Manipulacja energii
Autor Wiadomość
Primaevalherbarium Offline
Serce natury

Liczba postów: 25
Dołączył: Mar 2014
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Post: #1
Manipulacja energii
Ja mam 3 pytania:
Czy energią można manipulować?
Jak ją manipulować?
Jak zobaczyć i poczuć energię?
'Ten, kto się otrze o magię, zmienia się na zawsze.'
15-04-2014, 20:24
Znajdź Posty Reply
Razkael Offline
...

Liczba postów: 119
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 4
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Post: #2
RE: Manipulacja energii
Wstęp: Następnym razem pytanie lub problem wstaw do działu "pytania i problemy".
1. Można.
2. Najprościej to za pomocą wizualizacji.
3. Poszukaj w dziale "energia" jest kilka sposobów na wyczuwanie energii. Wogóle to zrób psi-balla, on odpowie na te 3 pytania. Zrobienie go to odpowiedź na 1 i 2. Poczujesz go więc masz odpowiedź na 3. Wraz z manipulacją energii przychodzi też jej czucie, tak było u mnie.

Pozdrawiam.
15-04-2014, 21:11
Znajdź Posty Reply
ivi666 Offline
Starszy użytkownik

Liczba postów: 55
Dołączył: Jun 2013
Reputacja: 4
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Post: #3
RE: Manipulacja energii
W sumie, tak jak kolega wyżej.
Tylko chciało by się powiedzieć zasadnicze prawdy, które pokazują bardzo skąpą wiedzę na temat magii.
Odpowiadając na pierwsze pytanie. ,,Czy energią można manipulować??'' Można się, krótko zastanowić-
Czym jest właściwie energia? Czy jest Magia? Pytanie jest dość, proste jednakże czasami może doprowadzić
Do wielu nie koniecznych kontrowersji. Czym jest Magia? Magią dla jednej osoby będzie piękne kielichy tulipanów
i kwiatów róży, dla innego nowe technologie. A dla ludzi, którzy zajmują się właściwie nauką zwaną starą, starodawną,
przez wielu zapomnianą i zakazaną, i do dziś jest przez ludzi potępiana lecz dziś nie ląduję się za nią na stosie.
Tak zwaną Ezoteryką, starą i tajemną wiedzą pod którą kryje się pięć liter M.A.G.I.A. Natomiast czym jest magia?
Magia jest to skrót, który wiąże ze sobą wszystko na ziemi i poza nią, wiąże ze Sobą wszystko co fizyczne i nie fizyczne. Magia to inaczej postrzegany świat niż przez innych ludzi normalnych przechodniów, dla którego Magią jest wygrana na loterii czy promocja na nowe alufelgi. Magia w znaczeniu dla osoby, zajmującej się Ezoteryką. Znaczy władzę, władze nad wszystkim, czyli nad energią. Z planu pięcioramiennej gwiazdy znanej przez większość z nas pentagramem, pokazuje człowieka, który jest królem nad wszystkim. Magia jest to Władza nad Energią, a z energii składa się wszystko, my jako ludzie, zwierzęta, rośliny, ziemia, woda, powietrze. Wszystko to co jest widzialne jest energią. Wszystko to co jest nie widzialne też jest energią. A my potrafimy nią władać. Chcąc, nie chcąc, każdy nawet kto o niej nie wie też nią włada. Każdy człowiek ma taką władze i robi to umyślnie lub nie umyślnie. Tak więc, można spokojnie odpowiedzieć- TAK. Na pierwsze zadane przez Ciebie pytanie.
Po to pokazane zostało, przez mnie wyżej w takiej, krótkiej rozpisce, odpowiedz na twoje pytanie, ponieważ gdy odpowiedz by była, krótka i zachowała się w 3 literach (tak). Nie wprowadziła by do twego życia, nic sensownego i żyła/żył byś w niewiedzy, ale to z czasem człowiek mądrzeje i sam się wszystkiego dowiaduję. Wszystko zaczyna się od Wiary. Pamiętaj, że do rzeczy których się nie da wykonać i nie da zrobić, potrzeba człowieka, który o tym nie wie. On przyjdzie i to zrobi.


Co do twojego drugiego pytania, po tym krótkim wstępie powiem po prostu krótko, ze względów, że technik na forum tona, powiem ci klucz, płaski i mało ząbkowany, ale z czasami może być naprawdę trudno otworzyć zamek, do sukcesu mimo tego. Podstawami są wiara, wizualizacja,(czytaj wyobraźnia), własna wola,- wolna wola.

Co do trzeciego, bardzo obrazowe są tematy o Aurach, pobudzają wyobraźnie, a przy jako takim zainteresowaniu się technikami zobaczenia aury, początki są bardzo owocujące, ale by całkiem otworzyć oczy na świat nie materialny, czekają schody, nie raz śliskie, i grząskie, na bardzo wysoką wieże. Ale gdy już tam wejdziesz, dużo się zmieni.

Pozdrawiam-IvI.
15-04-2014, 21:40
Znajdź Posty Reply
cze6slaw Offline
Użytkownik

Liczba postów: 15
Dołączył: Mar 2014
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Post: #4
RE: Manipulacja energii
Czy energią można manipulować?

MAKIA - energia podąża za uwagą
A uwaga za energią. Kiedy zaczynamy obserwować naszą uwagę, obserwując siebie okazuje się, ze zaprzątnięta jest ona całym mnóstwem ciągów skojarzeniowych myśli i emocji, niezwiązanych z chwila obecna, ani z tym co uważamy za cele i wartości. Możemy zauważyć jak te myśli i uczucia, oraz nasze reakcje tworzą zestawy podosobowości, dobijające się do naszej świadomości, walczące o energie uwagi, od których zależy ich życie. Lekarstwem na to zamieszanie może być świadome użycie uwagi, Średnie Ja musi zacząć wykorzystywać swoje zdolności. Możemy stwierdzić ze są trzy scenariusze świadomego użycia uwagi, prowadzące do integracji naszego ja:
-pogłębiające się skupienie - czyli umysł skupiony na jest na pojedynczym wrażeniu, grupie wrażeń, nie dopuszczamy do świadomości niczego innego. Ten scenariusz i następny pozwalają wprowadzić i rozwinąć pożądane jakości, w naszym umyśle i życiu. Element na którym się koncentrujemy powoli nabiera znaczenia, energii w naszej świadomości i powoli przyciąga uwagę naszych pod osobowości, odbierając im energie i dostrajając je do przedmiotu naszej koncentracji.
-luźne skupienie uwagi zawieszonej na celu - czyli umysł rejestruje oprócz przedmiotu koncentracji inne pojawiające się wrażenia. Pozwala to dodatków oprócz integracji z celem naszej energii, uzyskać dodatkowe informacje co do obiektu naszego skupienia, lub jak kto woli odnośnie naszych skojarzeń z obiektem skupienia. Ta metoda koncentracji w połączeniu z pozytywnymi oczekiwaniami stanowi ćwiczenie opisywane w „Szamanie Miejskim” pod nazwa Nalu.
-pogłębiane rozproszenie-stabilizacja umysłu, kiedy pozwalamy naszej uwadze poszerzać się w nieograniczony sposób, nie pozwalając w żadnej treści zdominować pola naszej uwagi. Prowadzi to do poszerzonych stanów świadomości, realizacji/ uświadomienia ze wszystko jest połączone, my, nasze podosobowości i otaczający nas świat.
Samoobserwacja bazuje na dwu ostatnich punktach, jest to luźne skupienie umysłu na nas samych, które pogłębia się w naturalny sposób przechodząc do staniu stabilnego umysłu, w miarę jak integrowane są różne nieświadome treści. Wskaźnikiem gdzie jest nasza „energia” w tych stłumiona jest to co „odrywa” naszą uwagę, wytracając nas ze zdolności do pozostawania w kontakcie z naszym obserwatorem i powodując, że identyfikujemy się z daną rolą.

Jak ją manipulować?

Jeśli jesteś 100% obserwatorem i Twoja energia podąża za Twoją uwagą to manipulujesz uwagą Oczko

Jak zobaczyć i poczuć energię?

...
15-04-2014, 22:13
Znajdź Posty Reply


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB