Sposób na bóle reumatyczne
Autor Wiadomość
~Viktor
Niezarejestrowany

Podziękowania:
Podziękowano razy w postach
Sposób na bóle reumatyczne
Ostatnio dowiedziałem się fajnego i skutecznego(o wiele bardziej niż środki przeciwbólowe) sposobu na bóle reumatyczne i sam reumatyzm w ogóle.
Sposób sprawdzony przez kilka zaufanych mi osób,także przez moją babcie.

Sposób polega na owinięciu chorego na reumatyzm miejsca(palce) drutem miedzianym.
Promieniowanie energetyczne miedzi powoduje bowiem zahamowanie rozwoju reumatyzmu w leczonej partii ciała i również uśmierza ból.

A więc jeśli macie wśród rodziny/znajomych osobę dotkniętą tym schorzeniem, polecam zapoznać ją z tematem, lub własnoręcznie przygotować spiralkę. Z pewnością będzie wam wdzięczna,  a na efekty nie będziecie musieli długo czekać. Oczko

Pamiętaj o spacji po przecinku. Oczko ~Doce
31-03-2014, 13:31
Reply
bombelka Offline
Neofita

Liczba postów: 1
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
RE: Sposób na bóle reumatyczne
Witam. Czy ten patent jet jakoś przez kogoś sprawdzony czy coś? Przyznam się, że po raz pierwszy w życiu coś takiego słyszę, moja mama ma problem z stawami związanymi z bólami reumatycznymi: http://www.biomedical.pl/zdrowie/bole-re...u-447.html
A też ostatnio znalazłam fanpage "beka z mamuś na forach". Jestem nieco przerażona tym, co znajduję na forach i mam do wszystkiego dystans...
Czy można prosić o jakieś źródła do tych informacji? Jakichś pewnych? Byłabym bardzo wdzięczna.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-03-2015, 17:03 {2} przez Jiruka.)
04-03-2015, 12:24
Znajdź Posty Reply
karrola Offline
Neofita

Liczba postów: 8
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 1 razy w 1 postach
RE: Sposób na bóle reumatyczne
Bardzo mnie interesuje ten temat, jestem go ciekawa.. Mam nadzieję, że jeszcze ktoś się wypowie i powie o swoich doświadczenia.
08-01-2017, 00:53
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB