Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pelnia Ksiezyca- oczyszczanie domu
Autor Wiadomość
~Ismena
Gość

 
Podziękowania:
Podziękowano razy w postach
Podziękowano razy w postach
Post: #1
Pelnia Ksiezyca- oczyszczanie domu
Podczas Pełni Księżyca można wykonać oczyszczenie domu. Jeden ze sposobów- "NAPAR CYTRYNOWY. Gdy Księżyc będzie w pełni obierz 9 cytryn. Skórkę każdej z nich wrzuć do wiaderka bądź dużej miski z woda. Następnie delikatnie wyciśnij z nich sok do wody, tak długo aż ostry, świeży zapach cytryn zacznie unosić się w powietrzu. Wyobrażaj sobie jak moc cytryn oczyszcza twój dom z negatywności. Potem- cały czas wizualizując- cytrynowa woda wyszoruj podłogę, wymyj klamki u drzwi oraz okna. Pozostały napar wlej do każdego z otworów odpływowych. Powtarzaj ten rytuał podczas każdej pełni Księżyca". (napar- zalewanie ziół bądź innych gorąca woda na 15 minut)

Źródło- "Magia domowa" Scott Cunningham i David Harrington.
12-04-2014, 10:12
Reply
~Ismena
Gość

 
Podziękowania:
Podziękowano razy w postach
Post: #2
RE: Pelnia Ksiezyca- oczyszczanie domu
"OCZYSZCZANIE NAPAREM. Zbierz taka sama ilość (mniej więcej garść) suszonego majeranku, lauru i rozmarynu. Cztery litry wody doprowadź prawie do stanu wrzenia. Następnie zdejmij garnek z palnika i wrzuć zioła do środka. Przykryj je pokrywka i zostaw do ostygnięcia wody. Po odcedzeniu ziół skrop cały dom przygotowanym naparem. Z pokoju do pokoju przechodź zgodnie z ruchem wskazówek zegara, w tym samym czasie wizualizując oraz wymawiając poniższe słowa :

*Wypędzam negatywność i moce złe, taka jest moja wola, wiec niech tak się stanie!*

Woda zwilż drzwi i okna, wszystkie urządzenia i meble, dom na zewnątrz i ziemie dookoła niego. Nie zapomnij wlać trochę do kratki ściekowej. Wyobrażaj sobie jak woda oczyszcza cały teren. Rytuał jest zakończony".

(Od siebie dodam- należy stanąć w drzwiach wejściowych domu czy mieszkania i z tej pozycji godzina 6.00 ustalić godzinę 12.00 i wtedy poruszać się zgodnie z ruchem wskazówek zegara, napar z ziół można zastąpić woda święcona lub z olejami święconymi, wersja do wyboru).
12-04-2014, 10:58
Reply


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB