Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozkłady na nową talię Tarota
Autor Wiadomość
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 5,093
Reputacja: 85
Podziękowania: 869
Podziękowano 1375 razy w 681 postach
Rozkłady na nową talię Tarota
http://dobrytarot.pl/viewtopic.php?f=7&t...f5b418f61b

1.

Cytat:Można, a nawet wypada po rozpakowaniu talii Tarota zapytać swój nowy nabytek tak:
1 - Czego zamierzasz mnie nauczyć?
2 - Co powinnam zrobić, na co szczególnie uważać?
3 - Jaka będzie nasza współpraca?

2.

Cytat:5...........6
4
3...........2
1

1 - charakterystyka tej talii
2 - mocne strony tej talii
3 - ograniczenia talii
4 - czego się nauczę pracując z tą talią
5 - jak będę się uczyć
6 - wynik współpracy
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
20-03-2014, 16:17
Znajdź Posty Reply
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 5,093
Reputacja: 85
Podziękowania: 869
Podziękowano 1375 razy w 681 postach
RE: Rozklady na nowa talie Tarota
Ja dzis dostalan nowa talie. :-) I zrobilam ten drugi rozklad i jestem bardzo zadowolona pokaze wam na swoim przykladzie jak interpertowac i przy okazji sie pochwale. :-D

No wiec 1. Charakterystyka Talii - 4 miecze czyli jest spokojna i bierna lagodna.

Mocne strony talii - Cesarz czyli ze moze zajrzec wszedzie jej krolestwo to czas przeszlosc terazniejszosc i przyszlosc takze jako.Cesarz.czyli inaczej Wladca bedzie mnie prowadzila.

Ograniczenia talii - niepamietam co mi wyszlo... Ale zalozmy ze to Paz Kielichow to byly by to wplywy innych ludzi i problem z dostosowaniem sie do moich emocji. A!!! Pamietam. To byla Smierc. Coz na kazde pytanie Smierc mowi "nie" zdaje sie wiec ze nie ma ograniczen i tak wlasnie czuje. Czego sie naucze pracujac z ta Talia - Glupiec czyli zacznie od poczatku na wszystko inaczej bede patrzec.

Jak bede sie uczyc - As Kielichow czyli namietnie i z pasja.

Wynik wspolpracy - Swiat i tutaj sie pojawil kolejny usmiech na mojej twarzy. :-D To jest najlepsza karta. Bede czula jednosc z ta talia i wogole cuda.

Spytalam tez co mnie mysli talia odpowiedziala... Glupiec. xDD Czyli ze musze sie jeszcze wiele nauczyc.
I... Zrobilam kilka rozkladow nigdy chyba nie bylam tak zafascynowana to jak pierwsza milosc. :-D I... Przy nich naprawde sie czuje jak swiezak wszystko odkrywam na nowo. <3<3
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
20-03-2014, 16:42
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Sea

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB