Ocena wątku:
  • 3 głosów - 5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wielka paczka ćwiczeń magii energii
Autor Wiadomość
Olimpia Niedostępny
...
********

Liczba postów: 4,731
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 86
Podziękowania: 315
Podziękowano 168 razy w 317 postach
Podziękowano 168 razy w 317 postach
Post: #1
Wielka paczka ćwiczeń magii energii
Psi-kulki:
To ćwiczenie ma na celu wyrobienie zdolności wyczucia energii oraz kierowania energii za pomocą woli. Jest to podstawowe ćwiczenie.
* Usiądź wygodnie i rozluźnij się.
* Postaraj się usunąć z umysłu wspomnienia dnia, by nic nie przeszkadzało w ćwiczeniu.
* Ułóż ręce w takiej pozycji, że dłonie są ustawione wewnętrznymi częściami do siebie, a łokcie spoczywają na udach - tuż przy biodrach (chodzi o to być nie czuł zmęczenia mięśni podtrzymujących dłoni*
* Skup się na swych dłoniach, każ energii zgromadzić się w nich. Rób to aż poczujesz, że dłonie robią się ciepłe.
* Każ energii wypłynąć z dłoni i zgromadzić się w przestrzeni pomiędzy. Rób tak dopóki nie poczujesz tam energii. Uczucie to będzie przypominało lekkie mrowienie, możesz też poczuć ciepłą energię. Rób tak, aż poczujesz lekkie rozpychanie.
* Powiększ odległość między dłońmi i napełnij przestrzeń energią.
* Powstałą w ten sposób kulkę energetyczną możesz następnie wchłonąć.

Medytacja:
Umiejętność medytacji jest konieczna na początku. Dzięki niej łatwiej wyłączyć zmysły ciała fizycznego, które zagłuszają zmysły astralne.
* Usiądź w wygodnej pozycji lub połóż się (nie zalecam osobom, które łatwo zasypiają w takiej pozycj* naprzeciwko ekranu, którym może być ściana, bądź sufit. Nie siadaj na zbyt wysokim krześle, staraj się by stopy dotykały ziemi (nogi nie mogą być uciskane pod kolanam*.
* Rozluźnij mięśnie i wycisz się. Nie myśl o niczym, staraj się uzyskać stan, w którym przez twoją głowę nie przelatują żadne myśli ani obrazy. Łatwiej to osiągnąć gdy oczy są otwarte.
* Oddychaj głęboko, miarowo.
* By ułatwić sobie wyciszenie można powtarzać w myślach dowolną kilkusylabową frazę, tzw. mantrę. Umysł wtedy skupia się na niej.
* Spróbuj teraz zamknąć oczy. Staraj się utrzymać "czarną przestrzeń".

Panowanie nad emocjami:

Przy kontaktach ze Światem Astralnym oraz dla radzenia sobie z empatią ważne jest panowanie nad własnym stanem emocjonalnym. W podświadomości człowieka zapisany jest lęk przed nieznanym, szczególnie lęk przed nieznanym i niewytłumaczalnym. Plan astralny kojarzy się ze śmiercią, zagrożeniem, duchami. Człowiek instynktownie boi się tego, czego nie widzi. Nawet jeżeli nie wierzy w "duchy i takie tam" kontakt
z zjawiskami ponad naturalnymi przysparza co najmniej gęsiej skórki.
Wrażenie czyjejś obecności wszystko jedno czy prawdziwej czy urojonej jest dla nieprzygotowanego człowieka szokiem. Jeżeli nie wierzysz proponuje obejrzeć jakiś naprawdę dobry horror a następnie udać się do ciemnego pokoju i zacząć medytacje z zamkniętymi oczami...

Likwidacja strachu:
* Obejrzyj film o którym wiesz, że pobudza twoją wyobraźnie i wywołuje lęk przed ciemnością.
* Włącz muzykę w tle (nie za głośno), o której wiesz, że wywołuje u ciebie rodzaj niepokoju, może wywołać atawistyczny lęk.
* Rozpocznij medytację, osiągnij lekki trans.
* Postaraj się wyłączyć instynkt ucieczki w czym pomoże ci trans. Spójrz na swe emocje jakby nie należały już do ciebie. Zrób z nich obiekt oddzielny od siebie samego. Przyglądaj się im jakby należały do kogoś innego. Spróbuj analizować te wrażenia.

Ruch energii:
To ćwiczenie ma na celu udrożnienie ciała astralnego oraz panowanie nad ruchem energii wewnątrz tego ciała.
* Usiądź wygodnie na krześle lub połóż się. Wycisz się (medytacją).
* Zgromadź energię w prawej dłoni. Użyj woli. Jeżeli nic nie poczujesz użyj wizualizacji. Wyobraź sobie, że energią ma kolor, np.: fioletowy. Staraj się jednak używać tylko woli.
* Każ energii przepłynąć przez prawą rękę, przez barki aż do lewej ręki i do lewej dłoni. Powinieneś poczuć jakby przez ciało przepływała ciepła ciecz, możesz też czuć lekkie mrowienie.
* Każ energii przepłynąć w przeciwnym kierunku.
* Każ energii przepłynąć z prawej ręki, poprzez bark, kręgosłup do prawej nogi i na koniec do prawej stopy.
* Każ energii przepłynąć w stronę przeciwną.
* Od lewej dłoni do lewej stopy i na odwrót.
* Od prawej dłoni do lewej stopy i na odwrót
* od lewej dłoni do prawej stopy i na odwrót

Wyczucie ciała astralnego:
* Usiądź wygodnie lub połóż się. Zrelaksuj się i wycisz się.
* Skieruj swą uwagę w głąb ciała. Postaraj się poczuć ciało astralne wewnątrz fizycznego. W rzeczywistości najbardziej skrajna część ciała astralnego wystaje poza ciało fizyczne (mowa o aurz*. Ale w tym ćwiczeniu chodzi o wyczucie wnętrze ciała astralnego.
* Wyobraź sobie jego wygląd budując go od stóp do głowy.

Tarcza:
Umiejętność chronienia się przed wpływami astralnymi, niepożądanymi linkami itd. jest konieczna. Jak już wspominałem są dwa główne typy tarcz, astralna i mentalna. Dwa pierwsze ćwiczenia dotyczą tarczy astralnej, trzecie - mentalnej, powstałej dzięki wizualizacji.

Tarcza ssąca:
* Usiądź wygodnie lub połóż się.
* Skup się na ciele astralnym. Wyczuj aurę. Jeżeli nie możesz jej wyczuć podnieś rękę na odległość 30- 40 cm od ciała i skieruj ją dłonią do siebie. Zacznij ją zbliżać do ciała. W pewnym momencie poczujesz ciepło i mrowienie/lekkie odpychanie. To aura.
* Każ aurze zbliżyć się do krawędzi ciała fizycznego. Poczuj jak aura się zapada. Jeżeli nie dasz rady tego poczuć wyobraź sobie, że się kurczy.
* Sprawdź ręką jak daleko od ciała znajduje się aura. Poczujesz na ciele ciepło energii tkwiącej w dłoni - zignoruj to, skup się nie na cieple ale na lekkim odpychaniu. Aura powinna być nie dalej niż centymetr.
* Postaraj się przeniknąć dłonią (nie chodzi tu o dotknięcie dłonią ciała fizycznego, ale o wydłużenie ciała astralnego tak by możliwy był kontakt na odległość między np.: klatką piersiową a wnętrzem prawej dłon* przez aurę i dotknąć energii wewnątrz swego ciała astralnego.
* Odsuń rękę od aury i nie próbuj więcej dotyku! Teraz bowiem uaktywnisz tarczę. Każ tarczy wysysać wszystko co jej dotknie. To podobnie jak pożywianiu się, ale skupiasz się tylko na aurze i nie ciągniesz energii w głąb.
Kontakt z dobrze uaktywnioną tarczą ssąca jest bolesny i może się skończyć poważnym uszkodzeniem ciała astralnego. Nie próbuj tego na własnej ręce.

Tarcza odbijająca:
* Wykonaj czynności z podpunktów a-e z poprzedniego ćwiczenia
* Wyobraź sobie, że powierzchnia aury jest lustrem, które odbija wszelkie astralne wpływy.
* Spróbuj się dotknąć, zrobić link, przekazać energię. Umacniaj tarcze dopóki szczelnie nie odgrodzi cię od tych wpływów. Możesz też trenować z drugą osobą.
- Kokon:
* Usiądź wygodnie lub połóż się. Wycisz się.
* Wyobraź sobie, że twoje ciało otacza szczelny przeźroczysty kokon, który twardnieje i odcina cię od świata zewnętrznego.
* Spróbuj przebić tarczę. Możesz trenować z kolegą.

Link:
Link to połączenie
astralne. Umiejętność ustanawiania linku jest konieczna w wampiryzmie energetycznym. Dobrze jest mieć świadomość, że taki link jest ustanowiony lub, że ktoś się po ciebie podłączył.

Link 1. Kontakt bliski:
* Usiądźcie z partnerem niedaleko siebie, np.: naprzeciwko siebie.
* Wycisz się, odpręż.
* Podnieś dłonie i skieruj je wewnętrzną stroną w kierunku partnera, patrz się na partnera, nie dotykaj go jednak fizycznie.
* Każ swoim dłoniom wysunąć się w kierunku partnera (astralnie, włączasz zmysły astralne, czucie ciała astralnego) dopóty dopóki nie natrafisz na coś ciepłego/wywołującego mrowienie jakby elastycznego. Jednym słowem skanujesz w poszukiwaniu jego aury.
* Postaraj się pchnąć ręce jeszcze dalej, tak być się przecisną przez aurę. Ale uwaga nie można sobie wyobrażać darci i przecinania, tego typu wizualizacje mogą uszkodzić aurę.
* Gdy poczujesz silne ciepło, sygnał energetyczny, posmakuj go przez chwile i każ energii partnera obmyć cię. Energia dotrze do splotu słonecznego i nastąpi silny link.
* Wyobraź sobie, że odsuwasz się i zabierasz ręce z ciała partnera.
* Podnieś tarczę lustrzaną

Link 4. Kontakt daleki:
Ten typ kontaktu wymaga większego skupienia, nie widzisz tu swego partnera.
* Połóż się wygodnie i rozluźnij dzięki medytacji.
* Podnieś tarczę astralną, ale nie włączaj ani ssania ani lustra (jeżeli włączysz ssanie, twój kontakt będzie potraktowany jako atak, a jeżeli lustro, ciężej ci będzie połączyć się).
* Przypomnij sobie sygnał energetyczny/emocjonalny osoby, z którą się chcesz skontaktować. Wizualizuj ją.
* Skanuj w oparciu o wspomnienie.
* Jak dotrzesz do aury postępuj tak jak przy kontakcie bliskim, punktu e - h.

Dawanie energii:

Dawanie energii jest umiejętnością, którą należy opanować. Nie jest ona niezbędna, ale przydatna.
* Wycisz się, rozluźnij mięśnie.
* Każ energii zgromadzić się w dłoniach.
* Każ energii wydostać się z ciała i podążyć do celu. Odległość nie ma tu znaczenia. Ważne jest tylko by skupić się na celu i nie rozpraszać.

Pobieranie energii:

Pobieranie energii jest umiejętnością sine qua non dla wampira energetycznego. Oczywiście wampiry robią to często nieświadomie, szczególnie wtedy gdy są na etapie budzenia się. Dobrze jest jednak wiedzieć na czym to polega i wytrenować tę umiejętność, również po to, by móc się powstrzymać przed wampiryzowaniem tego kogo nie chcemy wampiryzować...

Kontakt bezpośredni:
Najłatwiej jest wysysać osobę w której pobliżu akurat się przebywa. Chociaż, nie zawsze. Jak już podkreślałem niekiedy zbyt duża bliskość jest krępująca i wampir nie może wyciszyć swego ciała fizycznego, by ciało astralne mogło 'dojść do głosu'.
* Usiądź koło dawcy na przykład w autobusie lub na wykładzie.
* Postaraj się o ile to możliwe, wyciszyć się. Możesz zamknąć oczy i udawać drzemkę (nie polecam na wykładzie!). Wyczuj swoje ciało astralne.
* Skup się na tej części ciała astralnego, która znajduje się w najbliżej dawcy, zacznij skanować w poszukiwaniu aury dawcy.
* Po dotarciu do sygnału energetycznego dawcy przeciśnij się prze aurę.
* Pociągnij siła woli energię do siebie. Poczujesz przypływ ciepła od strony dawcy (ale gdy dotkniesz swego ciała by to sprawdzić, okaże się, że temperatura nie jest tam wyższ*. Kieruj energię w kierunku splotu słonecznego. Zamiast ciągnąć energię, możesz się po prostu otworzyć od strony dawcy. Ciało astralne wampira działa jak gąbka.

Zalety tłumu:

* Postaraj się wyciszyć, jeżeli siedzisz, udaj, że śpisz, jeżeli idziesz zwolnij i zejdź z drogi spieszącym się.
* Wyczuj swe ciało astralne.
* Otwórz się. Każ swemu ciało astralnemu zachowywać się jak gąbka. Po kilku chwilach zaleje cie energia różnego rodzaju.
* Podnieś tarcze astralną lustrzaną by zakończyć pożywianie się.

Skanowanie aury:

Skanowanie aury to skupianie zmysłów astralnych na aurze i skanowanie jej smaku. Może to być wstęp do ataku lub leczenia. Ma to na celu albo lepsze uchwycenie sygnału energetycznego, co umożliwi później przebicie się przez aurę, albo odnalezienie ran, pęknięć w aurze i przystąpienie do ich leczenia.

Skanowanie 1. Leczenie ran ciała astralnego:
* Usiądź wygodnie lub połóż się.
* Zamknij oczy. Zacznij skanowanie aury od głowy i przesuwaj się powoli aż do stóp. Skup się na aurze, poczuj jej elastyczność. Niestety ręce tutaj nie pomogą... Trenuj, aż poczujesz aurę "od środka".
* Jeżeli napotkasz opór, skan nie będzie chciał się przesuwać lub poczujesz ból/dyskomfort, skup się na tym miejscu i każ przeszkodzie się rozpuścić. Jeśli to nie wyjdzie - wyobraź sobie, że przeszkoda się rozpuszcza - użyj wizualizacji. Nie przesuwaj się dalej dopóki czujesz opór.

Skanowanie 2. Zdejmowanie blokady:
* Przeprowadź czynności od a-c z poprzedniego ćwiczenia.
* Wyrzuć energię, która odpowiedzialna była za blokadę poza ciało. Jeżeli okaże się to niemożliwe, każ się jej rozpuszczać (i czuj to), aż do
momentu gdy zniknie jej sygnał.
* Skieruj w miejsce, gdzie była blokada energię z innych części ciała, np.: z dłoni.
* Zapamiętaj sygnał energetyczny blokady jest on taki sam jak sygnał rzucającego zaklęcie wroga.

Podstawy leczenia energią:

Energią można leczyć. Można zdejmować różnego rodzaju blokady, dzięki czemu można przywrócić niczym nie skrępowany ruch energii wewnątrz ciała astralnego. Za pomocą energii można również leczyć migreny i stany bólowe oraz np. kolkę.
* Każ pacjentowi usiąść lub położyć się (ale tak być miał do niego łatwy dostęp i nie musiał przyjmować niewygodnych pozycj*.
* Rozluźnij się i wycisz. Usuń zdenerwowanie i tremę. Nie staraj się za wszelką cenę wykazać! Nawiązywanie linku trwa czasem długo.
* Zeskanuj aurę pacjenta w poszukiwaniu chorych miejsc i utwórz link w tych miejscach.
* Wyssij negatywną energię z miejsc chorych.
* Skieruj swą energię w miejsca chore i każ jej rozpuścić ewentualne resztki energii negatywnej.
* Wyrzuć z siebie lub rozpuść negatywną energię.


Wampiryzm emocjonalny jest łatwiejszy w opanowaniu ponieważ polega jedynie na wchłanianiu emocji.
Trening powinien zacząć się od wnikliwej obserwacji siebie - jakich emocji potrzebuje się najbardziej, co najbardziej podnieca i ładuje. Najlepiej wybrać sobie jednobiegunowa grupę emocji - wtedy stosując pewne chwyty osiągnie się zawsze coś z tego zakresu. Oczywiście, jeśli ktoś umie generować emocje i energie, to nakarmi się każdego rodzaju reakcjami, spotkałem się jednak osobiście z teoria, że negatywne emocje są bogatsze w energie, bardziej gęste. Jednak łatwiej jest wybrać - albo pozytywne, albo skrajnie negatywne. Potem trzeba przemyśleć, w jakich sytuacjach takie emocje powstają, bo przecież ten sam rodzaj odczuć można spowodować w różnoraki sposób.
Następnym krokiem jest ułożenie sobie taktyki działania - trzeba skorelować upragnione emocje z sytuacjami, w których można je otrzymać, przeanalizować charakter i słabości oraz mocne strony osoby, którą chcemy się karmić, i przekonać się, czy osoba reaguje w upragniony przez nas sposób, jeśli nie - albo ćwiczyć na niej dalej, albo poszukać łatwiejszego źródła. Trzeba wnikliwie słuchać, poznawać swojego dawce, zapamiętywać jego lęki, radości, pragnienia. W byciu emocjonalem pomaga empatia.
Na koniec pozostaje aranżowanie odpowiednich sytuacji - to znaczy w miarę częsty kontakt, rozmowy, telefony, maile - nie można tego kontaktu utracić. Chyba, że wystarcza nam spontaniczne, okazjonalne sytuacje - typu IRC, chat, krótka wymiana zdań na ulicy, w klubie (z tym, że krótkie sytuacje są dobre dla uzyskania czyjegoś gniewu, zaskoczenia, szoku, zdenerwowani.
Jeśli potrzebujemy podziwu, miłości, uwagi, zachwytu - pokazujemy się osobie jako niezwykła istota pełna talentów i zalet, piękna i silna. Narzucając swój wizerunek możemy mieć pewność, że odniesie to sukces. Zresztą skuteczne "wbicie" się w czyjś życiorys jest pomocne dla każdego rodzaju wampira, niezależnie czego on szuka w dawcy - wiec zasada numer jeden - przyzwyczaić, uzależnić kogoś, nawet rozkochać w sobie, obiecywać nie wiadomo co.

Źródło: chomikuj.pl
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
25-09-2012, 17:04
Znajdź Posty Reply
Olimpia Niedostępny
...
********

Liczba postów: 4,731
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 86
Podziękowania: 315
Podziękowano 168 razy w 317 postach
Post: #2
RE: Wielka paczka nauki energetyki/jak zostać wampirem emocjonalnym i/lub psychicznym
Hyudonga wampiryzm energetyczny można opanować i tak dobrze rozumujesz lecz, mimo tego wampir ciągle będzie brał energię. :D

Konidziu nie mam zamiaru Ci raportować jakie posty i czemu zostały usunięte, zrobię to teraz i już więcej nie będę tyczy się to wszystkich użytkowników otóż kasujemy wszelkie offtoppy/spamy.

Hincu w każdej medytacji skupiasz się na danej intencji (i nie tylko w medytacji) a skupianie się na danej intencji to nie modlitwa. Modlitwa jest rozmową, prośbą itp. z daną istotą.
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
03-10-2012, 13:25
Znajdź Posty Reply
Olimpia Niedostępny
...
********

Liczba postów: 4,731
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 86
Podziękowania: 315
Podziękowano 168 razy w 317 postach
Post: #3
RE: Wielka paczka nauki energetyki/jak zostać wampirem emocjonalnym i/lub psychicznym
Twierdzę, że nawet jak wampir zamknie dziury w ciele energetycznym będzie pobierał nieświadomie energię CHYBA, że nauczy się to kontrolować.
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
03-10-2012, 15:49
Znajdź Posty Reply
Evander Offline
Wikkid Wizzy

Liczba postów: 733
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 64
Podziękowania: 7
Podziękowano 36 razy w 62 postach
Podziękowano 36 razy w 62 postach
Post: #4
RE: Wielka paczka nauki energetyki/jak zostać wampirem emocjonalnym i/lub psychicznym
Amorte,

Moi drodzy, miejcie litość.

Po pierwsze, wszystkie ćwiczenia opisane w tym temacie to Magia Energii, czy też zwyczajniej psionika.

Nie ma obowiązku bycia wampirem, nawet nie jest to polecane.

Natomiast, ja mam wielką i ogromną prośbę do ludzi o zielonych nickach:
(26-09-2012, 01:40)Hideki napisał(a): Jeszcze taka rada dla wampirków emocjonalnych... pamiętajmy że to co zrobimy do nas wróci, wiec nie krzywdźmy innych w miarę możliwości.
Napiszę to brutalnie. Proszę nie pierdolić niesprawdzonych głupot na publicznych forach, bo jest to podawanie negatywnych sugestii przypadkowym osobom.
Jak nie masz żadnego doświadczenia w wampiryzmie, to oszczędź wszystkim prawienia morałów. Inaczej, jak się ktoś zasugeruje twoimi słowami i stanie mu się krzywda to będziesz mieć tę osobę na sumieniu.

Wracając do tematu.
Operowanie energią jest niezwykle istotną umiejętnością w rozmaitych dziedzinach. Bioenergoterapia. Magia Chaosu. Nekromancja.
Naprawdę warto jest się tego nauczyć i to nauczyć na najlepszym możliwym poziomie, ponieważ nawet w magii rytualnej możemy posyłać energię poprzez różdżkę.


Sama nazwa tematu jest myląca. Powinno być raczej - Ćwiczenia w operowaniu energią. Od samego operowania energią trudno zostać wampirem - jest do tego osobny rytuał.
Everything that has a (born) beginning has an end (in death).

"Zaprawdę, Moc jest krewną konieczności,
 i przychodzi, gdy człowiek jej pragnie" - Pitagoras
12-10-2012, 17:21
Znajdź Posty Reply
Olimpia Niedostępny
...
********

Liczba postów: 4,731
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 86
Podziękowania: 315
Podziękowano 168 razy w 317 postach
Post: #5
RE: Wielka paczka nauki energetyki/jak zostać wampirem emocjonalnym i/lub psychicznym
Nie ma czegoś takiego jak Magia Energii jest Energetyka. xD

Co do nazwy tematu... Te ćwiczenia zostały napisane dla tych ludzi którzy chcą być wampirami, nie jestem autorką tekstu po prostu napisałam taki temat jaki jest normalnie plus dodałam swój tytuł ''Wielka paczka energetyki'', więc temat ma praktycznie dwa tytuły moją i autora.

Co do tego co napisał Hideki zgadzam się z nim, i uszanuj proszę że połowa (bądź większa połowa) magów wierzy w Trójpowrót i ma ku temu pełne prawo.
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
12-10-2012, 18:04
Znajdź Posty Reply
Evander Offline
Wikkid Wizzy

Liczba postów: 733
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 64
Podziękowania: 7
Podziękowano 36 razy w 62 postach
Post: #6
RE: Wielka paczka nauki energetyki/jak zostać wampirem emocjonalnym i/lub psychicznym
Amorte,

Te ćwiczenia mogą być wykonywane przez każdą osobę, która ma do tego talent i chce się nauczyć operowania energią.

Co do bzdur pisanych przez Hideki, to nie zamierzam szanować takiego bełkotu. Pomijając zupełnie fakt, że Prawo Trójpowrotu jest głównie wiccańskie, i że wcale większość magów w coś takiego nie wierzy.

Prosisz mnie o coś, co z założenia jest bez sensu. Podam ci inny przykład - w Afryce bardzo dużo ludzi wierzy, że jak się kobiety nie obrzeza poprzez usunięcie łechtaczki nożem, to ludzie, którzy będą przy niej podczas porodu oślepną.

I uszanuj proszę, że połowa (bądź większa połowa) prymitywów wierzy w oślepiającą łechtaczkę i ma ku temu pełne prawo.


Nie ma i nigdy nie było absolutnie żadnego powodu magicznego czy energetycznego aby podejrzewać choćby istnienie czegoś takiego jak prawo powrotu - jest to religijny dogmat, dokładnie taki sam jak chrześcijańskie "magia jest od szatana" i islamskie traktowanie kobiet jak bydło.
Everything that has a (born) beginning has an end (in death).

"Zaprawdę, Moc jest krewną konieczności,
 i przychodzi, gdy człowiek jej pragnie" - Pitagoras
12-10-2012, 18:09
Znajdź Posty Reply
Olimpia Niedostępny
...
********

Liczba postów: 4,731
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 86
Podziękowania: 315
Podziękowano 168 razy w 317 postach
Post: #7
RE: Wielka paczka nauki energetyki/jak zostać wampirem emocjonalnym i/lub psychicznym
Evander nie zgadzam się bo wiele osób widziało taki Trójpowrót na osobach które nawet nie wiedzą że coś takie może istnieć... Ale każdy może mieć swoje zdanie.
Ja się zajmuję magią kilkanaście lat a uwierzyłam w Trójpowrót dopiero trzy lata temu o czymś to chyba świadczy? Ostatnio osoba która twardo śmiała się z Trójpowrotu teraz wpadła w szambo które bardzo trudno nazwać przypadkiem czy zbiegiem okoliczności i teraz już wierzy. xD (Nie mówię o Tobie Irbis).

Ale Avis ma tutaj rację, każdy wie swoje i nie ma sensu rozpoczynać nowej debaty na ten temat a jeśli już chcecie to będę musiała rozłączyć wątki bo off-topy teraz już kasuje.
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
12-10-2012, 18:24
Znajdź Posty Reply
Evander Offline
Wikkid Wizzy

Liczba postów: 733
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 64
Podziękowania: 7
Podziękowano 36 razy w 62 postach
Post: #8
RE: Wielka paczka nauki energetyki/jak zostać wampirem emocjonalnym i/lub psychicznym
Amorte,

Tak, bo za każdym razem jak się komuś coś złego przytrafi, to musiał być trójpowrót, tak? Nie mógł być zwykły zbieg okoliczności, wypadek, złe energie, klątwa, działanie wrogich istot itd.

Nie. To musiał być trójpowrót. Jest to taki sam bełkot pokroju "złej karmy" (karma nie działa jak wyrok sądu), albo bozi z nieba karzącej za grzechy. Po prostu tak sobie ludzie o lewackiej mentalności wymyślili, żeby młodych adeptów wystraszyć przed stosowaniem magii w celach, w jakich każdy z nich by chciał ją zastosować - czyli do zdobycia pieniędzy, miłości i zniszczenia wrogów.

W efekcie mamy pełno ocooltystów na forach, których praktyczne umiejętności są żadne i którzy nie są w stanie samodzielnie stworzyć i rozwinąć, sprawdzić i zweryfikować żadnej poważnej teorii magicznej.

Taki sam wpływ na naukę miała działalność kościoła, straszącego naukowców piekłem w średniowieczu.

PS.
Polecam pomedytować nad 10 kartą tarota, żeby zrozumieć czemu jest raz lepiej a raz gorzej.
Everything that has a (born) beginning has an end (in death).

"Zaprawdę, Moc jest krewną konieczności,
 i przychodzi, gdy człowiek jej pragnie" - Pitagoras
12-10-2012, 18:30
Znajdź Posty Reply
Olimpia Niedostępny
...
********

Liczba postów: 4,731
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 86
Podziękowania: 315
Podziękowano 168 razy w 317 postach
Post: #9
RE: Wielka paczka nauki energetyki/jak zostać wampirem emocjonalnym i/lub psychicznym
Evander myślisz że my o wszystko obwiniamy Trójpowrót? No to się grubo mylisz. Ja osobiście Trójpowrót widziałam trzy/cztery razy w życiu, a skąd wiadomo że to on? Trzeba było by to zobaczyć aby zrozumieć.

Co do Twojej teorii Avis, nikt nie oczekuje Trójpowrotu ani u siebie ani u innych, to spada jak grom z nieba i za każdym razem zatyka ale jak mówiłam trzeba by to było zobaczyć moje wrażenia z obserwacji? Mhymm to coś wręcz nadprzyrodzonego, w sumie nie da się tego ubrać nawet w słowa... Trzeba po prostu zobaczyć albo odczuć. Uśmiech Nie bez powodu ja czy inni ludzie nagli zaczęli wierzyć ''w te głupoty'' na was też przyjdzie pora. xD I choć teraz mówicie że nie... To pewnie jak większość osób wkońcu się przekonacie.
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
12-10-2012, 20:30
Znajdź Posty Reply
Evander Offline
Wikkid Wizzy

Liczba postów: 733
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 64
Podziękowania: 7
Podziękowano 36 razy w 62 postach
Post: #10
RE: Wielka paczka nauki energetyki/jak zostać wampirem emocjonalnym i/lub psychicznym
Amorte,

(12-10-2012, 20:30)Olimpia napisał(a): Nie bez powodu ja czy inni ludzie nagli zaczęli wierzyć ''w te głupoty'' na was też przyjdzie pora. xD I choć teraz mówicie że nie... To pewnie jak większość osób wkońcu się przekonacie.
Olimpio, to właśnie mam na myśli mówiąc o nie podawaniu innym negatywnych sugestii.

Tak nam źle życzysz, żeby nam się stała krzywda? Nie?
To proszę nam nie sugerować jakiegoś trójpowrotu.
Everything that has a (born) beginning has an end (in death).

"Zaprawdę, Moc jest krewną konieczności,
 i przychodzi, gdy człowiek jej pragnie" - Pitagoras
12-10-2012, 20:51
Znajdź Posty Reply


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB