Witam:)
Autor Wiadomość
Morphling
Użytkownik

Liczba postów: 15
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Witam:)
Witam, chciałbym się przedstawić a raczej nie przedstawić:D, a raczej napisać z jakiego powodu zacząłem się interesować ezoteryką, magią itp.Uśmiech a mianowicie mam na Sobię masę klątw, uroków, czarów, no i moim głównym celem "studiowania" owych materiałów jest odczynienie a najlepiej ODBICIE tego wszystkiego co mam na sobie/ w sobieSmutny

ps. Czy ktoś posiada może wiedzę na temat jak się bronić przed wkradaniem się we sny, w mojego ducha? na początku było dziwnie LĘKI, PSYCHOTYCZNOŚĆ, ZAMKNIĘCIE SIĘ W SOBIE, ale obecnie zaczynam powoli wszystko rozumieć i mam nadzieję, że z czasem mi się uda osiągnąć swój celUśmiech 

Pozdrawiam MORPHLING
04-23-2014, 11:45
~Ismena
Niezarejestrowany

Podziękowania:
Podziękowano razy w postach
RE: Witam:)
Witam. Uśmiech A to ci dopiero! Hm... wiec od dzis radze Ci zaczac myslec i wierzyc- NIE MASZ na sobie zadnych urokow, ani klatw. I co? Na dobry poczatek zmien nastawienie i myslenie o sobie. Pozdrawiam i powodzenia zycze. Uśmiech
04-23-2014, 11:55
Morphling
Użytkownik

już dawno zmieniłem swoje podejścieUśmiech Droga Ismeno, czy masz może pojęcie na temat świetlistych kropeczek które widuję i słyszę, W NOCY? które same mówią ze mnie różne rzeczy, np. "On już wie" , "On w to nie wierzy" , "Idź spać" , "I tak się dowie" , "To nic nie da" ?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-23-2014, 13:14 {2} przez Morphling.)
04-23-2014, 13:13
Raven
Wtajemniczony

Liczba postów: 231
Reputacja: 8
Podziękowano 11 razy w 7 postach
Witaj.
Kiedy tonie twoje dziecko, to musisz skakać do wody i je ratować, a nie inwokować rusałki
04-23-2014, 13:35
Atria
Luperkal

Liczba postów: 272
Reputacja: 7
Podziękowania: 1
Podziękowano 74 razy w 36 postach
Czy te świetliste kropeczki mają różne barwy i się przemieszczają? Możliwe, że jest to część hipnagogów. Ja mam coś takiego nim pojawią się bardziej składne wizje, choć one do mnie nie mówią.
- Kiedy stoisz na krawędzi wszystkiego, co znasz i rozumiesz, i masz zrobić krok w ciemność tego, co nieznane, wiara pozwala ci mieć pewność, że stanie się jedna z dwóch rzeczy.
- Jakich, panie? - zapytał Aksymand.
- Albo staniesz na stałym lądzie, albo nauczysz się latać - zaśmiał się Horus i skoczył.
Graham McNeill Fałszywi Bogowie
04-23-2014, 13:36
Morphling
Użytkownik

Nie, One zazwyczaj pojawiają się na czas kiedy chcą coś powiedzieć, np. "on w to nie wierzy" i znikają, raz mi sie zdarzyło, że w nocy przed pójściem spać nie mogłem usnąć, wyczułem kilka "osób?" w moim pokoju i jedna z nich powiedziała idź spać, poszedłem spać, na nastepny dzien przeglądając się w lustrze zauwazyłem że bije ode mnie czarna obwódka. Co to może odznaczać?

Edit: właśnie czytam o hipnagogach, nie wykluczam, że to jest to:/ aczkolwiek martwie się tą czarną obwódką? (OBECNIE JUŻ JEJ NIE MAM)
Edit2: raz wpadłem na pomysł żeby pospisywać wszystkie moje myśli na zeszyt, na kolanie (juz nie pamietam jak do tego doszloJęzyk) mialem polozony łancuszek, który zaczął samoistnie się krecić, jak podczas używania wahadełka, przy zapisywaniu moich myśli, odkryłem kilka ciekawych rzeczy które miały miejsce w przeszłości i teraźniejszości, od tamtego momentu moje ciało dostało białej obwódki, jestem świadom że przez ten czas mogły przeniknąć we mnie złe byty astralne, ale nie koniecznie, WG MNIE JEDEN WIELKI CHAOS.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-23-2014, 13:49 {2} przez Morphling.)
04-23-2014, 13:44
Gentleman
Der Freischütz

Liczba postów: 115
Podziękowania: 1
Podziękowano 1 razy w 1 postach
Witaj.
There was a thief,
Can you believe,
He try to took my purse,
I took his Eyes,
With sharp device,
I think it was fair trade.
04-23-2014, 14:00
Morphling
Użytkownik

Witam wszystkich, nie będe nikogo zadręczał moimi problemami na dzień dobryJęzyk jak wiadomo każdy ma własne, ale będę się starał rozwiązać swój problem samemu, życzę wszystkim miłego dnia :D u mnie duszno i słonecznie, zanosi się na burzę.
04-23-2014, 14:07
Razkael
...

Liczba postów: 131
Reputacja: 4
Podziękowania: 2
Podziękowano 1 razy w 1 postach
Czarna obwódka może oznaczać, że jakiś byt się do ciebie przylepił, po tym co piszesz to była najpewniej larwa.
04-23-2014, 14:09
Morphling
Użytkownik

Wydaje mi się że mam pare takich larw, mógłbyś mi poradzić co mogę z tym zrobić? Uśmiech

pytanie z innej beczki, czy wizualizowanie sobie tarcz trzeba robić CODZIENNIE RANO i czy można jeszcze raz przed SNEM? Od dwóch dni (łącznie z dzisiaj) codziennie po przebudzeniu wizualizuje sobię tarcze która odbija negatywne energie, co mi BARDZO POMOGŁO z moim stanem psychicznymUśmiech
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-23-2014, 14:18 {2} przez Morphling.)
04-23-2014, 14:17

[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB