Ocena wątku:
  • 1 głosów - 1 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Magia Morza - zaklęcia.
Autor Wiadomość
Primaevalherbarium Offline
Serce natury

Liczba postów: 26
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 4 razy w 1 postach
Magia Morza - zaklęcia.
Te czary mogą być praktykowane przez każdego, przy założeniu, że osoba ta znajduje się w pobliżu oceanu, morza, a przynajmniej dużego jeziora albo rzeki.

Oczyszczenie
Jeżeli czujesz wściekłość, gniew, złość, zdenerwowanie albo dusisz w sobie łzy czy niepokój, przejdź się nad morze o świcie. Wejdź do wody i pozwól falom rozbijać się o Ciebie. Podczas kąpieli wypowiedz takie mniej więcej słowa:
 Oczyszczam się w miejscu,
 które jest początkiem życia.
 Fale obmywają ciało i duszę;
 cały brud spływa z nich do oczyszczającego morza;
 jestem odnowiony i świeży,
 świeży jak morze.
Potem wyjdź z wody na piasek i pozwól, aby wiatr Cię wysuszył. Jesteś oczyszczony.

Aby wpaść w trans
Usiądź na plaży ponad linią przypływu i zamknij oczy. Zrelaksuj się i posłuchaj, jak fale rozbijają się o brzeg, a Ty wchodzisz w głąb siebie.
Możesz też wpatrywać się w refleksy księżyca na falach oceanu; podążaj wzrokiem śladem świetlistych smug na wodzie aż po linię horyzontu, a potem z powrotem do siebie, powtarzając to tak długo, aż wpadniesz w trans.

Butla morskich czarownic
Weź duży słój albo butlę z dobrze dopasowaną pokrywką (najlepiej typu twist) i wyjdź nad morze bardzo wczesnym rankiem, najlepiej zaraz po przypływie.
Przejdź się po plaży, zbierając niewielkie kawałki drewna, muszle, kamienie; wszystkie naturalne przedmioty, które fale morskie wyrzuciły na piasek. Schowaj je do torby.
Usiądź na plaży i rozłóż znaleziska przed sobą. Włóż każde po kolei do słoja, mówiąc takie słowa:
 Amulecie z morza znaleziony przeze mnie,
 ochronna moc w tobie drzemie.
Kiedy już wszystkie znaleziska znajdą się w słoju, wsyp do niego garść świeżego piasku, a potem dolej morskiej wody.
Zakręć słój szczelnie i zabierz go do domu. Na swojej działce, jak najbliżej frontowego wejścia, wykop dziurę w ziemi na tyle dużą, aby pomieściła słój. Kiedy będziesz wkładać słój do dziury, powiedz:
 Fale na piasku, przypływy w ruchu;
 jesteś teraz morzem w bezruchu.
 Niech wszystko zło do morza spłynie,
 to moja wola, niech tak się stanie.
Przykryj słój z „morzem" ziemią i przywróć jej normalny wygląd. Jeżeli z jakichś powodów nie możesz zakopać butli, ukryj ją w donicy, przykryj piaskiem albo ziemią i umieść gdzieś na zewnątrz, w pobliżu domu.
Słój będzie działać jako urządzenie ochronne dla Twojego domu i tych, którzy w nim mieszkają.

Przyciąganie siły
Usiądź na plaży i zacznij medytować. Z wizualizuj swoją potrzebę. Poczuj nadchodzącą moc. Kiedy energia w Tobie sięgnie szczytu, przytrzymaj ją, dopóki fala nie rozbije się na piasku - wówczas uwolnij ją. Fale wielokrotnie zwiększą Twoją siłę.
Miłosne zaklęcie morza

W piątek, podczas przypływu, najlepiej w nocy, weź jabłko i kilka goździków (przyprawy) i idź z nimi na plażę. Przybywszy nad morze, powbijaj goździki w jabłko, trzy razy zaznaczając nimi runę miłości
Teraz weź jabłko do swojej ręki mocy i naładuj je swoim pragnieniem miłości, wymawiając takie słowa:
 Z jabłka uczucie, z goździków ogień,
 Moja potrzeba miłość się zowie.
Wrzuć jabłko do morza tak daleko, jak tylko potrafisz. Stanie się to, co ma się stać.

Zaklęcie z wiadrem
Napełnij metalowe wiadro morską wodą, a potem chluśnij nią z powrotem do morza. Powtórz to jeszcze dwa razy. Za każdym razem, kiedy będziesz wylewać wodę do morza, powiedz:
 Zwracam ci, co twoje,
 zwróć mi to, co moje.
To zaklęcie stosowane jest w celu sprowadzenia marynarzy i rybaków bezpiecznie z morza do domu.

Aby porozumieć się z kimś na morzu
Wypełnij duże, kryształowe naczynie wodą morską i ustaw je na piasku na plaży. Usiądź przed naczyniem, połóż dłonie na powierzchni wody i wyobraź sobie jego albo jej twarz. Podnieś ręce i w wyobraźni „napisz” swoją wiadomość na powierzchni wody.
Następnie wlej wodę z powrotem do morza. To zaklęcie poniesie Twoją wiadomość po morzu do odbiorcy.

Morskie zaklęcie
To zaklęcie może być używane do różnych celów.
Idź nad morze, kiedy woda zaczyna przybierać (zaraz po odpływie, ale przed pełnym przypływem). Na piasku, tuż nad linią przypływu, tam, gdzie fale rozbijają się o brzeg, narysuj palcem okrąg o średnicy mniej więcej 30 centymetrów.
Następnie we wnętrzu okręgu narysuj runę albo wyobrażenie symbolizujące Twoją potrzebę. Kiedy będziesz rysować, z wizualizuj błękitny, płynny płomień uderzający w piasek dokładnie w miejscu, w którym znajduje się Twój palec. Kiedy już rysunek jest ukończony, ujrzysz, jak siły wypełniają wyżłobienia w mokrym piasku i układają się fluorescencyjnym światłem w idealny wzór symbolizujący Twoją potrzebę.
Dokładnie wizualizuj.
Potem cofnij się i poczekaj, aż wzbierające fale zmyją rysunek, uwalniając energię, która spełni Twoją prośbę.
Pewnego razu, kiedy praktykowałem to zaklęcie na plaży w czasie niewielkiej burzy, stałem i czekałem, aż nadejdzie fala i zmyje mój rysunek, gdy nagle poczułem błyskawicę wystrzelającą z runy, uderzającą mnie w pierś. Było to doznanie czysto fizyczne. Energia wyszła w przestrzeń i moja prośba została spełniona.

Zaklęcie z muszlami
Zbierz odpowiednią liczbę muszli i zgromadź je na plaży. Nie muszą być one doskonałe, wypolerowane ani jakiegoś określonego gatunku, ale powinny być w miarę całe. Zgromadź je podczas odpowiedniego stanu morza (przypływu albo odpływu, w zależności od charakteru zaklęcia).
Stań na wybranym miejscu na plaży, trzymając muszle w ręce (albo w torebce), i przez chwilę przyglądaj się falom. Co siódma albo co dziewiąta fala powinna być większa od pozostałych. Podczas gdy większość ludzi uważa to za przesąd, moje własne obserwacje fal na zachodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych potwierdziły, że fale rzeczywiście pojawiają się w takich seriach.
Tuż po większej fali połóż muszle na świeżo opłukanym piasku i ułóż z nich symbol swojej potrzeby (może być mocno uproszczony). Jeżeli wolisz, możesz ułożyć z muszli nazwę potrzeby (literami).
Musisz się spieszyć, ponieważ należy zdążyć przed większą falą. Po ułożeniu muszli w symbol lub napis cofnij się i poczekaj na powrót większej fali. Jeżeli cofając się, fala zabierze ze sobą muszle, Twoje życzenie zostanie spełnione.

~Źródło ,,Moc ziemi
rytuały i zaklęcia magii naturalnej'' - Scott Cunningham
'Ten, kto się otrze o magię, zmienia się na zawsze.'
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-23-2015, 21:38 {2} przez Plague Doctor.)
03-20-2014, 21:48

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB