Przesłanie Energii
Autor Wiadomość
~Ismena
Gość

 
Podziękowania:
Podziękowano razy w postach
Podziękowano razy w postach
Post: #1
Przesłanie Energii
Energia jest wszędzie wokół nas i my sami jesteśmy energią. Wszystko jest energią – powiedział Einstein i ezoterycy już dawno o tym też wiedzą. To, co najbliżej nas, tu na tej Ziemi, żywe i nieożywione ma swoje wibracje. Przedmioty martwe mają pamięć zapisaną w energii.
Każda myśl, każde słowo, każdy czyn to energie płynące do Wszechświata, a kosmos to najczystsza energia. Logicznie zatem myśląc, nasze życie, jego jakość zależy od energii tych z zewnątrz i tych z wewnątrz nas.
Ważna jest równowaga energetyczna, ponieważ nadmierne nagromadzenie nawet tej dobrej energii w jednym miejscu, zabiera przestrzeń dla energii z innych planów, nie rozwodząc się o niszczących złych energiach i martwych które zatrzymują nasz rozwój. Uważajmy zatem na to; co myślimy, co mówimy, co czynimy. Uważajmy bardzo na złe emocje, bo emocje, uczucia wszelkie mają szczególną moc energetyczną. Dbajmy, aby wprowadzać dobre wibracje do miejsc w których najwięcej przebywamy i o właściwy przepływ energii.
Unikajmy ludzi wnoszących zło, dołujących, emocjonalnych oszołomów i wampirów energetycznych. Nie traćmy naszej energii na rzeczy zbędne i złe. Jeśli poczujemy się, jakby życie z nas uciekło, idźmy natychmiast objąć czule jakiś wielki dąb, jeśli nie znacie technik generowania dobrej energii z kosmosu, a jeśli znacie, i tak warto czasami doładować się od dębu, potężnego dawcy wspanialej energii i nie zapominajmy podziękować. Energetyzujmy się pozytywnym myśleniem, a przy okazji załatwimy sobie dobre rzeczy. Przesyłajmy dobrą energię innym, nie żałujmy, bo ona do nas wróci, tak jak wraca zła. Każdy z nas ma zdolności energoterapeutyczne, absolutnie każdy. Nie wierzycie? Nie szkodzi, wystarczy ze będziecie dobrze myśleli o innych, głaskali, przytulali. Jeśli kogoś nie lubicie, nie myślcie o nim wcale! Uśmiechajcie się, bądźcie życzliwi, ale szczególnie dobrzy bądźcie dla siebie. ** "Dziś zapytaj siebie czy jesteś neutralny. Neutralność nie jest obojętnością, to przejaw świadomego życia, nasze prawo do samodzielności. Ziemia pracuje na paśmie częstotliwości związanej neutralnością. Niestety zerwaliśmy związek z Ziemią i jej elementem w sobie, dlatego czujemy się niepewnie, cechuje nas krytykanctwo, nietolerancja i chęć dominowania. Ludzie o słabym elemencie ziemi ciągle litują się nad sobą, wiecznie narzekają i z upodobaniem odgrywają rolę męczennika. Szukają bezpieczeństwa w jedzeniu, paleniu, przypadkowych związkach uczuciowych, w których oczekują matczynej miłości. Chcą uzależnić innych od siebie lub popadają w nałogi. Zdrowy element Ziemi cechuje ludzi o bogatych wnętrzach, potrafiących się dzielić, wszędzie czujących się jak w domu i radosnych." /Zrodlo- zbiory ezoteryczne/
18-03-2014, 18:10
Reply


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB