Ocena wątku:
  • 1 głosów - 2 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wampiry Emocjonalne
Autor Wiadomość
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 5,022
Reputacja: 86
Podziękowania: 904
Podziękowano 1251 razy w 612 postach
Wampiry Emocjonalne
Wampiry Emocjonalne ukradną Wam marzenia! Składają puste obietnice! Kradną Wam energię! Są wszędzie! Być może masz go spod swoim dachem! Może jeden z nich dzieli z Wami łóżko! Może to być Twoje dziecko! Twój pies! - tyle się naczytałam o Wampirach Emocjonalnych i na zmianę się śmiałam i miałam ochotę płakać. xD

Kim są Wampiry Emocjonalne? Często są mylone z Wampirami Energetycznymi. Przez to jest szerokie, błędne pojecie, że żywią się energią życiową. Nie. Wampiry Emocjonalne żywią się energią emocjonalną i to nie każdą. Wampir Emocjonalny może być pozytywny bądź negatywny. Pozytywny będzie czerpał energię np. z radości czy zakochania. W tym celu często wywołuje te emocje i w przypadku zakochania będzie miał potem poczucie winy... Ale póki energia go ładuje, a empatia (którą każdy Emocjonalny ma) będzie mówić, że druga osoba jest szczęśliwa.

Drugim rodzajem są Wampiry-emo. Negatywne wampiry, których świat przytłacza i wszystko widzą w czarnych kolorach. Są to masochiści kochający pławic się w bólu emocjonalnym, który "uszlachetnia i który jest jedyną rzeczywistością". Żywią się smutkiem, żalem, płaczem... I tak mamy dwa rodzaje wampirów, ALE mamy jeszcze podgrupy.

Wampiry Emocjonalne - bierne bądź Wampiry Emocjonalne - działające. Bierne nie wywołują emocji. Szukają takich, którymi się żywią i które osoba daje, czyli je rozsiewa. Zaś działający wpływa na emocje ludzi albo ich dołując, albo uszczęśliwiając. Mogą być nieświadomymi wampirami i nieświadomie wpływać na uczucia ludzi.

Wampirki mają też wspólne cechy fizyczne. Pozytywne roztaczają wokół siebie aurę piękna i zaufania - ciężko ich nie lubić, mają wielu adoratorów. Są uwielbiane i nieraz traktowane jak Bogowie. Negatywne na odwrót - budzą litość w ludziach i poczucie winy, wiecznie są smutni i ponurzy. Mogą uzależniać jak pozytywne.
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-18-2014, 11:18 {2} przez Etana.)
03-22-2014, 21:10
~Siegel
Niezarejestrowany

Podziękowania:
Podziękowano razy w postach
RE: Wampiry Emocjonalne
To chyba początek długiego tematu. Opiszecie też inne rodzaje wampirów?
03-22-2014, 22:04
Erica Offline
Wiecznie Zagubiona

Liczba postów: 32
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Czemu tak mało? :< Jest na pewno więcej rodzajów wampirów emocjonalnych. Ja chcę wiedzieć więcej~! TT___TT
[Obrazek: image1.png?uid=754261&m=0]

"Andedion uediíumi diíiuion risun
Artiu mapon aruerriíatin, mapon aruerriíatin
Lopites sní eððdic sos brixtía anderon..."
03-22-2014, 22:09
~Sorrio Mortiaris
Niezarejestrowany

Podziękowania:
Cytat:Oli, mało się rozpisałaś. Wink
O wampirach energetycznych, można wiele napisać.

To pisz Ty. Jak nie doceniasz kogoś pracy nie mogąc zrobić lepiej to się nie odzywaj. Po za tym to są wampiry emocjonalne a nie energetyczne.

Cytat:Czemu tak mało? :< Jest na pewno więcej rodzajów wampirów emocjonalnych. Ja chcę wiedzieć więcej~! TT___TT

To szukaj w google.

Olimpia wkłada wiele pracy i trudu w artykuły, jak będzie chciała rozbudować to rozbuduje, a wy żebyście w bardziej pożyteczne rzeczy włożyli choć połowę z tego śmiesznego zapału.
03-22-2014, 22:15
Olimpia Niedostępny
...

Spokojnie, rozbuduję. :-) Będą techniki, itp.
Ebriel, czytaj z uwagą. Nie pisałam o energetycznych. I tak, będą też inne rodzaje.
I nie ma więcej rodzajów. :-)
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-18-2014, 11:19 {2} przez Etana.)
03-22-2014, 22:44
~Sorrio Mortiaris
Niezarejestrowany

Podziękowania:
Inny rodzaj energii. Energetyczne żywią się też energią życiową tą która jest w krwi, emocjonalne to uczucia to nie to samo.
03-22-2014, 22:57
~Siegel
Niezarejestrowany

Podziękowania:
Energia z krwi to wampiryzm sang.
03-22-2014, 22:59
~Siegel
Niezarejestrowany

Podziękowania:
Spróbujcie (czyt. skosztujcie) , a nie ośmieszajcie się dziwnymi twierdzeniami i teoriami, dopiero potem napiszcie coś sensownego.
03-22-2014, 23:06
Olimpia Niedostępny
...

Mort ma rację. A energia jest wszystkim.
Dalszy ciąg będę jeszcze rozbudowywać. :-) Potem połączy się w jeden post.

Wampiry wysysają energię emocjonalną. Nie robią tym krzywdy, bo emocje się nie kończą. :-) Tym nie... ale te negatywne wampiry szkodzą, bo w końcu doprowadzają do rozpaczy bądź gniewu, czy czym tam się żywią. Tym samym negatywnie oddziaływają na ciało emocjonalne. W przypadku wampirów, które żywią się pozytywną energią, to destrukcyjne są tylko te, które żywią się zakochaniem... Jak już się uczucie ustabilizuje, czyli minie uczucie fascynacji i energia zakochana będzie dojrzała, to już ta energia się nie nadaje dla wampira i przestaje być ta druga osoba potrzebna. To jest jedyny niemiły skutek tego rodzaju wampira i jest najbezpieczniejszy nie licząc tych, które doprowadzają do myśli samobójczych. Wampirki Pozytywne to najlepsi poprawiacze humoru - im wampir ma bardziej rozwiniętą empatię, tym jest silniejszy. Co się dzieje, jak wampir nie ma dostępu do energii bądź stara się zmienić? Depresja (w przypadku negatywnych większa i najniebezpieczniejsza), omdlenia, osłabienie, wyciek krwi z nosa, bóle głowy, nerwica - może mieć kilka z tych objawów bądź wszystkie.
Normalność to wymysł.
-----------
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-18-2014, 11:21 {2} przez Etana.)
03-22-2014, 23:09
Evander Offline
Wikkid Wizzy

Liczba postów: 756
Reputacja: 63
Podziękowania: 133
Podziękowano 568 razy w 123 postach
Amorte,

Wysysając emocje być może nie robią krzywdy.
Krzywdę robią, tworząc przyczynę powstawania jakiejś emocji.

A poza tym Olimpio "jak juz sie uczucie.ustabilizuje czyli minie uczucie fascynacji i energia zakochana bedzie dojrzala to juz ta energia sie nie nadaje dla wampira".
To jest jedna wielka bzdura.

Skąd ty czerpiesz tę wiedzę o wampirach, ze Zmierzchu?
Wampiry emocjonalne to najgorszy typ ludzi, jakich można mieć w swoim otoczeniu.
Everything that has a (born) beginning has an end (in death).

"Zaprawdę, Moc jest krewną konieczności,
 i przychodzi, gdy człowiek jej pragnie" - Pitagoras
03-23-2014, 00:48

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB