Ciało emocjonalne (ciało astralne, ciało uczuciowe) i sposoby oczyszczenia
Autor Wiadomość
Olimpia Niedostępny
...
********

Liczba postów: 4,768
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 86
Podziękowania: 328
Podziękowano 197 razy w 338 postach
Podziękowano 197 razy w 338 postach
Post: #1
Ciało emocjonalne (ciało astralne, ciało uczuciowe) i sposoby oczyszczenia
Ciało emocjonalne inaczej uczuciowe bądź astralne to nośnik naszych emocji pragnień i charakteru na tym ciele także osiadają się klątwy uroki i złe życzenia.

Ma rożne kolory w zależności od naszego stałego stanu emocjonalnego jeśli najczęściej jesteśmy zdenerwowani, czy smutni, czyli mamy negatywne emocje to nasze ciało emocjonalne wówczas wygląda jak dym papierosowy - szary dym z tym, że jeszcze może temu towarzyszyć szary śluz, zaś jeśli jesteśmy przez większość czasu radośni,  zadowoleni czyli mamy pozytywne uczucia to ciało emocjonalne jest piękne, jasne i czyste za to jak jesteśmy zmęczeni i niewyspani kolory naszego ciała są wypłowiałe.

Ciało emocjonalne przenika ciało fizyczne i wychodzi poza jego obręb tworząc owalny kształt. Otoczenie też wpływa na nasze ciało emocjonalne... Kiedyś mnie zaprowadzono to zaprzyjaźnionej osoby, która miała w idealnym stanie ciało emocjonalne... Moje wibracje szybko się podniosły za to od niego nie tylko poczułam ale też usłyszałam "zaniżasz mi wibry ale nie martw się potem się podniosą" błogo się przy nim czułam. xD Taka ulga... a polepszenie mojego ciała długo się utrzymywało bo... ciało emocjonalne długo przechowuje emocje nawet jak już ich nie ma w nas to są one zakodowane w ciele emocjonalnym - zwłaszcza te negatywne.

Skutkiem poważnego zanieczyszczenia ciała emocjonalnego są blokady na nim - a tworzy się je poprzez tłumienie emocji - dlatego też pozwalam się nam wykrzyczeć trochę w czasie aferki forumowej no i dlatego się mówi "nie tłum emocji pokrzycz to będzie Ci lepiej" no... Tłumiąc emocje ciało emocjonalne je gromadzi a potem uczucia mogą wybuchać i wszystkie skumulowane negatywne uczucia tworzą większa aferę a kumulowane wciąż napięcie złość i stres, w czasie tłumienia emocji nasze ciało emocjonalne się napina i sztywnieje przez co tworzą się blokady, które prędzej czy później doprowadza do chorób - głownie depresji czy nerwicy może też być anoreksja ale, że to ciało ma stały i nieustanny kontakt z ciałem fizycznym to blokady mogą doprowadzić do poważnych fizycznych chorób typu rak czy anemia. A że ciało emocjonalne wpływa na ciało fizyczne, w którym jest miedzy innymi organ przez, który myślimy i czakry... To wpływa i na nasze myślenie i na czakry... Otóż mówiłam, że najpierw pojawia się emocja a potem myśl powtórzę dla nowych: okazuje się, że wyczyszczono nam konto a jutro mamy zapłacić czynsz albo wygrywasz milion zł - najpierw zawsze jest emocja potem myśl w przypadku czakr to jest tak, że ciało emocjonalne promieniuje nam na czakry.

To jest to ciało, którym wychodzimy z ciała stad nazwa ciało astralne i tak oto jak się mówi "to tylko sen" "ten sen to odzwierciedlenie Twoich obaw/pragnień" nie jest do końca prawda... Przez ciało astralne śnimy a ono co noc wychodzi z ciała... Oczywiście nieświadome ciało wpędza się w takie akcje, którymi się martwimy ale to dalej są zmodyfikowane przez świadomość wspomnienia po podroży... Mówi się, że poza ciałem można zginąć... Ciało fizyczne a emocjonalne łączy cienka ale wytrwała srebrna nic bez ciała emocjonalnego giniesz tylko wtedy kiedy zostanie ona przerwana - ciało fizyczne nie może istnieć zywe bez emocjonalnego.

Przejdźmy teraz do tego jak je oczyszczać jednak pełne zadowolenie i brak nawrotów zanieczyszczenia da nam uporządkowanie Ciała Przyczynowego i Ciała Mentalnego. Oczyszczenie ciała emocjonalnego najczęściej to trwa trzy miesiące codziennej pracy ale opłaca się i może to się szybciej... lub dłużej. Zależy to od nas pamiętajcie aby nie zaśmiecać ciała emocjonalnego w tym czasie to szybciej pójdzie i pamiętajcie, że papierosy też zaśmiecają ciało emocjonalne. A oto niektóre z metod oczyszczenia warto się wspomagać kamieniami, które leczą to ciało a są to miedzy innymi: kwarc różowy, kwarc wiśniowy, agat, mszysty, kryształ górski a także wspomagać się np: kąpielą w morzu (sol morska), kąpielą w wannie z garścią soli morskiej, zapaleniem lawendy, cedru czy białej szałwii a także energia kolorów czy muzyka, która wprowadza nasze ciało w odrętwienie i/lub mrowienie. Można oczyszczać standardowo, czyli przez wizualizacje, można poprzez ćwiczenia fizyczne wszak oba ciała maja na siebie wpływ najważniejsze jednak są medytacje i praca nad czakra serca - jak czakra serca będzie zasyfiona to nic nam z oczyszczeń. Można też sposobem podany przez Nimfy Wodne.  

1. Należny iść tam gdzie występują Nimfy Wodne czyli nad czysta rzekę czy jezioro strumyk... No i wsłuchaj się w uczucia obserwując wodę poproście Nimfy o pomoc. Wsłuchujcie się w wodę potem się w niej zanurz wyobrażaj sobie jak woda zabiera wszystko to co negatywne oddychaj głęboko, lecieć to ma tak: wdech aż policzymy do 4 i wydech jak policzymy do 3, jak wydychasz wizualizuj jak to co negatywne uchodzi z Ciebie a przy wdechu jak nowe pozytywne siły w Ciebie wchodzą. Podziękuj koniecznie.

2. Drugi sposób też podany przez Nimfy Wodne to wyobrażenie sobie, że idziesz nad potężny wodospad poczuj jak z ogromna mocą spada na Ciebie i wszystko co negatywne woda z wodospadu porywa, wszystko i rozpuszcza teraz wyobraź sobie jak staje przed Tobą Nimfa Wodna pilnująca tego miejsca. Zapytaj na co powinieneś zwrócić uwagę i co jest teraz ważne. Nie zapomnij podziękować.
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
22-03-2014, 11:19
Znajdź Posty Reply
xao Offline
Pierwszy wśród równych

Liczba postów: 267
Dołączył: Oct 2012
Reputacja: 22
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Post: #2
RE: Ciało emocjonalne (ciało astralne, ciało uczuciowe) i sposoby oczyszczenia.
Oli, jedna uwaga: czakry nie są w ciele fizycznym, a gdzieś pomiędzy astralnym i fizycznym (nachodzą po części na oba ciała). Można uznać, że są one na czymś co Oth nazwał matrycą (według hermetyzmu), albo na ciele energetycznym. Zostało to ładnie opisane w temacie rozpadu ciała astralnego.
22-03-2014, 13:30
Znajdź Posty Reply
Olimpia Niedostępny
...
********

Liczba postów: 4,768
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 86
Podziękowania: 328
Podziękowano 197 razy w 338 postach
Post: #3
RE: Ciało emocjonalne (ciało astralne, ciało uczuciowe) i sposoby oczyszczenia.
No skoro astralne przenika fizyczne to logiczne. :-) Przynajmniej tak myslalam.
Dzieki za sprostowanie. :-)
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
22-03-2014, 15:56
Znajdź Posty Reply


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB