Różdżka z kości
Autor Wiadomość
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 4,766
Reputacja: 86
Podziękowania: 328
Podziękowano 189 razy w 330 postach
Różdżka z kości
Temat wstawiony po raz drugi, po przypadkowymusunięciu. 

Różdżka z kości jest najprawdopodobniej różdżką, która ma najwięcej pokładów energetycznych, czyli jest najpotężniejsza, ale też najniebezpieczniejszą, jeśli mowa o kości ludzkiej. Używali takich kiedyś Nekromanci i Magowie Krwi - obecnie zostały zapomniane plusy i minusy posiadania takiej różdżki.

No więc... Po pierwsze różdżkama przewodzić energię, kość nie robi tego najlepiej - ten organ już nie żyje, tak więc trzeba go będzie naładować. Zgodnie z tradycją i z charakterem materiału, należy zapieczętować w różdżce zmarłą duszę bądź demona - jeśli wybieramy duszę to najlepiej byłego właściciela duszy, bo szybciej i łatwiej dostosuje się energetycznie. Jeśli za to kość naładujecie wbrew tradycji, czymś innym np. miłością czy żywiołem, ta różdżka "ożyje”, czyli że staje się aktywna, a co za tym idzie zmarły właściciel, jeśli jeszcze nie odszedł, może poczuć, że coś się dzieje z jego ciałem - jest wiele dusz, które niepogodzone ze śmiercią zostają na ziemi i odnawiają link z ciałem bądź zwyczajnie duchy, które urazisz robiąc różdżkę z kości i wówczas mogą atakować, mogą się naprzykrzać, a różdżka z ich kości nie pomoże Ci ze względu na pamięć energetyczną, jaką owa różdżka nosi (następuje zachwianie, dwie żyjące bliźniacze energie nie skierują się wobec siebie) i trzeba ducha samodzielnie wywalić, a najlepiej odprowadzić - miejcie serce...

Nowiec skoro to już omówione to teraz przejdźmy do tego, jak różdżkę wzmocnić. Można wyryć na niej symbole. Ale największym dodatkiem, który też spoi nas z różdżką jest... Tak. Krew. Dodając krew do przedmiotów jest dość bezpiecznie, bo zawsze można przedmiot zniszczyć np. Tarota spalić, pergamin z symbolami zatopić itp. itd. Ale kość? Kość wchłonie każdą kropelkę Twojej krwi i jak ja zniszczysz? Zawsze pozostaną okruchy jak coś... Nie obrócisz kości w nicość, a przez to, nie zniszczysz więzi, co może każdy człowiek, który dostanie w łapska tą kość - wykorzystać.

I nietylko...
Energia w różdżce. Jeśli tam jest byt, to im więcej krwi mu będzieciepodawali, tym będzie silniejszy i być może łakomy tzn. "głodny". Krew dla bytów to afrodyzjak. I jak się wam uwolnią (oznaką tego jest pęknięta/złamana kość) to byt będzie chciał więcej krwi... A zacznie od Ciebie. Ze zwierzęcą kością sprawy inaczej się mają. Nie ma zagrożenia, że nieżyjące zwierzę się wkurzy. Reszta ta sama. Decydując się na różdżkę z kości, pamiętajcie, aby była w idealnym stanie - żadnych pęknięć itp.

Taka różdżka jest świetna zwłaszcza w dwóch dziedzinach... W ochronie i do spirytyzmu.
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
23-03-2014, 21:44
Znajdź Posty Reply
Adejavantie Offline
Shi

Liczba postów: 90
Reputacja: 4
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
RE: Różdżka z kości
Oo.. Bardzo się cieszę, że jest to w dziale dla Wtajemniczonych. Aż się boję pomyśleć co by działo się z młodymi Inicjatami, gdyby zaczęli tworzyć takie cuda. Ale wracając do tematu...

Oczywiście najlepiej jest stworzyć różdżkę z kości ludzkiej ofiary. Uprzednio zniewolonej,bądź buntowniczej, ale całkowicie poddaną Twojej woli. Zniewolić Duszę człowieka, zdominować ją i zawładnąć, hm. Wyższa szkoła, ale jest to możliwe. Potężny i naprawdę Krwisty Mag to będzie potrafił. Śmierć ofiary będzie najlepsza poprzez spalenie (ale nie całkowite) na rytualnym stosie. (Ach, te średniowieczne czasy). Oczywiście dobrze by było spuścić najpierw z niej trochę krwi. Różdżka będzie mogła się nią karmić. Wtedy, po dodaniu odpowiednich symboli i pieczęci będzie mogła wyrządzić prawdziwe zło.
Podrzucić szczegóły rytuału?

"Jeżeli nie przyznasz się do swojej słabości
nigdy nie będziesz prawdziwie Silny."
"Widzę Piękno tam, gdzie inni odwracają wzrok."
"Ślepym jest ten, który nie chce Widzieć."
24-03-2014, 16:26
Znajdź Posty Reply
Olimpia Niedostępny
...

Jak chcesz to dajesz. ^^ Tutaj możesz wrzucać wszystko. ^^
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
24-03-2014, 16:29
Znajdź Posty Reply
Sorrio Lenen Offline
Lightbringer

Liczba postów: 164
I Wy mi mówicie, że serio macie zamiar kogoś zniewolić, spalić na stosie, spuścić z niego krew i zdominować jego duszę w XXI wieku? Pojebało Was do reszty?
Niektórych na tym forum chętnie odesłałabym do psychiatryka.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-03-2014, 19:43 {2} przez Sorrio Lenen.)
24-03-2014, 19:41
Znajdź Posty Reply
Olimpia Niedostępny
...

Tego nikt nie powiedział, Sorrio. ^^`
Normalność to wymysł.
-----------
24-03-2014, 19:49
Znajdź Posty Reply
wena Offline
Leniwa Szumowina

Liczba postów: 346
Reputacja: 13
Podziękowania: 5
Podziękowano 8 razy w 10 postach
Podziękowano 8 razy w 10 postach
Jak to nie. XD Hahaha a właśnie, że zamierzamy. Szczerbol
Trafiłaś na złe forum Sorrio Lenen... (Żartuję. Język )

Adejavantie, podrzuć szczegóły. Uśmiech
"Pamiętaj: w co umysł może uwierzyć, to umysł może osiągnąć...." = Napoleon Hill

----------------------------

[Obrazek: tumblr_omilcy7mzi1ue04pxo1_250.gif]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-03-2014, 20:43 {2} przez Diego.)
24-03-2014, 20:36
Znajdź Posty Reply
Adejavantie Offline
Shi

O nie, nie. To, że posiadam wiedzę na ten temat nie oznacza, że zamierzam kogoś zniewolić i rytualnie spalić :D Zajmuję się zupełnie czymś innym (no jakby to nie było wyczuwalne) ^^
A szczegóły podrzucę, owszem. Odświeżę sobie starą Wiedzę, ale jutro, bądź dzisiaj w nocy.

24-03-2014, 20:48
Znajdź Posty Reply
Sorrio Lenen Offline
Lightbringer

Hmph. Przez tego typu tematy ludzie traktują magię jako stek bzdur bądź dzieło szatana, a magów jako wariatów. Wiem, że czasem ciężko powstrzymać swoje psychopatyczne fantazje, ale jednak nie wszyscy chcą o nich czytać. : p

Ale tak na serio, to czasem jednak warto się zastanowić, co się umieszcza na forum. Jeszcze klątwy mogę przełknąć - z trudem, ale mogę - lecz spalanie i torturowanie ludzi to już przesada. Nie dość, że to nieetyczne, to jeszcze średnio realistyczne w naszych czasach. No bo który mag specjalnie kogoś zniewoli i zabije, żeby zrobić sobie różdżkę z Harrego Pottera?
... To pytanie retoryczne. Nie chcę znać odpowiedzi.

Wolałabym, gdyby na forum pojawiały się metody sprawdzone przez tych, którzy je umieszczają. I takie, które nie naruszają praw człowieka...
25-03-2014, 22:08
Znajdź Posty Reply
Adejavantie Offline
Shi

Z tym, że jest pewna różnica pomiędzy fantazjami a zwykłą Wiedzą. To jest, było i będzie praktykowane przez niektórych. Nie pochwalam tego, wręcz przeciwnie, ale jeżeli już o tym mówimy to jak w normalnej dyskusji ja również dorzuciłam swoje trzy grosze. Wiedzę, której jestem pewna. Sądzę, że ten dział jest odpowiednio selekcjonowany. A jeżeli nawet komuś by odbiło, to i tak szczerze wątpię, że osiągnie swój cel.

25-03-2014, 22:26
Znajdź Posty Reply
Sorrio Lenen Offline
Lightbringer

Przez kogo niby?
Jeśli mag potrzebuje kościanej różdżki żeby uprawiać magię, to moim zdaniem nie jest magiem.

Cytat:A jeżeli nawet komuś by odbiło, to i tak szczerze wątpię, że osiągnie swój cel.

Dla mnie to wyglądało jak temat opisujący skuteczną, sprawdzoną metodę zrobienia różdżki z człowieka. W dodatku Wasz entuzjazm sugerował, że zabijanie ludzi w celu robienia z nich przedmiotów jest całkiem normalne i jest najnowszą modą pośród magów. Jeśli to tylko ciekawostka, to proszę, zaznaczcie to, inaczej znowu będę przez kilka godzin łazić z wielkim "WTF" na twarzy. Tak było w tym przypadku.
25-03-2014, 22:32
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB