Temple of Seth -TOS
Autor Wiadomość
~Viktor
Niezarejestrowany

Podziękowania:
Podziękowano razy w postach
Temple of Seth -TOS
Organizacja powstała na skutek schizmy w LaVeyańskim Kościele szatana.
Świątynie Seta założył Michael Aqino który twierdził, iż miał objawienie, że czas szatana przeminął, a nadszedł czas księcia Ciemności, czczonego pod prawdziwym imieniem Set.
Filozofię Świątyni Seta można podsumować jako "oświecony indywidualizm" - samodoskonalenie poprzez edukację, eksperymentację i inicjację.
Organizacja odwołuje się do wierzeń staroegipskich.

Dla wszystkich chętnych którzy pragną dołączyć do tej organizacji podaję stronę.
http://xeper.org//

Zaznaczam, że nie jestem członkiem tego zgromadzenia i nie ponoszę odpowiedzialności za wasz osobisty wybór (jeśli takowego dokonacie).

Na terenie Polski, z czego wiem, jest wiele osób z tej organizacji, więc chyba mają tu swój odział/konwent. Aby dostać się w ich szeregi należy wysłać formularz zgłoszeniowy znajdujący się na ich stronie i zapłacić 80$ za członkostwo.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-03-2014, 16:14 {2} przez Diego.)
04-03-2014, 15:44
Reply
konidziu Offline
Wredny skórwiel

Liczba postów: 343
Podziękowania: 0
Podziękowano -18 razy w -21 postach
RE: Temple of Seth -TOS
No cóż, miałem swego czasu styczność z paroma ludkami z ToS-u i z tego, co się od nich dowiedziałem, właściwie wywlekłem to info za gardło, bo sami nie wiele potrafili jakoś logicznie powiedzieć, jest to kolejna sekta od której lepiej trzymać się z daleka. No, ale jak ktoś chce, ja nie zabraniam, ale żeby później nie było. Szczerbol Taa, tu widać moją szczerą niechęć do wszystkich "new Age-owych" religii czy organizacji religijno podobnych i tym podobnych. Szczerbol
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-07-2014, 16:50 {2} przez Etana.)
04-03-2014, 18:42
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB