Księżyc i pełnia
Autor Wiadomość
Arhont Offline
Użytkownik

Liczba postów: 19
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Pytanie  Księżyc i pełnia
Hejka mam mały problem (to może być bardzo dziwne ) ale gdy jest pełnia a ja jestem na dworze i popatrzę się w księżyc to robię się strasznie głodnyJęzyk (heh mówiłem że może być to dziwne) i mam taki jak by przypływ energii ale w tedy to aż mnie skręca z głodu i zaczynam tak jakby szaleć mam też tak jak zobaczę dużo krwi albo ją "poliże",posmakuje nwm o co chodzi z góry dziękuje.
Nie doceniamy tego co mamy! Wolimy kogoś odepchnąć zamiast docenić to że mamy kogoś blisko kto nam: pomoże ,wesprze i kto będzie blisko! A potem gdy to tracimy jest nam głupio a jedyne co możemy zrobić to przeprosić! I nic więcej.Bo ta osoba odchodzi i już nie wróci.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-03-2014, 16:40 {2} przez Arhont.)
17-03-2014, 16:34
Znajdź Posty Reply
~DarkKnight
Niezarejestrowany

Podziękowania:
Podziękowano razy w postach
RE: Księżyc i pełnia
Mój kolega ma podobnie, ale nic z tym nie robi.
Ja często gdy jest pełnie czuje się jakby księżyc to była wielka bateria do której moge się podłączyć.

Odkryłem że gdy z 5 min będę patrzeć na księżyc w pełni to na pewno będę mieć mocne LD.
17-03-2014, 16:49
Reply
Arhont Offline
Użytkownik

Liczba postów: 19
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
(17-03-2014, 16:49)DarkKnight napisał(a): Odkryłem że gdy z 5 min będę patrzeć na księżyc w pełni to na pewno będę mieć mocne LD.
to akurat mi mówiłeś heh
Nie doceniamy tego co mamy! Wolimy kogoś odepchnąć zamiast docenić to że mamy kogoś blisko kto nam: pomoże ,wesprze i kto będzie blisko! A potem gdy to tracimy jest nam głupio a jedyne co możemy zrobić to przeprosić! I nic więcej.Bo ta osoba odchodzi i już nie wróci.
17-03-2014, 16:52
Znajdź Posty Reply
~Viktor
Niezarejestrowany

Podziękowania:
Ja natomiast mam tak że rozszczepiając światło księżyca w prawym oku,dostaje potężnego "kopa" ale głodny nie jestem. Tyle że jeśli to pełnia, to jest ten kop lepszy,no chyba że tak jak ostatnio- po prostu zaraz i tak chce mi się chce spać. Ja rozszczepiam światło w oku,jeśli księżyc to w prawym a słońce w lewym,a wy jakie znacie sposoby energetyzowania się za pomocą tych żródeł?
17-03-2014, 18:35
Reply
~Viktor
Niezarejestrowany

Podziękowania:
Zdecydowanie wolę słońce. Jak świeci to aż chce cię żyć. Mimo to w nocy jest jeszcze lepiej, ale 'inaczej". Nie umiem tego opisać ...
17-03-2014, 18:51
Reply
~DarkKnight
Niezarejestrowany

Podziękowania:
Ja w nocy (zabrzmi to dziwnie) czuje się jakbym już kiedyś zwiedził te wszystkie gwiazdy, jakbym już kiedyś tam był, dziwne jest to uczucie.
17-03-2014, 18:56
Reply
~Viktor
Niezarejestrowany

Podziękowania:
Prawda... Albo skraj lasu bukowego.
17-03-2014, 21:19
Reply
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 5,093
Reputacja: 85
Podziękowania: 869
Podziękowano 1375 razy w 681 postach
Boże... Tak ciężko poczytać sobie o wpływach Księżyca na necie? Z tym, że jedni są bardziej podatni a inni mniej.
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
17-03-2014, 21:57
Znajdź Posty Reply
~Viktor
Niezarejestrowany

Podziękowania:
Wybacz Oli, w pełnie myślenie boli...Teraz będzie już tylko lepiej...xP
18-03-2014, 15:47
Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości