Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najbardziej spotykane sztuczki demonów (BHP)
Autor Wiadomość
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 5,093
Reputacja: 85
Podziękowania: 869
Podziękowano 1375 razy w 681 postach
Najbardziej spotykane sztuczki demonów (BHP)
Na wstępie powiem, że skupiam się w tym poście tylko i wyłącznie na złym aspekcie demonów, pamiętajmy że demony są z natury neutralne i nie należy ich szufladkować, są i dobre demony!!!

Sztuczki, iluzje, czego by tu nie zrobili...
Po pierwsze nie wolno się ich bać, Twój strach potęguje ich moc, im bardziej się boisz tym bardziej są potężni więc postaraj się chociaż nie pokazywać lęku. Widzisz masz wolną wolę i NIKT ani NIC nie może Ci jej odebrać, a strach silną wolę osłabia więc najważniejsze: nie bać się.
Wyszydzanie ich drażni, najlepiej śmiać się z całego serca, szczerze ale nie z nich, wtedy słabną.
Po trzecie nie ufać, kiedy coś obiecują - kłamią. Jak coś Ci pokazują - to iluzja.
Był przypadek że mój kumpel robił bardzo niebezpieczny rytuał, oczywiście w kręgu a tu się pojawiła jego ''matka'' cała zapłakana i błagała żeby ją wpuścił i prawie wpuścił gdyby nie reakcja psa i było już wiadomo o co biega...
Więc nigdy, nie przenigdy nie ufać, nie bać się i nie pokazywać zbytnio uczuć, nie złamać się.
Opętać Cię w żaden sposób nie mogą jeśli nie złamią Twojej silnej woli.
Z tego co zauważyłam to najczęściej najpierw próbują zastraszyć, koszmarami, wizjami... A! Wizje!
Otóż, pamiętajcie że nawet jeśli dostaniecie jakąś wizję to ona nie musi być prawdziwa bo podesłana przez jakiś byt w celu manipulacji was żebyście np. coś zrobili.

Dobrze też mieć w domu zwierzęta, zwłaszcza koty bo one najlepiej wyczuwają zło i od razu wam o tym powiedzą, tylko musicie je zrozumieć, nie wrzeszczeć: Ej! Ty! Odbiło Cię?! Nie drap mnie!
Tylko zrozumieć że coś musi być nie tak, mnie wiele razy koty ostrzegły, z psami jest gorzej bo one się na ogół kulą ze strachu co osłabia nas - kochających właścicieli.
A to szybko wykorzystają demony, bo jak można złamać silnego człowieka? Który się praktycznie niczego nie boi? A no właśnie, zaatakować serce czyli tych których kochasz, zwierzaki, rodzinę, chłopaka, dzieci itp. Również wzbudzanie w was poczucia winy jest ich stałą sztuczką.
Jeszcze gorzej jak właśnie umarł ktoś kogo bardzo kochaliśmy a demon nam oferuje że przywróci mu życie, miałam taki przypadek, ale nie straciłam zdrowego rozsądku, odrzuciłam ofertę i to była bardzo dobra decyzja.

Więc... Nie taki diabeł straszny jak go malują, ich potęgą jest wasz strach. W razie problemów zawsze można powiedzieć formułkę:
''W imię Adonai, Elochim, Ariela i Jehowy nakazuje Ci odejść'', to podstawowa formułka egozrcyzmująca więc polecam znać na pamięć jeszcze jedną mocniejszą.

Jeszcze można zapalić białą świecę dla ochrony, można też stać w kręgu i choć by się waliło i burzyło to z niego nie wychodzić, warto też nosić pentagram to symbol ochrony - wiele razy neutralizował ataki i oddalał złe byty, no i nie można zapomnieć o jakże cudnych właściwościwościach soli, krąg z niej nie puści żadnego negatywnego byta wyższej rangi.
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
25-09-2012, 16:28
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Arcane , aim72 , atik , LunarDragon , Nilvan
Tokagemaru Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 76
Reputacja: 5
Podziękowania: 0
Podziękowano 7 razy w 5 postach
RE: Najbardziej spotykane sztuczki demonów (BHP)
Bardzo dobrze opisane...
Lecz ja mogę się przyczepić do trzech nieścisłości.
"im bardziej się boisz tym bardziej są potężni". Nie prawda, tym bardziej MY się boimy tym bardziej MY jesteśmy słabsi i wydaje się, że demon jest silniejszy.

"najlepiej śmiać się z całego serca, szczerze ale nie z nich, wtedy słabną". To nie zawsze działa, byty silniejsze czy bardziej rozwinięte nie da się pokonać śmiechem, do tego śmiech nie działa przy pasożytach, a nawet wspomaga np. chochliki.

"z psami jest gorzej bo one się na ogół kulą ze strachu". Oli, wiem, że jesteś wielką fanką kotów, ale z psami jest inaczej niż napisałaś. Psy rzadko się kulą ze strachu, najczęściej do agresywnych bytów atakują agresją. Do neutralnych starają się zapoznać (psy bardzo dobrze wyczuwają energię, lepiej niż koty), zaś do przyjaznych odpowiadają ekscytacją, czyli "chęcią zabawy".
28-09-2012, 12:34
Znajdź Posty Reply
konidziu Offline
Wredny skórwiel

Liczba postów: 343
Podziękowano -18 razy w -21 postach
No te słabsze demony czerpią siłę ze strachu u ludzi, więc to jest podwójny efekt.
28-09-2012, 18:43
Znajdź Posty Reply
Tokagemaru Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 76
Reputacja: 5
Podziękowano 7 razy w 5 postach
Nie koniecznie... Słabsze demony, jak i te silne, dzielą się na różne rodzaje i nie wszystkie czerpią siłę ze strachu np. Sukkub będąc pasożytem/demonem czerpie swoją siłę głównie z energii seksualnej.
28-09-2012, 18:53
Znajdź Posty Reply
konidziu Offline
Wredny skórwiel

Liczba postów: 343
Podziękowano -18 razy w -21 postach
No ale piszę właśnie, że przeważnie te słabe czerpią siłę ze strachu, bo u ludzi bardzo łatwo wywołać strach, a taki słabizna co ma niby zrobić. No ale, jak napisałeś, są różne metody pozyskiwania siły u demonów.
28-09-2012, 18:59
Znajdź Posty Reply
VerumPL Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 152
Reputacja: 4
Podziękowania: 4
Podziękowano 9 razy w 4 postach
Najważniejsze to się opanować. Ja codziennie oczyszczam się wiatrem północnym, i mam kryształ górski zamoczony w mojej krwi, więc dbajmy o swoje bezpieczeństwo po prostu.
29-09-2012, 20:59
Znajdź Posty Reply
~Amber
Niezarejestrowany

Podziękowania:
Podziękowano razy w postach
Mało kiedy zabieram głos w takich sprawach, ale starając się zrozumieć ludzką "fascynację" demonami, dodam coś od siebie odnosząc się do wypowiedzi Olimpii. Otóż moim zdaniem - demony są różne, ale łączy je jedno - chęć zdominowania i posługiwania się ofiarą, żeby tego dokonać posłużą się każdym możliwym chwytem i wykorzystają nie tyle "strach", ile "ludzkie słabości". A tak się składa, że strach nie jest największą ludzką słabością tylko naturalna reakcja na nieznane. Demony to istoty niezwykle inteligentne i przebiegłe! Nigdy nie pomagają za darmo, zawsze jest jakaś "cena" i nie należy się z nimi bawić. Są tak cwane, że nie zmyli ich żaden śmiech i można sobie od razu podarować ukrywanie strachu i udawanie chojraka, bo to one wyśmieją kogoś. Nie ma żadnej reguły co do ofiar opętania - może to być dziecko, zakonnica, ksiądz (co nieraz miało miejsce w przypadku ludzi uznawanych później za świętych) lub każdy inny człowiek. Dokładnie to nikt nie wie co jest powodem wyboru danej osoby, bo każdy przypadek jest inny i okoliczności są inne. Jakie słabości ludzkie wykorzystują demony? Znają doskonale ludzką psychikę i wyczuwają wszystkie wewnętrzne lęki serca i umysłu (właśnie psychika daje im pole do popisu). U jednego wykorzystają wewnętrzny konflikt wiary w Boga, skłonności do buntu z jakichś powodów osobistych i wątpliwości, u drugiego może to być skłonność do nałogów, a u trzeciego wybujałą seksualność, albo konflikt z rodziną. Demon wykorzysta każdą ludzką "słabość psychiczną" żeby popchnąć kogoś np. do samobójstwa, lub zabójstwa, albo do depresji... Będzie kogoś nękał sprowadzając do poziomu - utraty wiary w siebie, poczucia beznadziejności, bezsensu życia... itd. Demon pogrywa na ludzkich emocjach dość często i na chwiejnej wierze w Boga. Wszystko tkwi w ludzkiej psychice i tu jest "klucz". Poza tym niektóre osoby ułatwiają demonom wnikniecie do psychiki poprzez "świadome zapraszanie" ich do swojego życia poprzez - poddanie się poglądowi, że "demony są dobre" (absurd) oraz przez dziwne praktyki. Uśpienie czyjejś czujności i wmówienie, że ten "grunt jest bezpieczny" to jest "furtka" dla swobodnego działania. Zbytnia pewność siebie w sensie cwaniactwa i butności, agresywności, chęci poklasku i wybujałe ego jest niczym pożywka dla demona. Kiedyś spotkałam się z takim stwierdzeniem, że - "żeby coś zaistniało to trzeba to zaprosić do swojego życia". Hm... coś w tym jest. Ja wolę zapraszać Anioły i wierzyć w moc Boga. Niemniej jednak mam świadomość, że skoro istnieje Bóg to istnieje też Szatan. Lecz uznaję wyższość Boga, wiedząc, że wiara jest najlepszą tarczą. Jeśli chodzi o zwierzęta to powiem, że faktycznie psy wyczuwają różne byty i zauważyłam, że reagują różnie w zależności od rodzaju bytu - czasem się jeżą i warczą agresywnie, a czasem... podkulają ogon jakby się bały. Koty zaś bardzo lubią energię kart (jeśli ktoś wróży) i potrafią się np. kłaść na karty, ponieważ kot "kumuluje energie", natomiast pies ja przerabia i oddaje pozytywnie. Zwierzaki są super i mają silną intuicję, ale dobrze jest też słuchać własnej intuicji i nie pozwolić osłabić swojej Wolnej Woli i jasności postrzegania Dobra i Zła. Pozdrawiam. Uśmiech
30-09-2012, 10:31
Reply
~Amber
Niezarejestrowany

Podziękowania:
Podziękowano razy w postach
Nikodem Uśmiech)) dokładnie tak ! A po "pożyczkę" już lepiej do Banku... i to zawsze podpisywać po dokładnym przeczytaniu umowy i sprawdzeniu stopy %. Zawsze czytajcie to, co najmniejszym drukiem pisane na końcu umowy, co by się nie obudzić po fakcie.

Ps. Wyszło jak w reklamie hihi Oczko ale życie jest twarde. Nie znoszę "cyrografow". Pozdrawiam. Uśmiech
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-10-2012, 16:30 {2} przez Olimpia.)
02-10-2012, 10:14
Reply
LunarDragon Offline
Użytkownik

Liczba postów: 23
Reputacja: 0
Podziękowania: 5
Podziękowano 1 razy w 1 postach
A jeśli ktoś otworzyłby się na demona po prostu, bo chce zmian? Jeśli nie obchodzi go czy jest dobry czy zły? Taka osoba może zostać "usunięta" całkowicie z ciała, zastąpiona demonem?
[Obrazek: 1764414_bialy-wilk--sygnatura.jpg]
Sygna tymczasowa, aż nie namaluję swojej :F
10-04-2013, 19:48
Znajdź Posty Reply
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 5,093
Reputacja: 85
Podziękowania: 869
Podziękowano 1375 razy w 681 postach
Tak.
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
10-04-2013, 19:54
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB