Witam :)
Autor Wiadomość
DudiMajster Offline
Użytkownik

Liczba postów: 21
Reputacja: 2
Podziękowania: 0
Podziękowano 4 razy w 3 postach
Witam :)
Hej wszystkim. Na forum trafiłem poprzez kolegę który uznał, że znajdę tutaj to co mnie interesuje. I nie mylił się. Uśmiech
Jestem Tobiasz, lat 20. Informatyk. :D
Od jakiegoś czasu interesuję się zjawiskiem Focusów (stanów skupienia) oraz LD aczkolwiek jeszcze nic z ww rzeczy nie osiągnąłem. Choć raz kolega stwierdził, że jeden z Focusów osiągnąłem, ale sam nie wiem jak. o.O
Na forum pragnę znaleźć coś co przyniesie mi spokój ducha i pomoże udoskonalić samego siebie i nabrać ciekawych doświadczeń.
Także, jeszcze raz Witam i mam nadzieję na spędzenie tutaj wielu miłych chwil. Uśmiech
26-02-2014, 15:27
Znajdź Posty Reply
~DarkKnight
Niezarejestrowany

Podziękowania:
Podziękowano razy w postach
RE: Witam :)
Witaj! Spodoba ci się tu. Oczko
26-02-2014, 16:03
Reply
Gentleman Niedostępny
Der Freischütz

Liczba postów: 116
Reputacja: 0
Podziękowania: -1
Podziękowano 1 razy w 1 postach
Witaj, witaj.
There was a thief,
Can you believe,
He try to took my purse,
I took his Eyes,
With sharp device,
I think it was fair trade.
26-02-2014, 16:27
Znajdź Posty Reply
~Sorrio Mortiaris
Niezarejestrowany

Podziękowania:
Witaj. Życzę owocnych poszukiwań.
26-02-2014, 17:10
Reply
~Ismena
Niezarejestrowany

Podziękowania:
Witaj. Uśmiech
Hm... Kolejna osoba, która w Magii szuka "spokoju ducha". Czegoś nie rozumiem.
Należałoby zadać samemu sobie pytanie - jaki jest powód tego niepokoju i braku spokoju? Podejrzany
26-02-2014, 17:23
Reply
Adrianna Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 119
Reputacja: 5
Podziękowania: 33
Podziękowano 29 razy w 12 postach
Cześć. Czuj się tu dobrze u nas. Uśmiech
26-02-2014, 19:14
Znajdź Posty Reply
DudiMajster Offline
Użytkownik

Ismena, powody są różne.
Przede wszystkim dość spore cierpienie i zranienie 3 lata temu. Od tamtego dnia codziennie żyję w chaosie.
Nie wiem co począć, czuję ciągły ból i mam bezowocne poszukiwania samego siebie. Zatraciłem gdzieś siebie, pogrążyłem się w mroku smutku i braku nadziei. Moje życie to jeden wielki kłębek negatywnych rzeczy, myśli i uczuć. Chaos.
26-02-2014, 19:31
Znajdź Posty Reply
~Ismena
Niezarejestrowany

Podziękowania:
DudiMajster joj... zranienie, no tak, zamieszanie emocjonalne. Ech, to prawda, ze czasem ciezko sie pozbierac z roznych zyciowych sytuacji. Ale widzisz, jestes mlodym czlowiekiem a przez takie sprawy tez nabiera sie doswiadczenia. Zycie nie zawsze jest teczowe, bywa, ze ludzie nas zawodza albo my zawodzimy innych. Ja jak wspominam moje mlodziencze zranienia, to wciaz mam w pamieci jak to bylo ale ... z wiekiem mam wiecej dystansu, emocje opadaja i juz sie inaczej na to wszystko patrzy. Moze po prostu zbytnio sie skupiasz na tym co bylo. Pamietaj, ze to juz przeszlosc. Lepiej skupiac sie na terazniejszosci i patrzec w przyszlosc z optymizmem. Jeszcze Ci sie wszystko pouklada dobrze w zyciu, zobaczysz. Pozdrawiam. Uśmiech
26-02-2014, 20:12
Reply
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 5,122
Reputacja: 85
Podziękowania: 879
Podziękowano 1394 razy w 691 postach
Witaj. <3 I pamietaj ze u nas najlepiej. :-D :-*:-*
A.co do znanienia... bedzie Cie przesladowac.poki nie zrozumiesz lekcji ktora miales.z trgo wyniesc chyba ze wyniosles ale.rozpamietujesz. W.kazdym razie chetnie.Ci tu pomozemy. :-)
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
26-02-2014, 20:18
Znajdź Posty Reply
DudiMajster Offline
Użytkownik

Nie rozpamiętuję tego zranienia, a raczej wspominam je, ale ono mnie już nie boli. Boli mnie 3 letnie pasmo porażek i brak sił na cokolwiek. Upadłem i nie umiem powstać, zapłonęła we mnie nienawiść do samego siebie. Dlatego też szukam jakiegoś sposobu na pokonanie tej nienawiści, pokochanie siebie i poprawę swoich słabości.
26-02-2014, 21:01
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB