Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Min
Autor Wiadomość
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 5,021
Reputacja: 86
Podziękowania: 904
Podziękowano 1250 razy w 612 postach
Min
Min... Cóż, zawsze mam polewkę, jak o nim myślę. :D Komiczna historia... :D

No cóż, boskość Mina zaczęła się od wojny.
Wówczas panujący Ramzes II prowadził wojnę z Dolnym Egiptem. Brał w swe szeregi wszystkich, oprócz starców, kobiet i dzieci.
Min mieszkał w Tebach i już miał kilka wojen za sobą, czego skutkiem był brak jednej nogi i jednej ręki.
Pewnego dnia armia Górnego Egiptu znów szykowała się na Dolny Egipt. Min dostał wiadomość, że nikt nie przeżył, że cała armia, wraz z Ramzesem, zginęła.

Tak więc Min wrócił do Górnego Egiptu i obrał sobie jakże szlachetny cel uratowania kobiet przed brakiem facetów i oczywiście uratowania Górnego Egiptu - bo co to bez facetów broniących kobiety? Według niego bez facetów nie byłoby żadnych ludzi, bo kobiety same się nie zapłodnią. :D
I tak oto pomocny Min ruszył na ratunek, a tu nagle wpada cała armia wraz z Wielkim Ramzesem. xDDD I co widzą? :D
KAŻDA kobieta, łącznie z żoną Ramzesa, jest w ciąży z Minem. :D Ale się wściekli.

Biedny, taki lojalny, pomocny i uczciwy Min, został skazany na śmierć, jednakże... do śmierci nie doszło, gdyż został okrzyknięty przez ludzi (czytaj: kobiety) Bogiem seksu i płodności. :D
Jest tez Bogiem urodzaju i Panem wschodnich Pustyń, ale co tam. xDD

W każdym razie, Min jest przedstawiany z wiecznie sterczącym gigantycznym penisem, ubrany jest bogato (on, nie penis xDD) i nosi białą czapkę z dwoma piórami i wstążką. Atrybutem Mina jest cep, który trzyma w lewej ręce.

A wy faceci pamiętajcie, aby brać przykład z Mina, jeśli staniecie się jedynymi męskimi osobnikami i weźcie sobie do serca radę Mina, aby jeść na potencję cebulę i czosnek.
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
02-26-2014, 17:01

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB