Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakie macie zwierzę mocy
Autor Wiadomość
Raven Offline
Zaawansowany forumowicz

Liczba postów: 230
Reputacja: 8
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
RE: Jakie macie zwierzę mocy
Razakel, wybacz mi wybacz. Nie dostrzegłam twojego posta.
Sarna nie przepada specjalnie za ludźmi i trzeba się postarać, by zdobyć jej zaufanie. Jednak są bardzo mądre i pomocne, jeśli na to zasłużymy.
Mój dobry znajomy pracuje z sarną. Nauczyła go delikatności i cierpliwości. Można dzięki niej lepiej dostrzegać otaczający nas świat. Jednak bywa trudną nauczycielką, bo jest płochliwa.
Sarny są mimo swojej delikatności bardzo silne i nie wolno ich lekceważyć.
Kiedy tonie twoje dziecko, to musisz skakać do wody i je ratować, a nie inwokować rusałki
04-04-2014, 01:02
Znajdź Posty Reply
Atria Offline
Luperkal

Liczba postów: 234
Reputacja: 7
Wąż, cudowni. Początkowo myślałam, że to niedźwiedź, ale gdy pokazało się po raz enty, już nie z samym łbem, ale całe zrozumiałam, że to wąż.Nie jestem w stanie dokładnie określić gatunku owego węża, gdyż ukazywał się w postaci najróżniejszych węży. Najczęściej przypomina jednak pierzastego węża Azteków, czasem wręcz smoka.

Symbolikę wąż ma bardzo bogatą, wiąże się go z wodą (pasuje), jest symbolem lekarzy (jeśli niczego nie schrzanię - będzie pasować).
Cytat:pierwotne siły kosmicz­ne, boskie oddziaływanie, wieczność,nieśmiertelność, samorództwo, boska emanacja, materia, energia, siła, promienie Słońca, Ziemia, woda, fala, głębiny, wiatr, susza, błyskawica, odrodzenie, zniszczenie, pień mózgu i rdzeń kręgowy, dusza ludzka, podświadomość, długowieczność, moc uzdrowicielska, sekre­ty życia, odmłodzenie, zmysłowość, seks, zazdrość, zła wola, proroctwo, wróż­ba, czary, świat podziemny, zmarli, strażnik, trucizna, wtajemniczenie, potęga
Sporo tego, a z odnalezionych w odmętach internetu materiałów to lewie wierzchołek góry lodowej.

W literaturze wąż występuje jako alegoria sprytu, podstępu.

Współprace dopiero zaczynamy, nie interesowały mnie wcześniej zwierzęta moc, ale może z tego wyniknąć coś ciekawego.
- Kiedy stoisz na krawędzi wszystkiego, co znasz i rozumiesz, i masz zrobić krok w ciemność tego, co nieznane, wiara pozwala ci mieć pewność, że stanie się jedna z dwóch rzeczy.
- Jakich, panie? - zapytał Aksymand.
- Albo staniesz na stałym lądzie, albo nauczysz się latać - zaśmiał się Horus i skoczył.
Graham McNeill Fałszywi Bogowie
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-04-2014, 11:01 {2} przez Atria.)
16-04-2014, 10:54
Znajdź Posty Reply
pati_czek Offline
Starszy użytkownik

Liczba postów: 68
Reputacja: 3
A ja podczas medytacji, czy snów często widzę konia. Poza tym często sam się u mnie zjawia Oczko - a to ktoś mi przyśle pocztówkę z pozdrowieniami, na której jest koń, czy ostatnio w prezencie dostałam bluzeczkę, na której jest koń itd. Stawiam więc, że moim zwierzątkiem jest koń. Uśmiech
Czy wie, ktoś może, jakie ma cechy??
"Nasze wątpliwości są zdrajcami i sprawiają, że z powodu lęku przed próbowaniem tracimy naszą wygraną." (Szekspir)
27-06-2014, 15:48
Znajdź Posty Reply
~DarkKnight
Gość

Podziękowania:
Podziękowano razy w postach
Podziękowano razy w postach
Z tego co wiem to koń symbolizuje optymizm, towarzyskość, ruch, śmiałość, szybkość, rozsądek, szczodrość, wdzięczność, szczęście, wiatr itp
27-06-2014, 17:04
Reply
pati_czek Offline
Starszy użytkownik

Liczba postów: 68
Reputacja: 3
Dziękuję. Uśmiech
"Nasze wątpliwości są zdrajcami i sprawiają, że z powodu lęku przed próbowaniem tracimy naszą wygraną." (Szekspir)
27-06-2014, 17:28
Znajdź Posty Reply
greg1982fr Offline
Starszy użytkownik

Liczba postów: 52
Reputacja: 1
Nie mylcie totemu ze zwierzeciem mocy. To dwie rozne sprawy.
Totemu nie znam.
A ze zwierzat to sporo tego bylo. Pies, wilk, myszołów, ostatnio waz
tak, celowo zaczynam zdania z malej litery
tak, celowo nie uzywam polskich fontow
a czasami o przecinkach rowniez zapomne
27-06-2014, 18:12
Znajdź Posty Reply
Nightmare Offline
Poszukująca Prawdy

Liczba postów: 260
Reputacja: 4
Podziękowania: 7
Podziękowano 10 razy w 5 postach
Podziękowano 10 razy w 5 postach
Chciałam się zapytać, czy jeśli ciągle w mojej głowie chodzi myśl o jednym zwierzeciu to, czy to one może być moim zwierzęciem mocy? Właściwie to nawet tego zwierzaka nie lubię, jeśli chodzi o rasę. Kiedyś myślałam o psach, wilkach, czy dużych kotach. Bardzo je lubiłam. A obecny zwierzak jest dla mnie taki zwyczajny. Na początku nie wiedziałam jak się on nazywa. Poważnie... O matko Jednakże pewnego razu z nim gadałam tak w wyobraźni, jadąc autobusem. On coś powiedział, wymienił swoją rasę. Sprawdziłam w necie i faktycznie to był on. :myśli:
Wspaniały Smoczy Duchu we mnie
Potężne Smoki oddaje wam cześć!
20-02-2016, 21:48
Znajdź Posty Reply
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 4,776
Reputacja: 86
Podziękowania: 329
Podziękowano 200 razy w 339 postach
Podziękowano 200 razy w 339 postach
Tak, najprawdopodobniej to jest Twoje zwierzę mocy.

Mnie ostatnio prześladują trupy gołębi, gdziekolwiek nie pójdę widzę martwego gołębia. To bardzo chujowy znak, w każdym razie tak na przyszłość, jeśli prześladuje was coś takiego to nie bierzcie tego za Zwierze Mocy czy totem.
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
22-02-2016, 01:24
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB