Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Klątwa "Supełkowa"
Autor Wiadomość
Gentleman Niedostępny
Der Freischütz

Liczba postów: 115
Reputacja: 0
Podziękowania: 1
Podziękowano 1 razy w 1 postach
Klątwa "Supełkowa"
Tak, jest podobna do "spętania strachem" autorstwa pani Olimpii.

Bierzemy nić masarską, maczamy w specjalnie przygotowanym czarnym atramencie, czekamy aż wyschnie.

Znów bierzemy naszą czarną już nić, i wiążąc supełki z każdym mówimy część zaklęcia (oraz MOCNO zaciskamy supełek) :
Ta nitka przedstawia Cie co Ci zwiąże a co nie?
(1 supeł) Wiąże Twój umysł, niechaj gnije
(2 supeł) Wiąże Twe serce, niechaj gnije
(3 supeł) Wiążę Twe płuca, niechaj gniją
(4 supeł) Wiążę Twe jelita, niechaj gniją
(5 supeł) Wiążę Twe genitalia, niechaj gniją
(6 i 7 supły) Wiąże ( imiona i nazwiska ofiar zapasowych) w razie gdybyś odbił, niechaj gniją.

Generalnie nie tylko z gniciem wiązania polecam. są też mniej poważne, na przykład z siłą i innymi atrybutami przez co nasz Cel jest osłabiony i łatwy do pokonania lub wyprzedzenia w danym celu. Supełki są super! Uśmiech
There was a thief,
Can you believe,
He try to took my purse,
I took his Eyes,
With sharp device,
I think it was fair trade.
02-22-2014, 00:31
Myaeril Offline
Znowu te przecinki :D

Liczba postów: 9
Reputacja: 1
Podziękowania: 0
RE: Klątwa "Supełkowa"
Fajnie przedstawione, muszę sobie kiedyś poeksperymentować z supełkami.

A przy okazji...
(02-22-2014, 00:31)Gentleman napisał(a): pani Olimpii. (?)

Raczej "mamusi" Olimpii. Szczerbol

To jest ciocia... Aq
02-22-2014, 00:47
Gentleman Niedostępny
Der Freischütz

Wole jednak bardziej formalne wyrazy szacunku. Szanuje i tego samego oczekuje. Nie w chodzi się od razu na "ty". Mimo iż jest to internet, i mimo iż brzmi to czasem archaicznie a nawet groteskowo, szanowny Panie.
There was a thief,
Can you believe,
He try to took my purse,
I took his Eyes,
With sharp device,
02-22-2014, 00:54
Gentleman Niedostępny
Der Freischütz

(02-22-2014, 01:55)Blackdash napisał(a):
(02-22-2014, 00:54)Gentleman napisał(a): Wole jednak bardziej formalne wyrazy szacunku. Szanuje i tego samego oczekuje. Nie w chodzi się od razu na "ty". Mimo iż jest to internet, i mimo iż brzmi to czasem archaicznie a nawet groteskowo, szanowny Panie.

Nie chce nic mówic ale to jest internet i nie oczekuj że ktokolwiek będzie się z toba cackał i mówił ci na "ty" bo to komiczne, to primo, a secundo w internecie wszyscy sa rowni i zadnych panow nie ma, sa ludzie. Ponadto Oli za to "pani" by cie chyba pacnela, to ciocia Oli, Mamusia Forumke czy cos, ale Pani? o.o To brzmi groteskowo i jakos tak dziwnie, mi to by nie rpzeszlo przez gardło, nawet jak Oli miałaby 80 lat! xD

To tak apropo internetow, a teraz przejdzmy do tematu!

Nie potrzeba w nim imienia i nazwiska badź innych danych ofiary?

Zastanawiam się i doszedłem do wniosku ze ten ryt jest wszechstronny, starczy zmienic kolor na np. fioletowy i wiązać umysł i serce by prowadziły do oświecenia, mozna dać na jakiś czerwony i wiązać jajca i serce by prowadziły ku namiętnosci, mozna wiązac wszystko by prowadziło ku wszystkiemu! Leci rep! :3
Zakładam że osoba rzucająca doskonale wie na kogo ma paść klątwa, co do uniwersalności supełków tak jak wspomniałem w poście (dobrze, żeby już pani nie było) naszej drogiej Olimpii. Ja zawsze rano wiążę takowy "supełek" na fularze, na zimną krew i cierpliwość, żeby trzymać nerwy na wodzy, potem tak wchodzi w odruch że nawet nie trzeba inkantować tej swoistej mantry przed lustrem a czynność jest niemal mechaniczna, takie "magiczne" strojenie się. Język
There was a thief,
Can you believe,
He try to took my purse,
I took his Eyes,
With sharp device,
02-22-2014, 03:21
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 5,022
Reputacja: 85
Podziękowania: 904
Podziękowano 1251 razy w 612 postach
*paca mocno trzy razy w łeb*

Po pierwsze... Szacunek się okazuje różnie. Czy jak mówię do kogoś Pan czy Pani to automatycznie go szanuję? Nie. Zwykłe uwarunkowanie. Po drugie, coś mi się wydaje, że Ty też sądzisz, że jestem jakąś babcią albo kobietą po 30? :'(
Nie lubię jak się do mnie mówi Pani.

Kolejna sprawa to, że to jedyne forum z taką atmosferą i że userzy tak są ze sobą zżyci i mają kontakt ze sobą poza forum, spotykają się, są pary itp. tutaj są sami swoi.
Kolejne co mi się rzuciło w oczy to to, że napisałeś, że klątwa spętania strachu jest mojego autorstwa... Nie, nie jest. Aż poszłam i sprawdziłam i czy na serio zapomniałam dać źródło - i nie zapomniałam. :-) Rzadko kiedy coś kopiuję, większość to moje materiały, ale zwracaj uwagę na napisy końcowe, bo nie lubię sobie przywłaszczać czyjejś pracy.

Poza tym, klątwa spoko. Ale można by ją jeszcze wzmocnić.
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
02-22-2014, 14:21
~Sorrio Mortiaris
Niezarejestrowany

Podziękowania:
Podziękowano razy w postach
W sumie co do kwestii "wzmocnienia"o której wspomniała PANI(:D) Olimpia, mi się wydaje, że same te węzełki wystarczą, a jak intencja i wola będzie silna to można będzie tym nawet zabić.
02-22-2014, 14:28
Gentleman Niedostępny
Der Freischütz

Dobrze, dobrze, już dam sobie spokój z "panowaniem". Co do klątwy, nie chodzi o to aby nią zabić. przynajmniej nie klątwą, a to że skutki gnicia są śmiertelne, to cóż... Nie mój problem. Nie zmienia faktu że jest to klątwa poważna. Nie do rzucania na prawo i lewo... I nie uważam, że Olimpia (antychryste jak ciężko napisać to bez Pani, Panna) jest po 30 itd. Na tym forum głównie ludzie w przedziale 18-23 lat siedzą (tak na czuja). I tak zauważę, czemu tam gdzie piszę zawsze offtopic zaczyna się robić?
There was a thief,
Can you believe,
He try to took my purse,
I took his Eyes,
With sharp device,
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-22-2014, 15:50 {2} przez Gentleman.)
02-22-2014, 15:49
~Sorrio Mortiaris
Niezarejestrowany

Podziękowania:
Podziękowano razy w postach
Jakiś mod nie umie odcinać tematów, choć nie jestem tym zdziwiony.

Tutaj dalsza część tego tematu biegnąca poprzez skutki klątwy, sens uśmiercania, rozwój emocjonalny itd.
Cytat:http://witchcraft.org.pl/Thread-oddzielo...%C5%82kowa
02-23-2014, 21:26

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB