Ocena wątku:
  • 2 głosów - 5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przepowiednie.
Autor Wiadomość
aim72 Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 131
Reputacja: 12
Podziękowania: 1
Podziękowano 4 razy w 2 postach
Przepowiednie.
Szukałem miejsca gdzie mógłbym opublikować i poprosić o interpretację przepowiedni. Postaram się przedstawić kilka tekstów.

Zacznijmy.

Przyjadą na czarnych rumakach.
Trzech mędrców, a z nimi przybędą
ich wierni towarzysze.

Siła ducha, staje się jednością z siła ciała.
Dolina kiedyś tętniąca życiem, teraz ma kłopoty.

Daremna walka z Królem. To nie jest ich Król. To kłamca.

Matka łzę toczy, nad dzieci losem. Trwoni owoce swej Matki.
Nie pyta nikogo o zgodę.

Zabiera wszystko, obiecując lepsze życie. To nie król. To Diabeł w ludzkiej skórze.
Tantum magica dat occasio. Uti mutat praeterito et universum aptare est ad commendatur virtus. Uti mutatio fatum futura immutatio. Aperite portas et uti magica ritualibus ad facite mutatio it tempus.
03-07-2014, 00:33
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 5,029
Reputacja: 85
Podziękowania: 908
Podziękowano 1252 razy w 612 postach
RE: Przepowiednie.
Nie rozumiem czego nie rozumiesz... uważam, że powinno się to interpretować dosłownie.
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
03-07-2014, 11:44
aim72 Offline
Wtajemniczony

(03-07-2014, 14:42)Ismena napisał(a): Aim72 a do czego Ci to potrzebne? czyzbys chcial cos sprawdzic? Oczko
Chciałem poznać innych optykę tego tekstu. Mam kilka tekstów, niektóre dość ciekawe, niektóre dziwne, niektóre nie zrozumiałe. Interpretacja jest subiektywna, nie wiadomo kto otworzy oczy.
Tantum magica dat occasio. Uti mutat praeterito et universum aptare est ad commendatur virtus. Uti mutatio fatum futura immutatio. Aperite portas et uti magica ritualibus ad facite mutatio it tempus.
03-07-2014, 17:46
aim72 Offline
Wtajemniczony

Mnogość chciwców oddanych Szatanowi, uzna Lucyfera za wielkiego architekta wszechświata. Przy użyciu sił ciemności stworzą poczwarę o stu dwudziestu odnóżach z trzema głowami, poczwara ta owinie cały świat, nie będzie miejsca gdzie nie stanęła by jej brudna stopa. Nadprzyrodzone moce, służące Bogu i walczące z siłami cienia, wyzwolą ludzi z paszczy bestii. Lucyfer podstępem i manipulacją sprawi, że ludzie pracować będą tylko dla bestii. Niezaspokojony głód wywoła dwie krwawe wojny o złoto, by przysłonić prawdziwe intencje bestii, która bezkrwawo i podstępem pozbawi świat zasad, granic, walut, rycerzy a mędrcami będą głupcy.
07-24-2014, 23:23
aim72 Offline
Wtajemniczony

Trudno jednoznacznie stwierdzić, czy są moje. Odczytuje je podczas praktykowania rytuału praedictio millenium drugiego stopnia. Ja je odczytałem, ale wierzę, że zostały mi przez kogoś objawione. Kultura, z której pochodzi ten rytuał, była przekonana, że świadomość człowieka jest ulokowana poza ciałem, w innym wymiarze. Czarownicy uczestniczący w rytuale wchodząc w trans zyskują kontrolę nad świadomością ponad czasem i przestrzenią, za pomocą wszelakich symboli. Według wierzeń tych średniowiecznych Czarowników, przebywając w tym wymiarze duchowym, można świadomie odbierać i pozostawiać idee. To tak w maksymalnym skrócie.

Praktyka wymaga zrozumienia odebranego przesłania. W zamyśle miałem prośbę o pomoc w interpretacji czasami dziwnych form lingwistycznych.
08-02-2014, 15:18
Magician7 Niedostępny
Jasnowidzacy

Liczba postów: 738
Reputacja: 26
Podziękowania: 296
Podziękowano 149 razy w 91 postach
Co do pierwszych wersów, to wydajie mi się że to metafora odnoszaca się do losów świata.
09-17-2014, 03:53
Tetram Offline
Szukający

Liczba postów: 75
Reputacja: 3
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Trochę ta "przepowiednia" nie trzyma się kupy. Uśmiech
09-17-2014, 09:14
aim72 Offline
Wtajemniczony

Rodzaj ludzki, gdy od Boga, Stwórcy i dawcy łask nadprzyrodzonych, z nienawiści diabelskiej mizernie odpadł, podzielił się na dwa różne i przeciwne obozy; z których jeden walczy nieustannie w obronie prawdy i cnoty, drugi broni tego, co się cnocie i prawdzie sprzeciwia. Pierwszym z tych obozów jest Królestwo Boże na ziemi, tj. prawdziwy Kościół Jezusa Chrystusa. Drugi obóz, to królestwo szatana. To dwojakie królestwo, podobne do dwóch miast, które przeciwne mając prawa, do przeciwnych dążą celów, wyraźnie widział św. Augustyn, przyczynę i źródło obu trafnie i treściwie określając (...).
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-29-2014, 19:26 {2} przez aim72.)
09-29-2014, 19:15
aim72 Offline
Wtajemniczony

Mogę polecić do refleksji ten filmik.

http://youtu.be/igBsUHUYOnw?list=PL7QBya...HL1SpyC3Ik

Sprawdź to, warto.
10-01-2014, 15:43
aim72 Offline
Wtajemniczony

Natura wygrywa, słońce świeci coraz mocniej.
Wszystko co ma początek biegnie ku końcu.
Matka łzę roni, na rosy kroplę promień słońca pada.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-22-2014, 17:28 {2} przez aim72.)
10-22-2014, 17:23

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB