Problem z głową. ;)
Autor Wiadomość
pati_czek Offline
Starszy użytkownik

Liczba postów: 83
Reputacja: 3
Podziękowania: 0
Podziękowano 3 razy w 3 postach
Problem z głową. ;)
Kochani, może moje pytanie jest głupie, ale zbyt mnie intryguje bym milczała.

Otóż zauważyłam, że od pewnego czasu, gdy medytuję lub oddaję się marzeniom to na czubku głowy (okolice czakry korony) odczuwam mrowienie, bądź delikatny ucisk. Wcześniej czegoś takiego nie doświadczałam, a teraz mam to niemal za każdym razem.

Miał ktoś podobnie? Może ktoś wie, co to jest?
14-03-2014, 15:28
Znajdź Posty Reply
Gywher Niedostępny
Wtajemniczony

Liczba postów: 122
Reputacja: 7
Podziękowania: 29
Podziękowano 37 razy w 16 postach
RE: Problem z głową. ;)
Mam identycznie, z tym, że oprócz czubka głowy dochodzi obszar trzeciego oka. Podejrzewam, że sprawa jest dosyć prosta - znaczące gromadzenie energii w jednym z ośrodków, a ponieważ szósta i siódma czakra są "najbliżej" intuicji, łączności ze Źródłem/Bogiem/Cokolwiek stąd pewnie odczuwalny jest ten obszar, a nie inny.
Poprę to innym przykładem z autopsji, analogicznie, pracując z Kundalini, podczas wizualizacji czerwieni jako takiej, czuję coś w rodzaju ucisku kości ogonowej, a przechodząc, powiedzmy, do splotu słonecznego, czuję z kolei uwalniany cały stres z brzucha, co nie ukrywam - a i czasem zaboli.
14-03-2014, 15:49
Znajdź Posty Reply
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 5,093
Reputacja: 85
Podziękowania: 869
Podziękowano 1375 razy w 681 postach
Częste pytanie, zwłaszcza wśród początkujących tarocistów. Oko Ci się otwiera.
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
14-03-2014, 17:33
Znajdź Posty Reply
~Ismena
Niezarejestrowany

Podziękowania:
Podziękowano razy w postach
Gywher już wyjaśnił, więc nie będę się produkować. Pati, jak zobaczyłam nagłówek "Problem z głową" i jeszcze ten uśmieszek, to pomyślałam, że pewnie jakaś afera, bo komuś odbiło i aż strach otwierać, haha. Uśmiech
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-03-2014, 19:11 {2} przez Diego.)
14-03-2014, 17:33
Reply
~Sorrio Mortiaris
Niezarejestrowany

Podziękowania:
Otwieranie się czakry korony lub 3 oka, mam to samo. Odkąd zacząłem rozkładać tarota i ćwiczyć czakry bywały dni z ciągłymi migrenami. Trzeba przeboleć, ewentualnie odpocznij przez chwilę (dzień-dwa) i kontynuuj.
14-03-2014, 23:47
Reply
Nightmare Offline
Poszukująca Prawdy

Liczba postów: 273
Podziękowania: 72
Podziękowano 43 razy w 37 postach
Też tak miałam, jak zaczynałam swoje początki z magią. Szczególnie w trzecim oku i... kurde korona też nadawała. Czasem mnie to irytowało. ;D
[i]„Na co by się zdało twoje dobro, gdyby nie istniało zło, i jak by wyglądała ziemia, gdyby z niej zniknęły cienie?”[/i]
15-03-2014, 22:49
Znajdź Posty Reply
pati_czek Offline
Starszy użytkownik

Liczba postów: 83
Podziękowania: 0
Podziękowano 3 razy w 3 postach
Dziękuję Wam wszystkim za odpowiedzi :*
Z jednej strony mnie uspokoiliście, z drugiej zaczęłam się obawiać, ze jeszcze jakiś byt ujrzę któregoś dnia. A tego się boję. Jakoś perspektywa kontaktu z bytami mnie przeraża :/ Pomijając Anioły....

Is, wiesz, od kiedy palnęłam komuś, że uwielbiam "rozmawiać" wieczorami ze swoim Aniołem Stróżem i Jemu dedykuję każdy trening, to niektóre osoby faktycznie uważają, że mi odbiło i mam problem z głową. :D
17-03-2014, 17:23
Znajdź Posty Reply
~Ismena
Niezarejestrowany

Podziękowania:
Pati Uśmiech haha ja nie uwazam, ze Ci odbilo. Sama to robie, choc moze nie tak doslownie. Akurat ja podchodze do swiata "niewidzialnego" z bardzo duzym wyczuciem. Niektore osoby, tak jak Ty, sa wrazliwsze zmyslowo i duchowo. Nie lekcewaze roli zmyslow. Odbior zmyslowy jest istotny. To, ze wiekszosc ludzi czegos nie widzi, czy nie czuje, nie znaczy, ze tego nie ma. Powodzenia i pozdrawiam. Uśmiech
17-03-2014, 18:10
Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB