Ocena wątku:
  • 1 głosów - 5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zaklęcie ochronne
Autor Wiadomość
Primaevalherbarium Offline
Serce natury

Liczba postów: 26
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 5 razy w 2 postach
Zaklęcie ochronne
Na smocze światło, w tę jasną noc
Wzywam, byś dał mi ochrony moc.
Trzy razy trzy wzywam cię
Byś chronił wszystko, co otacza mnie.
Kosmos usłyszy moje wołanie,
To moja wola, niech się tak stanie.

~Źródło ,,Księga czarów i zaklęć'' - Alan Abyss
'Ten, kto się otrze o magię, zmienia się na zawsze.'
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-03-2014, 19:57 {2} przez Primaevalherbarium.)
23-03-2014, 19:52
Znajdź Posty Reply
Primaevalherbarium Offline
Serce natury

Liczba postów: 26
Reputacja: 0
Podziękowano 5 razy w 2 postach
RE: Zaklęcie ochronne
(23-03-2014, 20:00)Blackdash napisał(a): Ale przed czym ma to chronic? Latajacymi kremowkami, manipulacja, negatywna energia, pozytywna energia? A moze przed wrednymi sasiadami?
Sama formulka nie daje zbyt duzo bo nie wiem co z nia robic, znaczy ja to sie domysle nawet jak nie bede wiedzial ale nie kazdy sie domyslec moze.
Wybacz, ma chronić przed złą energią.
'Ten, kto się otrze o magię, zmienia się na zawsze.'
23-03-2014, 20:05
Znajdź Posty Reply
Adejavantie Offline
Shi

Liczba postów: 90
Reputacja: 4
Podziękowano 2 razy w 1 postach
Jak dla mnie te słowa nie mają mocy. Proponuję je zmodyfikować, coś mi tu nie pasuje. Szczerze mówiąc prośba o Błogosławieństwo lepiej działa. Oczko

"Jeżeli nie przyznasz się do swojej słabości
nigdy nie będziesz prawdziwie Silny."
"Widzę Piękno tam, gdzie inni odwracają wzrok."
"Ślepym jest ten, który nie chce Widzieć."
24-03-2014, 16:27
Znajdź Posty Reply
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 5,093
Reputacja: 85
Podziękowania: 869
Podziękowano 1375 razy w 681 postach
Emrys sie wypowiedzial!!!! SWIETO!!! Witchcrafcie otwieramy wino!

Modzi polaczcie ten temat z tamtym. xDDD Doce.jak Ty to... ostroznie spokojnie kiedys nauczyc.sie.musisz. :-D
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
24-03-2014, 16:34
Znajdź Posty Reply
~Sorrio Mortiaris
Niezarejestrowany

Podziękowania:
Podziękowano razy w postach
Cytat:Jak dla mnie te słowa nie mają mocy.

Mają kiedy popiera je wola, i są bardzo silną niszcząco-budującą siłą w świecie fizycznym, aż dziwne, że tego nie zauważyłaś przez całe życie.

Cytat:Proponuję je zmodyfikować, coś mi tu nie pasuje. Szczerze mówiąc prośba o Błogosławieństwo lepiej działa.

Prosić kogo? byty? Lepiej wykorzystać swój własny nieskończony potencjał. Zamiast błagać jakieś istoty.

Samo zaklęcie uważam za ciekawe, dzięki właśnie prostocie jak już ktoś wspominał, bez zbędnych modyfikacji zależnie od sytuacji, można kierować wole.
24-03-2014, 23:06
Reply
~Ismena
Niezarejestrowany

Podziękowania:
Podziękowano razy w postach
Wiesz co Mortiaris Uśmiech Ty mnie coraz bardziej zaskakujesz, musze Ci powiedziec, ze masz w sobie magiczny potencjal i co najwazniejsze, potrafisz myslec samodzielnie a nie poddajesz sie zdaniu wiekszosci.Tak sobie usiadlam i czytam wypowiedzi w tym watku i nagle "bec"! Mortiaris jako jedyny zauwazyl to, co chcialam powiedziec. Oczywiscie, ze masz racje. Slowa te maja moc. Kazde zaklecie poparte sila wlasnej energii (intencji) i woli ma moc, nawet proste. Podstawa jest pierwszy wers zaklecia -"na SMOCZA moc..." i jest zawarte odniesienie osobowe- "wzywam bys dal MI ochrony moc" oraz "bys chronil wszystko co MNIE otacza". Wezwanie tyczy sie Kosmosu, potwierdzone -"to moja wola, niech sie tak stanie." Zaklecie jest jak najbardziej poprawne slownie, zawiera wszystkie elementy. Nawet powiem, ze jest dosc silne. Jedyne, co ja dodalabym to zapalenie bialej swiecy. Gratuluje Mortiaris. <masz punkta, tylko sie nie zepsuj> Oczko Harumi Uśmiech masz dobre, glebokie sensem motto w sygnaturze.
25-03-2014, 21:16
Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB