wszystko ma dwie strony.
Lucek to inna historia jego światło jest chłodne. Bardziej interesujący jest Samael (ślepy, ślepy bóg) ale to jest już każdego prywatna sprawa z kim się zadaje Uśmiech

Jop każdy jest zdolny do jej odczuwania, Blackdash.

02-15-2014, 17:09

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB