Atak Psychiczny
Autor Wiadomość
Olimpia Niedostępny
...
********

Liczba postów: 4,767
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 86
Podziękowania: 328
Podziękowano 191 razy w 332 postach
Podziękowano 191 razy w 332 postach
Post: #1
Atak Psychiczny
Jak obiecałam opisuję jak wywołać wielką migrenę zwaną atakiem psychicznym...

Najpierw musimy poznać energię owej osoby, czyli konieczna jest umiejętność wyczuwania energii i tak oto wyłapujemy energię człeka - można mieć jakiś przedmiot który należy do tej osoby wówczas przedmiot jest nasycony jego energią (choćby śladową), albo po prostu skupić się na energii którą czuliśmy - albo wejść na gg i pogadać z ową osobą tym samym dostrajając się do jej energii.

Teraz podłączamy się do niego czyli linkujemy, przez to połączenie wysyłamy dużą dawkę energii wprost do jego głowy, będzie się ona kumulowała i jej nadmiar sprawi ból głowy. Im większą energię wyślemy tym bardziej będzie bolał łeb... Wiecie co to jest konkretnie ciśnienie? Nie pytam, jak powstaje, co robi ale co to jest? Jest to nadmiar skumulowanej energii w jednym miejscu - w niektórych przypadkach doprowadza do wylewu krwi...

A teraz wyobraźcie sobie... wysyłacie wielką dawkę energii i to przez parę godzin, ból narasta, nie daje spokoju... Wkońcu doprowadza do szału lub gorzej.

Trzeba wiedzieć kiedy przestać i trzeba koniecznie utrzymywać zestrojenie się z energią człeka wówczas będziemy czuć jak nasz atak psychiczny działa i kiedy przestać. Ale cóż, energia jest subtelna i do tego inne energię z zewnątrz też na nas działają, trzeba uważać żeby inne energie nie zagłuszyły energii danego człeka bo możecie stracić poczucie siły.

A co będzie jeśli już będziecie chcieli przestać ale nie możecie się odłączyć? Cóż, mówi się awaria, jest to niebezpieczne zarówno dla ofiary jak i atakującego i trzeba do bólu próbować się odłączyć... A co jeśli ofiara będzie się bronić? Połączenie zostanie zerwane prawdopodobnie bardzo brutalnie i boleśnie dla atakującego, dlaczego? Kiedy ofiara się broni odsyła całą energię którą mu atakujący wysłał i ta energia wraca zrobionym przez nas linkiem w mgnieniu oka - czyli być może w sekundę czy dwie sekundy dostaniemy nagłą szybką strzałkę energii w najlepszym przypadku tylko nam się zakręci w głowie albo przed dojściem energia się rozprzestrzeni na wszystkie możliwe strony omijając nas.
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
25-09-2012, 17:00
Znajdź Posty Reply
Nocte Offline
Użytkownik

Liczba postów: 36
Dołączył: May 2013
Reputacja: 2
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Post: #2
RE: Atak Psychiczny
Znam tylko jedną technikę przeciwko psychicznemu atakowi. Zresztą nigdy takiego nie doświadczyłam. Oczko Ale może komuś się przyda.

Zamknij oczy i obracaj się wokół własnej osi, aż nie poczujesz, że stoisz w kierunku, z którego płynie do Ciebie negatywna energia związana z atakiem psychicznym. Złącz palce obu dłoni tak, by powstał trójkąt równoramienny. Przyłóż ręce do czoła i zwizualizuj w nim (tzn. trójkącie) płonący jasnobłękitnym płomieniem pentagram. Weź głęboki wdech i w trakcie wydechu zrób lewą nogą krok do przodu, jednocześnie wyrzucając przed siebie ręce. Wyobraź sobie równocześnie, jak wystrzeliwujesz pentagram ze swojego czoła w kierunku, z którego napływa atak psychiczny. Po zakończeniu przeprowadź rytuał ochraniający, np. Mniejszy Rytuał Odpędzania Pentagramu, by odciąć się od ewentualnego nawrotu ataku.

Mam nadzieję, że pomogłam.

Tak na marginesie, warto pamiętać, że atak psychiczny zawsze uderza w nasze najsłabsze punkty, więc nie wolno się poddawać. Oczko
[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcT6P70lE5jxurcW3oRZCza...XIiL1QTVNO]
Straszną jest rzeczą, kiedy dusza zmęczy się życiem szybciej niż ciało.

Marek Aureliusz
31-08-2013, 18:12
Znajdź Posty Reply


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB