Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak to jest w Astralu ?
Autor Wiadomość
~MojzesHop
Niezarejestrowany

Podziękowania:
Podziękowano razy w postach
Jak to jest w Astralu ?
Jak to jest w astralu bo już od paru lat chcę się tam znaleźć ale jakoś mi nie idzie. :/ Więc moje pytania są następujące:

1) Czy możesz w astralu stworzyć swój własny świat w którym będziesz mógł być tylko ty albo to co tam wpuścisz?
 2) Czy techniki magiczne tam działają?? Tzn. Czy jak stworzysz psi bala czy coś w tym stylu to będą widoczne?
 3) Czy można walczyć z kimś z realu w astralu?? Używając technik magicznych?? 

To chyba wszystko, jak będę chciał zadać jakieś pytanie to napiszcie wy też możecie zadawać. Uśmiech
03-26-2014, 20:06
Raven
Wtajemniczony

Liczba postów: 231
Reputacja: 8
Podziękowania: 0
Podziękowano 11 razy w 7 postach
RE: Jak to jest w Astralu ?
1) Jak Ci się marzy taki świat to poćwicz LD.
2) Nawet nie wiem co napisać...
3) Chcesz walk to najpierw zniszcz swoje słabości. To będzie najtrudniejsze.

Poza tym, w astralu zawsze, to co krzyczy głośno jest słabe, a to co silne nie rzuca się w oczy.
Przynajmniej to z moich dotychczasowych obserwacji.
Specem od OOBE nie jestem, więc niech się wypowiedzą bardziej doświadczeni.
Kiedy tonie twoje dziecko, to musisz skakać do wody i je ratować, a nie inwokować rusałki
03-26-2014, 21:00
xao
Wtajemniczony

Liczba postów: 346
Reputacja: 22
Podziękowania: 114
Podziękowano 198 razy w 66 postach
RE: Jak to jest w Astralu ?
(03-26-2014, 20:06)MojzesHop napisał(a): Jak to jest w astralu bo już od paru lat chcem się tam znaleźć ale jakoś mi nie idzie :/ Więc moje pytania są następujące :

1) Czy możesz w astralu stworzyć swój własny świat w którym będziesz mógł być tylko ty albo to co tam wpuścisz ?
 2) Czy techniki magiczne tam działają ?? tzn czy jak stworzysz psi bala czy coś w tym stylu to będą widoczne ?
 3) Czy można walczyć z kimś z realu w astralu ?? Używając technik magicznych ?? 

To chyba wszystko jak będę chciał zadać jakieś pytanie to napiszcie wy też możecie zadawać Uśmiech
1) Tak.
2)Nie jestem pewny czy dobrze cię rozumiem... Ale tak, tam wiele rzeczy jest widocznych.
3)W zasadzie tak, o ile masz na myśli, że dwie osoby wejdą do astrala, no i oczywiście o ile się znajdziecie i nawiążecie kontakt. Tam wszystko działa trochę inaczej niż tutaj.... Tylko co ostatnio na forum wszyscy tak na walkę, pełno technik do "walczenia", nie żebym był jakimś "tęczowym filozofem pokoju", ale może zamiast bezmyślnie walczyć lepiej się porozwijać?
03-26-2014, 22:36

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB