Wkradanie się we sny
Autor Wiadomość
Czlap Offline
Zboczuszek-depiluszek

Liczba postów: 7
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Podziękowano 0 razy w 0 postach
RE: Wkradanie się we sny
Da sie wejść w czyjś sen jeśli on nie śpi? Tak jak ja np. od dawna nic mi sie nie śniło, czasami tylko słysze i ogarniam co sie dzieje wokół, a jeśli nie słysze to poprostu nic nie ma, organizm regeneruje sie w pustce...
.
Czy się da nie wiem, za to wiem że da się ciągle komuś podsyłać wyobrażenia kogoś lub czegoś jak człowiek nie śpi.
26-12-2020, 03:13
Znajdź Posty Reply
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 4,735
Reputacja: 86
Podziękowania: 316
Podziękowano 169 razy w 318 postach
Po pierwsze wejście w czyiś sen może narobić wielu szkód i deformacji. Sama nie raz się tym posługiwałam. Po drugie nie włazi sie w cudze sny i w cudzą energetykę jak do siebie. To prywatna przestrzeń.

I jak możesz wejść komuś sen jeśli on nie śpi? Nie możesz wejść tam gdzie nie ma nic. Człowiek musi spać, żeby wejść tej osobie do snu.
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
26-12-2020, 20:21
Znajdź Posty Reply
Sabre Offline
Użytkownik

Liczba postów: 31
Podziękowania: 1
Podziękowano 3 razy w 2 postach
Czemu tak mówisz Olimpia ? xD wkradanie się do snów w porównaniu do całego innego Arsenalu jest najmniej inwazyjne :D jak będziemy szli tym tokiem to zwykły telefon do kogoś to tez jest ingerencja w prywatną przestrzeń. Nie ma co przesadzać z tą moralnością :D a wkradanie się do snów jest zabiegiem dosyć trudnym, wg mnie trudniejszym od rytuałów czy wróżbiarstwa. Ale można tym uczynić też dużo dobrych rzeczy, nakierować kogoś na dobrą drogę, odsunąć go od złej drogi itp akurat te zabiegi mogą sprawdź też dużo korzyści.
28-12-2020, 06:15
Znajdź Posty Reply
Olimpia Niedostępny
...

Lubisz jak ktoś Ci sie wpieprza w życie?
Nie mamy prawa ingerować w cudze życie.
A wkładanie się do cudzej psychiki może być w chuj niebezpieczne. Nie znasz czyjeś psychiki... może ta osoba ma jakieś super hiper sekrety? Ma do nich prawo, a Ty nie znając ich możesz zrobić ładne kuku. Psychika jest bardzo delikatna zwłaszcza np. molestowanej osoby.

A poza tym co dla kogo jest zła czy dobra droga? Moja ciocia dostala raka to jej decyzja bylo żeby się nie leczyć i co? Ma ku temu prawo. Ja nie wiem naprawdę co z Toba, nie tak bardzo chcesz kontrolować innych... zajmij się sobą i swoim rozwojem, a nie kontrolowaniem innych.

Poza tym osoba która wchodzi komuś do snu musi idealnie pasować nad sobą. Wchodzenie do snu to ingerencja w psychikę... to prawie jak operacja, zrob coś źle będzie kuku. Można kogoś np. zaprogramować niechcący albo "zamknąć" w jednym temacie jakby w jednym czasie tym o który toczył się sen, albo wpedzic kogoś w chorobę psychiczną...

Serio do magii trzeba dojrzeć... o ile jeszcze wielu bylo magow kochających kontrole nad innymi to chociaż byli świadomi, ostrożni i panowali nad sobą.

Ja jestem ciekawa bardzo jakbyś się zachował jakbym to ja weszła Ci do snu i manipulowała Toba... może dobrze. Ok. Ale nie kazdy by się z tym dobrze czuł, szanuj cudza prywatność. Przed zabiegiem ZAPYTAJ czy możesz.

Żal mi po prostu tych ludzi których trzeba chronić przed niedojrzałymi adeptami, którzy sobie myślą ze maja prawo do naruszania prywatności i manipulowania. Nikt za Ciebie zycia nie przezyje, kazdy ma swoją drogę. Skup się na sobie i swoim rozwoju, bo Ci dużo brakuje a nie od razu za wchodzenie do snów.

A co do moralności... skarbie, bywam baaardzo niemoralna, mój zawód opiera się na niemoralności, ale przynajmniej mam tego świadomość i te osoby same wpadają w pułapkę wiedząc na co się piszą. Sami ryzykują.
Nie byłam święta, nie jestem i nigdy nie będę. Ale sam Twój brak wyobrazni nad bezpieczeństwem wchodzenie komuś do snu pokazuje jak bardzo jesteś niedojrzały. Ile jest osób które zasnęło i nigdy się nie obudziło mając śpiączkę? Wiele rzeczy może pójść nie tak.

Nie mowie żeby nie praktykować, być Świętym czy bac się wszystkiego. Ale powoli i z głową. Ja osobiście nie robie jesli chodzi o magie to zazwyczaj nie robie tego czego sama nie chcialabym doświadczyć.

Kiedys możesz wpaść na silniejszego od Ciebie, który będzie chciał się Toba zabawić i pokazać Ci jak to jest robić tak jak Ty... wtedy już tak zabawnie mzoe nie być kiedy jakis szczeniak nagle pokazuje Ci ze wie lepiej i będzie sobie rozscil prawa do Twojego życia.
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
28-12-2020, 12:55
Znajdź Posty Reply
Sabre Offline
Użytkownik

No sorry, ja nie wchodzę nikomu do snów, nie próbowałem, nie umiem i jakoś mi się nie chce, po prostu wyraziłem swoją opinię że uważam to za mniej inwazyjne od spętań itp. no ale to tylko moje zdanie bo nigdy tego nie robiłem :D nie wiem czemu dostałem taką zjebe jak ja tego nie robiłem haha
28-12-2020, 13:37
Znajdź Posty Reply
tupajda Offline
Pierwszy wśród równych

Liczba postów: 215
Reputacja: 9
Podziękowano 2 razy w 2 postach
Podziękowano 2 razy w 2 postach
(28-12-2020, 13:37)Sabre napisał(a): No sorry, ja nie wchodzę nikomu do snów, nie próbowałem, nie umiem i jakoś mi się nie chce, po prostu wyraziłem swoją opinię że uważam to za mniej inwazyjne od spętań itp. no ale to tylko moje zdanie bo nigdy tego nie robiłem :D nie wiem czemu dostałem taką zjebe jak ja tego nie robiłem haha

Może za tą część twojej wypowiedzi:
Sabre napisał(a):wkradanie się do snów w porównaniu do całego innego Arsenalu jest najmniej inwazyjne :D jak będziemy szli tym tokiem to zwykły telefon do kogoś to tez jest ingerencja w prywatną przestrzeń. Nie ma co przesadzać z tą moralnością

Swoją drogą dzwonienie do kogoś jest ingerencją w prywatną przestrzeń. Dlatego ludzie zastrzegają swój numer. Niby oczywistość, a trzeba ci tłumaczyć...
03-01-2021, 19:49
Znajdź Posty Reply
Sabre Offline
Użytkownik

Eee o ile Mi wiadomo to zastrzeżony numer się nie wyświetla, a nie działa tak że nie można na niego zadzwonić... Idąc tym tropem, jak spojrze się na kobietę w galerii to też jest ingerencja w prywatność, nie popadajmy w skrajność.
04-01-2021, 00:47
Znajdź Posty Reply
Olimpia Niedostępny
...

Telefonu nie musze odbierać, a poza tym ja mam przekierowanie połączeń, więc do mnie się nikt nie dodzwoni. Poza tym to nasza decyzja, że wogole mamy telefon komórkowy i komu podajemy nasz numer.

Natrętne patrzenie na kobietę jest karalne. Nazywa się to molestowaniem wzrokowym. Poza tym nie ma co porównywać oczywistych, normalnych rzeczy to magicznych...
Normalność to wymysł.
-----------
04-01-2021, 03:56
Znajdź Posty Reply
Nastla09 Offline
Neofita

Liczba postów: 3
Podziękowania: 0
Podziękowano 1 razy w 1 postach
Podziękowano 1 razy w 1 postach
Wkradanie się w sny brzmi jak zaawansowany poziom :D
Osobiście jestem na etapie świadomego snu. Pare razy mi się udało natomiast do tej pory nie przykładałam się do tego jak przykładać się powinnam. Mam też złe wspomnienia, ponieważ pare lat temu na jakimś forum zaczęłam czytać o wytworzeniu tulpy w swojej głowie (kojarzy ktoś?) skończyło się to na niemiłym paraliżu sennym, który (na szczęście) nawiedza mnie już coraz rzadziej. Pamiętam jaka byłam przerażona za pierwszym razem. Niby leże w swoim łóżku, w swoim pokoju ale totalnie nie mogłam się ruszać, nie wiem co się dzieje. Dopiero po paru razach dowiedziałam się jak można się z tego wybudzić.
Miał ktoś podobnie?
10-01-2021, 04:00
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB